Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių plepesiai

A, tiesa, iskamantinejau savo mama del tu svotu ir pirsliu. Tai ji taip ir sake - is jaunojo puses budavo pirslys ir pirsliene. Is jaunosios - svotas ir svocia. Pagrindini vaidmeni vestuvese atlikdavo pirsliai, o svotai - tik palaikymui budavo. Antra diena tik svocios karvojus privalomas. O vat apie tai, kad jaunuju tevai vieni kitus svotais vadina, ji man taip paporino - Aukstaitijoje (is kurios yra kilusi visa mano gimine), niekas taip nevadindavo. Ji pirma kart toki pavadinima isgirdo atvykus i Dzukija pries 13 metu wink.gif Vat cia dar ir regionai turi savo pribumbasu...

QUOTE(laurrita @ 2012 03 19, 15:46)
Na aš ir planuoju kažką idomesnio su tais buciniais daryt smile.gif bet pvz per mūsų vestuves pirsliai taip pat norėjo siusti sirdele per rankas, kur muzika sustotų tas ir buciuojas, bet kažkaip muzikantas ir sveteliai liepė jiems bučiuotis, o poto ir visom porom is eiles   rolleyes.gif
Taip ir neteko panaudot..

Pas mus poru nebus, taip, kad cia bus susitarimo su muzikantais reikalas wink.gif Manau pavyks susitart, o jei ka - as jam pasakysiu, kas buciuojasi... Nepescia esu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 19 kovo 2012 - 15:53
na manau visai idomi mintis , del tu buciniu, seniausiai vedusiu, bet isivaizduokit koks balaganas jei liepsit atsistoti visas vedusias poras po to aiskinsites kuri ilgiausiai vedusi ir t.t. manau labai dauk laiko uzims ir gausis tam tikras balaganas:)
Papildyta:
merginos kuri daret meiles simfonijos paklode, kur pirkot, galvoju kur cia nusipirkus neprasta bet ir nebrange, gal kur akcijos kokios?
Atsakyti
Sveikos, na ir smagiai jus cia bendraujate, tikiuosi priimsite į savo būrį smile.gif Skaitau ir tiek visokių įdomybių randu smile.gif Mūsų vestuvės rugjpjūčio 4d.,kurias organizuos tik mano teta, nors turejo buti dviese verysad.gif . Jai vienai bus nelengva tai noriu pagelbeti kiek galesiu:) Esu dalyvavusi gal penkiose vestuvese, buvom porose, tai galesiu pasidalinti informacija:)
Atsakyti
Sveikos merginos, mano taurės bus tokios: (tik vietoj svarovskių kristalų, bus paprasti akmenukai) 4u.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(arnaaa @ 2012 03 19, 10:48)
Merginos,antra diena su kokiom nominacijom zadat iteikt medalius?Jeigu zadat  smile.gif


Aš tai įteiksiu medalius už šias nominacijas: rolleyes.gif

1. Pirmiausia tai Jauniesiems (Ir pasakysiu: nes be jūsų nebūtų buvę šios gražios šventės)
2. Jaunųjų mamytėms 2 vnt.; (nes be Jų, nebūtų šių dviejų gražių žmonių)
3. Tėveliams 2 vnt.; (už puikiai atliktus jaunystėj darbus)
4. Geriausias šokėjas;
5. Geriausia šokėja;
6. Šauniausias dainininkas;
7. Šauniausia daininkė;
8. Didžiausias miegalius;
9. Linksmiausias svečias;
10. Mieliausia pora;
11. Linksmiausia pamergė;
12. Šauniausias pabrolys;
13. Aktyviausias svečias;
Taip pat dėkojam stalo valdžiai, kurie puikiai atliko savo pareigas. (Čia jau apdovanosim tą stalo valdžią, kurią išsirinksim) Planuojam 1 stalo komendantą+3 padėjėjai, meilės ministras, medicinos seselė, gaisrininkas, ginekologas ir vestuvių apsaugininkas. mirksiukas.gif
Atsakyti
Kažkada welkom1 buvo įkėlusi tokį komplektėlį, man tai jis labai simpatiškas:

user posted image
Papildyta:
Ir šitos labai gražios:
user posted image

rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(solkra @ 2012 03 19, 18:29)
Sveikos merginos, mano taurės bus tokios: (tik vietoj svarovskių kristalų, bus paprasti akmenukai)  4u.gif

