Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių plepesiai

QUOTE(gorosinka @ 2012 03 18, 22:03)
Va va... Aš su MB būsim išskirti, t.y. sumaišyti. Nors prie stalo sakė leis sėdėti kartu  tongue.gif

Sekmes beieskant info. Zinok, jos tikrai galima surast. Paskaityk zwezda0702, sostine zinutes 29 temoj mirksiukas.gif Galu gale parasyk kuriai az, jei kur strigsi. Tikrai ir lietuviai anksciau taip tuokesi, tik kad dabar jau nebemadoj panasu kad mirksiukas.gif Bent pas mano tevus pilna senu foto su 2 porom, o pas mus nera kitu tautybiu giminej maisyta (bent tiek, kiek sugebam atkast geneologinio medzio) wink.gif Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 18 kovo 2012 - 22:16
QUOTE(enenes @ 2012 03 18, 21:47)
nugis mergaitės baikit bartis 4u.gif
buvau senukuose, galvojau akmenukų nusipirksiu, galėsiu žodžius surašyti,ale pasirodo tuos akmenis pardavinėja tik maišais po 20 ar 30kg doh.gif tai grįžau nieko nepešusi. priminkit kur jūs pirkot, nes diskusija jau buvo ta tema, tik nebepamenu blush2.gif

nu as pirkau senukuose, ten prie vazonu buvo padeta mazais kiekiais, ir internetiniam senuku puslapy yra mazais kiekiais...
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2012 03 18, 22:47)
nugis mergaitės baikit bartis 4u.gif
buvau senukuose, galvojau akmenukų nusipirksiu, galėsiu žodžius surašyti,ale pasirodo tuos akmenis pardavinėja tik maišais po 20 ar 30kg doh.gif tai grįžau nieko nepešusi. priminkit kur jūs pirkot, nes diskusija jau buvo ta tema, tik nebepamenu blush2.gif

Lygtai kazkas sakė kad Jyske rado ..
Atsakyti
Labas rytas
is pacio ryto gera nuotaika- gavau savo taures puostas sampanines smile.gif
Atsakyti
Merginos,antra diena su kokiom nominacijom zadat iteikt medalius?Jeigu zadat smile.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos iskilo klausimu, ar darot kuri bucinuku dezutes, kiek jus ju darot ir kaip planuoja paleisti dvi dezutes ar viena juk labai didelio kiekio nepaleisi, o jei nedideli ispakuoja paskaito ir vel leidzia toliau nelabai sugalvoju kaip padaryti....
Papildyta:
dar klausimukas kokias taures darot jauniesiems:)
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2012 03 19, 12:32)
Sveikos iskilo klausimu, ar darot kuri bucinuku dezutes, kiek jus ju darot ir kaip planuoja paleisti dvi dezutes ar viena juk labai didelio kiekio nepaleisi, o jei nedideli ispakuoja paskaito ir vel leidzia toliau nelabai sugalvoju kaip padaryti....
Papildyta:
dar klausimukas kokias taures darot jauniesiems:)



as darau buciniu dezutes- 10 berots vienetu. sudesiu tas dezutes ant lekstutes ir paleisiu per rankas skambant muzikai, pas ka sustos- tas ims dezute ir buciuosis pagal instrukcija smile.gif ir vel keliaus per rankas, kol visos baigsis.
o taures mano stiklines dekoruotos ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2012 03 19, 11:32)
Sveikos iskilo klausimu, ar darot kuri bucinuku dezutes, kiek jus ju darot ir kaip planuoja paleisti dvi dezutes ar viena juk labai didelio kiekio nepaleisi, o jei nedideli ispakuoja paskaito ir vel leidzia toliau nelabai sugalvoju kaip padaryti....
Papildyta:
dar klausimukas kokias taures darot jauniesiems:)

As jau padariau dezutes. Kadangi zmoniu bus iki 40, tai as darau 8, nes pagalvojau, kad buciuojasi poros. 10 dezuciu 10 poru - tai puse visu vestuviu tures buciuotis lotuliukas.gif Ir tai galvoju, kad leisiu turbut tik 6 tas dezutes. Per daug tu buciniu bus... Ale dvi uzmeciau atsargai lotuliukas.gif O vat leist as jas kazi ar leisiu. Mano uzmanymas toks - kai prasides karti, karti... stosimes musu su MB ir sakysim, kad buciuotis siais laikais moka visi, todel kvieciam svetelius pamokyt. Kviesim pora, kuri seniausiai apsizenyjus, kuri veliausiai apsizenyjus, kuri turi daugiausiai vaiku, kuri turi daugiausiai krikstavaikiu ir t.t. (dar ka sugalvosiu) ir jie ims po 1 dezute ir jau tada pamokos vyks. Kaip iki galo visa procedura atrodys dar neesu apsisprendus ir jauciu, kad bus aisku tik su muzikantu pasiderinus. Bet uzmacios tokios blush2.gif

