Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių plepesiai

man ta pirmoji gal taure. ax.gif butum arciau dalintumes per puse mirksiukas.gif pas mus puosia geliu salone nu labai grazei.sako vasara dar daugiau pavyzduku tures
Atsakyti
QUOTE(erikuza @ 2012 03 19, 21:59)
man ta pirmoji gal taure. ax.gif butum arciau dalintumes per puse mirksiukas.gif  pas mus puosia geliu salone nu labai grazei.sako vasara dar daugiau pavyzduku tures

O tu rasyk, kur esi. Mano vyrelis vazineja kas savaite Siauliai - Naujoji Akmene pro Panevezi smile.gif Zodziu, per puse LT. Jei ka imesciau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurisimo @ 2012 03 19, 18:14)
Solkra, taurės labai gražios  thumb_yello.gif
aš niekaip nesuprantu, kodėl renkamas ginekologas???? jug viską, kas tik susiję su meile ir jos "padariniais" - galima priskirti meilės ministrui (-ei).


Laurisimo, gal tu ir teisi g.gif . Tas ginekologas biški toks ne į temą. doh.gif Apsieisim ir be jo. mirksiukas.gif Kaip gerai, kai yra kur ir su kuo pasitart drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 19, 18:27)
Del buciniu - balagano nebus, nes jau is anksto mes zinosim, kas, ko ir kiek turi, bei kas, kada vede yra wink.gif Ne zmones is gatves gi suvaziuos. Savi  ax.gif

O as su dziugia zinia - TURIU SUKNIAAAAAAAAAA  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Tinka, patinka ir nebrangi nuoma, nes nuomoja pazistama. Zodziu, as labai labai dziaugiuosi  thumbup.gif

Solkra, tos antros  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Kokia ju kaina - imesk psl is kur galima pirkt  mirksiukas.gif Ir taviskes labai labai fainos. Kokia kaina?


Džiaugiuosi, kad radai savo suknia... thumbup.gif Tai jau tikrai didelis "šašas" nukrenta... lotuliukas.gif

O dėl tų taurių, tai netyčia šiandien nuklydau, kiek suprantu, į pačių jaunųjų puslapį, kur jos ten dalinasi info bei nuotraukomis su savo puoštomis taurėmis. blink.gif Tai patikėkit, ko ten tik neprirašyta doh.gif Vienos net nenorėtų, kad taures pirktų piršliai, nes joms vis tiek neįtiks ir tos taurės tūnos kur nors paslėptos tamsiajame kampe. Kitos nori puoštis svarovskiais, kitos mezginiais, kitos dar kažkokiais tai būdais. Žodžiu, turbūt kiek jaunųjų, tiek nuomonių doh.gif Tikėsimės, kad mes su savo taurėmis įtiksime... unsure.gif
Tai vat ziliute, aš iš ten tas dvi ir įkėliau, taip kad puslapio net nežinau... schmoll.gif
Bet jeigu atrasčiau, būtinai įkelsiu nuorodą. mirksiukas.gif
O maniškių taurių galutinės kainos dar nelabai ir žinau, šiandien turėjau susitikt su graveriu, bet va mažasis apsirgo, tai teko atidėt keliom dienom.
Atsakyti
Labas rytas
Musu taures va tokios, paprastos sampanines, kadangi vestuviu akcentas drugeliai- tai dejau juos ant tauriu

user posted image

user posted image
Atsakyti
labai grazios taures.
o as gyvenu pajuri ax.gif
Atsakyti
sinadien kaip tik domejausi tauriu kaina, labai grazias uzmaciau dekoruoti svarovskais jaunuju inicialai, bet kaina uz dvi taures 130lt, nezinau ka daryti:(
Papildyta:
www.sjdeco.lt.
Atsakyti
jei gali sau tiek leisti kodelgi ne. ax.gif bet as sudejus prizai siurprizai,kopinimas ir t.t man daug vien uz taures 130
Atsakyti
Sveikos,