Taip pat dėkojam stalo valdžiai, kurie puikiai atliko savo pareigas. (Čia jau apdovanosim tą stalo valdžią, kurią išsirinksim) Planuojam 1 stalo komendantą+3 padėjėjai, meilės ministras, medicinos seselė, gaisrininkas, ginekologas ir vestuvių apsaugininkas.  mirksiukas.gif


Solkra, taurės labai gražios thumb_yello.gif
aš niekaip nesuprantu, kodėl renkamas ginekologas???? jug viską, kas tik susiję su meile ir jos "padariniais" - galima priskirti meilės ministrui (-ei).
Atsakyti
Del buciniu - balagano nebus, nes jau is anksto mes zinosim, kas, ko ir kiek turi, bei kas, kada vede yra wink.gif Ne zmones is gatves gi suvaziuos. Savi ax.gif

O as su dziugia zinia - TURIU SUKNIAAAAAAAAAA thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Tinka, patinka ir nebrangi nuoma, nes nuomoja pazistama. Zodziu, as labai labai dziaugiuosi thumbup.gif

Solkra, tos antros wub.gif wub.gif wub.gif Kokia ju kaina - imesk psl is kur galima pirkt mirksiukas.gif Ir taviskes labai labai fainos. Kokia kaina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 19 kovo 2012 - 18:30
na smagu kai visus svecius pazysti:) mes tai nepazystam nes esam jauniesiems draugai o ne gimines:)
Atsakyti
QUOTE(solkra @ 2012 03 19, 18:29)

Aš tai įteiksiu medalius už šias nominacijas:  rolleyes.gif


Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2012 03 19, 19:28)
na smagu kai visus svecius pazysti:) mes tai nepazystam nes esam jauniesiems draugai o ne gimines:)

Mes gimines mirksiukas.gif Jaunaji pusbroliuka zenyjam mirksiukas.gif
Visu absoliuciai ir as nepazistu, bet sita atrakcija derinsim su jaunaisiais, tai tikrai suzinosim, ko nezinom ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 19 kovo 2012 - 21:22
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 19, 19:27)
O as su dziugia zinia - TURIU SUKNIAAAAAAAAAA  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Tinka, patinka ir nebrangi nuoma, nes nuomoja pazistama. Zodziu, as labai labai dziaugiuosi  thumbup.gif

Solkra, tos antros  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Kokia ju kaina - imesk psl is kur galima pirkt  mirksiukas.gif Ir taviskes labai labai fainos. Kokia kaina?

tai pasirodyk savo suknelę ax.gif
taurės labai fainos
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2012 03 19, 21:39)
tai pasirodyk savo suknelę ax.gif
taurės labai fainos

Nu gi ziopla boba esu ir savo telefona (jau apie fotika nekalbant) namuose palikau... Neturiu ka rodyt... Bet is tu siuolaikiniu, tik kad neplati. Juoda-pilka-balta. Iki zemes lengvos A formos. Dekoruota karoliukais siek tiek, todel is papuosalu max kas tinka tai apyranke ir auskarai. Turiu pazistama, kuri nuostabiai veria papuosalus, tai atitaikys man ji pagal suknios papuosima ir papuosalus...
Zodziu, apsirengiau ir visos trys (buvome su sese ir drauge) is kart pasakem - SITA smile.gif Vadinas SITA ir yra smile.gif Retai taip buna, bet si kart 100 proc zinau - MANO suknia... blush2.gif Jeeetus kaip palengvejo... Liko bateliai...

O del tauriu - paziurejau tas specialiai taikytas jaunavedziams... Vaje kaip brangu. Realiai, kazi kiek kartu jie jas panaudos. Galvoju, ar verta tiek investuot ir zinau - mano nuomone - ne. Manau pirksiu as tas savo nuziuretas 6 vnt. Na pasidesiu likusias. O gal po metu vestuviu metinem dar 2 padovanosiu, o gal visas 4 ir tures komplekta g.gif O gal kuri is jusu atsiras, kuriai patiks ir tiks, tada pora perleisiu.

Noriu jusu nuomones - kurias imt - vynines ar sampanines? Mane labiau traukia sampanines, nes ju sienute statesne ir isgraviruota diadema geriau matysis (graviruosiu jaunuju inicialus, supintus is diadema). Ka jus galvojat???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 19 kovo 2012 - 21:52