Taures as ir darysiu. Nuziurejus esu Maximoj mano akiai labai fainas, bet jos tik po 6 pardavinejamos. Kaip ir akcija dabar 30 Lt uz 6 vnt vietoj 56 ar pan... Man jos grazios, tulpes formos, tokios neiprastos, bet nezinau - nafik man ju 6 reik... Gal geriau nuvaryt i kokia Zana, kur pardavinejamos vnt ar Bohemijos pasauli ir nusipirkt kad ir brangesnes uz vieneta, negu tos gautusi, bet 2...

user posted image

Va kokias esu nuziurejus Maximoj blush2.gif
Cia pvz. yra vynines, bet siauresnes yra ir sampanines. Gal kuriai tiktu, tai galetume sutaupyt ir bent pusiau po 3 vnt. nusipirkt, ale reik vilnieciu arba kaunieciu mirksiukas.gif Akcija baigias ketvirtadieni...

Va ir sampanines radau
user posted image

Panos rimtai, jei kam tinka ir norit pirkt, davai pusiau dalinames wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 19 kovo 2012 - 15:03
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 19, 15:52)
As jau padariau dezutes. Kadangi zmoniu bus iki 40, tai as darau 8, nes pagalvojau, kad buciuojasi poros. 10 dezuciu 10 poru - tai puse visu vestuviu tures buciuotis  lotuliukas.gif Ir tai galvoju, kad leisiu turbut tik 6 tas dezutes. Per daug tu buciniu bus... Ale dvi uzmeciau atsargai  lotuliukas.gif O vat leist as jas kazi ar leisiu. Mano uzmanymas toks - kai prasides karti, karti... stosimes musu su MB ir sakysim, kad buciuotis siais laikais moka visi, todel kvieciam svetelius pamokyt. Kviesim pora, kuri seniausiai apsizenyjus, kuri veliausiai apsizenyjus, kuri turi daugiausiai vaiku, kuri turi daugiausiai krikstavaikiu ir t.t. (dar ka sugalvosiu) ir jie ims po 1 dezute ir jau tada pamokos vyks. Kaip iki galo visa procedura atrodys dar neesu apsisprendus ir jauciu, kad bus aisku tik su muzikantu pasiderinus. Bet uzmacios tokios  blush2.gif

Ziulyte liuks manau sumanymas del tu buciniu. as dar neapsisprendus.
Tauriu nezadu pirkt jauniesiems - turbut.
Atsakyti
Ziulyte, as irgi del buciniu dezuciu panasiai mastau. Nes man nepatinka kai siulo buciuotis pabroliams su pamergemis. Manau irgi prasyt sustot vedusiems, po truputi sodint kad liktu seniausiai vede, tiek poru kiek man reikia kad pamokytu jaunuosius buciuotis ir isdalint jiems dezutes. Ir prasyt po viena - pamoku biggrin.gif . O tada jau jaunieji pasimoke lai pasirenka kuris jiems bucinys labiausiai patiko- ta lai ir pademonstruoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(salamandra07 @ 2012 03 19, 16:17)
Ziulyte, as irgi del buciniu dezuciu panasiai mastau. Nes man nepatinka kai siulo buciuotis pabroliams su pamergemis. Manau irgi prasyt sustot vedusiems, po truputi sodint kad liktu seniausiai vede, tiek poru kiek man reikia kad pamokytu jaunuosius buciuotis ir isdalint jiems dezutes. Ir prasyt po viena - pamoku  biggrin.gif . O tada jau jaunieji pasimoke lai pasirenka kuris jiems bucinys labiausiai patiko- ta lai ir pademonstruoja  smile.gif

Na aš ir planuoju kažką idomesnio su tais buciniais daryt smile.gif bet pvz per mūsų vestuves pirsliai taip pat norėjo siusti sirdele per rankas, kur muzika sustotų tas ir buciuojas, bet kažkaip muzikantas ir sveteliai liepė jiems bučiuotis, o poto ir visom porom is eiles rolleyes.gif
Taip ir neteko panaudot..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurrita: 19 kovo 2012 - 15:48