Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių plepesiai

Skaitinėjau ir patiko viena idėja sutikti jaunuosius šventimo vietoje ( gal būt pasinaudosiu šia idėja, tikėkimės autorė nesupyks)

Po to tėvų sutikimas su duona ir druska. Ir įeinant jau į vidų išdėliojau 3 kelius ir sakau kurį pasirinksi ir kiek žmona žingsnelių žengs, tiek tau bus neištikima. Tai jaunikis tik pasižiūrėjo į mane, sako nu jau ne, jaunąją į glėbį ir įnešė į vidų


Bet tik nesugalvoju kaip čia tuos kelius supančiot , ir į kur jie vesti turėtų.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Adelita @ 2012 02 16, 10:52)

neturi situ tauriu ir tures panasiai po menesio
Atsakyti
sveikutes,
esam pakviesti i liudininkus- pirslius geguzes 26 diena. Kuklios vestuves, drauge isteka uz uzsieniecio. Niekada nebuvau vestuvese, o dabar dar ir suorganizuot reikes viska. Nelabai isivaizduoju kaip tai turi vykt. Ziuriu pas jus labai daug patarimu. Priimsit mane i savo rata? Be jusu as niekaip...
Atsakyti
na va pasikeite musu pirsliavimo data, tai galiu ramiau dar kvepuoti:) bus rugpjucio 18d. o ne birzelio 2:) turiu laiko dar smile.gif)))) valioooo

beja patiko labai sis spektakliukas galvojam padaryti:)
http://search.kr.rea...?id=2JC-svo_ibM
Atsakyti
Sveikos merginos,
vakar buvau vakaronėje, tai labai patiko vienas žaidimas, prisijuokėm iki ašarų.
Ant kėdžių pasodinami trys vyrai, 3 moterims duodama po lapą. Jos tuos lapus deda vyrui ant kelėnų ir grojant muzikai moterys su užpakaliu, neliečiant rankomis tuos lapus turi susukti , kad bent kiek butų panašios į sniego gniūžtes. Jei lapas iškrenta ar suplėšomas tai iškrenta dalyviai iš žaidimo. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2012 02 18, 08:19)
na va pasikeite musu pirsliavimo data, tai galiu ramiau dar kvepuoti:) bus rugpjucio 18d. o ne birzelio 2:) turiu laiko dar smile.gif)))) valioooo

beja patiko labai sis spektakliukas galvojam padaryti:)
http://search.kr.rea...?id=2JC-svo_ibM

as sita zaidima vakar pravedziau tai juoko visiems buvo pilnos kelnes lotuliukas.gif thumbup.gif
Papildyta:
na va as jau po vestuviu, viskas praejo sauniai, kaip jau rasiau tai jau mums trecios vestuves, antros buvo liepa, bet puse gimines tos pacios tad darem scenariju is naujo. buvom liudininkai, bet cik pavadinimas toks, nes viskas kaip ir pirsliaujant, tik kad poru nebuvo ir vyras be pirslio juostos lotuliukas.gif vestuvem suruost turejom tik 1 men, bet patirtis daro savo, viskas pavyko sauniai, sveciai ir jaunieji labai patenkinti, na ir as savim lotuliukas.gif
buvo visos pgrindines dalys(isleidimas, zidinys ir tt) tik si kart zaidimu daug organizavom, mazai zodziu skaitem. pasiteisino tas zaidimas -vaidinimas. nera labai ka pasakot, jei kas idomu klauskit.
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2012 02 18, 08:19)
na va pasikeite musu pirsliavimo data, tai galiu ramiau dar kvepuoti:) bus rugpjucio 18d. o ne birzelio 2:) turiu laiko dar smile.gif)))) valioooo

beja patiko labai sis spektakliukas galvojam padaryti:)
http://search.kr.rea...?id=2JC-svo_ibM

Šitas tai geras, idomu kaip pasiuta visa sita konstrukcija? blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(M@rgo @ 2012 02 18, 15:55)
Šitas tai geras, idomu kaip pasiuta visa sita konstrukcija? blush2.gif  smile.gif

ir man labai ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
na ką, šiandien sužinojau kad vėl teks būti svočia balandžio 14d. tik šį kart labai skirsis mūsų pareigos, svočiausim be tradicijų, tad nusprendžiau ruoštis pagal kitokį scenarijų.

Peržiūrėjau tą filmuką, galvoju reikės panaudoti jį, o prisiūta man atrodo ten labai paprastai,o vietose, kur yra rankovės ir kojos, iškirptos skylės, bent jau man taip atrodo g.gif
Atsakyti
labas vakarelis,busim liudininkais gegužės 12d. vis mastau kaip įdomiau išlydėti jaunuosius miegoti,gal kas turit kokių įdėjų
Atsakyti
Sveikos, rasausi i Jusu buri, teks papirsliauti liepos 14 diena, dvieju dienu tradicinese vestuvese smile.gif Ir smagu ir baisu, nes tai bus pirmas kartas. Jaunoji mano pussesere, kuri kaip sesuo man, tad norisi viska padaryti kuo graziau, kuo nuostabiau. Jau pradejau scenariju rasyti, na tiksliau pasirasiau jau beveik visa, liko sen bei ten pakoreaguoti, kai ka vietom sukeisti ir t.t. Dar liko keli neispresti klausimai- kuria diena pjauti torta, kuria diena mesti puokste ir keliaraisti...
Del jaunuju iilydejimo- tai sakysiu kakaz panasaus i tai, kad siais laikais niekas naktiniu nenesioja, tad nieko neduosime, o padovanosime tik uzkandele (cia kur su sampanu, sex energija ir t..t). Bei, kad spaudziant suri labai neissitepliotu uzrisiu tas sexi prijuostes abiems (sel sito dar mastau visaip kaip, bet manau, kad padarysiu).
Atsakyti
sveikos,pati esu nuotaka,isteku geguzes 26. turime jau susirade pirslius,jie jau kazkada buvo pirsleve ir svociute zino apie jusu pastuka,yra juo naudojusis ir dejus informacija, bet ji nera prisiregistravusi SM ir nelabai turi galimybes cia bendrauti..todel norejau paklausti,ar yra kokia galimybe, kad ja ileistumete i pastuka? ax.gif buciau labai labai dekinga..pastuke informacija dalintusi rolleyes.gif
Atsakyti