To paskutinės kelios įkeltos taurės tikrai nerealios. Bet aš tikriausiai būčiau už tai, kad geriau dovanoti šešias arba apskritai nedovanoti. Na nebent jaunieji pareikštų norą.
Aš per savo vestuves norėjau savo taurių, gavau... Nu ir... Stovi dvi vargšės nenaudojamos.
Atsakyti
QUOTE(gorosinka @ 2012 03 20, 13:10)
Sveikos,

To paskutinės kelios įkeltos taurės tikrai nerealios. Bet aš tikriausiai būčiau už tai, kad geriau dovanoti šešias arba apskritai nedovanoti. Na nebent jaunieji pareikštų norą.
Aš per savo vestuves norėjau savo taurių, gavau... Nu ir... Stovi dvi vargšės nenaudojamos.

o jus nesvenciat kokiu vestuviu metiniu dviese?ar valentino vakara dviese nepasivaisinat sampanu?galu gale ir seip sumigdzius vaikus ,atsipusti su taure vyno dviese nerealu.nesakau gert kasvaara , ax.gif su saiku tikrai galima
Atsakyti
QUOTE(gorosinka @ 2012 03 20, 14:10)
Sveikos,

To paskutinės kelios įkeltos taurės tikrai nerealios. Bet aš tikriausiai būčiau už tai, kad geriau dovanoti šešias arba apskritai nedovanoti. Na nebent jaunieji pareikštų norą.
Aš per savo vestuves norėjau savo taurių, gavau... Nu ir... Stovi dvi vargšės nenaudojamos.


Ir aš nesutinku, mes gavome dovanų labai brangias taures šampanui (6 vnt.), mums jos tiek patinka, kad iš jų geriame tik ypatingomis progomis (vestuvių metinės, vaikučio gimimas ir pan.), ir tai tik dviese su vyru. Aš būčiau su mielu noru geriau priėmusi 2 vnt., nes kitų 4 vnt. nenaudojame ir kitiems neduodame gerti. Nes jos mūsų taurės , gerdami iš jų jaučiame kažkokį ryšį, aplanko prisiminimai..., todėl jos ir ypatingos, nes skirtos tik mums - net sunku paaiškinti ax.gif Tikiuosi jas išsaugoti iki begalybės, ir gal net per deimantines vestuves iš jų gerti šampaną biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laurisimo: 20 kovo 2012 - 13:27
QUOTE(erikuza @ 2012 03 20, 14:24)
o jus nesvenciat kokiu vestuviu metiniu dviese?ar valentino vakara dviese nepasivaisinat sampanu?galu gale ir seip sumigdzius vaikus ,atsipusti su taure vyno dviese nerealu.nesakau gert kasvaara , ax.gif su saiku tikrai galima


Švenčiam, minim, bet dažniausiai su vynu, nes MB šampano negeria. O vyno iš jos negersi, nes ten tokia absoliučiai šampaninė taurė. Nu būna tokių taurių, kurios gali būti pusiau universalios, bet mūsiškės tam visiškai netinkamos.

QUOTE(Laurisimo @ 2012 03 20, 14:26)
Ir aš nesutinku, mes gavome dovanų labai brangias taures šampanui (6 vnt.), mums jos tiek patinka, kad iš jų geriame tik ypatingomis progomis (vestuvių metinės, vaikučio gimimas ir pan.), ir tai tik dviese su vyru. Aš būčiau su mielu noru geriau priėmusi 2 vnt., nes kitų 4 vnt. nenaudojame ir kitiems neduodame gerti. Nes jos mūsų taurės , gerdami iš jų jaučiame kažkokį ryšį, aplanko prisiminimai..., todėl jos ir ypatingos, nes skirtos tik mums - net sunku paaiškinti  ax.gif Tikiuosi jas išsaugoti iki begalybės, ir gal net per deimantines vestuves iš jų gerti šampaną  biggrin.gif


Čia kiekvienos pasirinkimas... Aš esu labai praktiška. Man jei taurės, tai visas komplektas, kad galėčiau per balių ir svečiams duoti iš skanios taurės gerti. O dabar tų dviejų sau su MB tikrai nenoriu statyti, o svečiams duoti iš kitokių gerti.
Atsakyti