Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių plepesiai

merginos aš vėl ne į temą, bet kaip Jums šitas šeimos židinys:

user posted image

Man tai jis labai gražus ir kaina padori 25 Lt
Papildyta:
Vauč šita labai graži bigsmile.gif

user posted image

Visas vaizdas būtų toks(nelabai gal matysis):

user posted image

Tik va kaina, jau 80 Lt blink.gif
Atsakyti
as irgi spyneles paieskose...ermitaze nieko nera,nebent senukuose kelios be uzrasu..o sirdeles formos nebent medines butu.
Atsakyti
Wau kokios suknios wub.gif Labai grazi ta, kur lioliuke imete. Jetus kaip tokios noreciau wub.gif
Solkros pirmos dvi nu fantastiskos, tik ne mano stiliaus. Bet is koto verciancios thumbup.gif

QUOTE(Skorpe @ 2012 03 16, 07:24)
mestelkit minti, ka su delione darysit?
nuoroda domina

Duosiu uzduoti jauniesiems - isimsiu kelias detales (kokiu 10 vnt, nes visa puzle 75, tai uzsiknis). Kuris pirmas sudes, tas bus pvz seimos galva ar pan. O gal antra diena jei bus laisvo laiko liepsiu sveciams padedant visas sudeliot. Darysiu abieju vaikystes foto ir duosiu jam jos, o jai jo wink.gif Nusibodo man tie visi pasizadejimai ir pareigu skirstymasis - jokio tolko, o cia vis sis tas naujo... Is vis is standartiniu tu visu atrakciju prie stalo as darysiu vos viena kita. Viska galvoju bent kad man nebutu nusibode ir kad nereiktu bereikalingu daiktu pirkt. Puzelm padekupazinsiu dar dezutes ir sudesim. Tures paskui gal kokiem vaikams zabova smile.gif

Solkra, pirmas zidinys man labai grazus. Kiausinio forma asocijuojasi su kazko naujo gimimu (seimos). Antras - nesakau, skoningas ir grazus, bet labiau i taures nesa, o ne i zidini mirksiukas.gif Na cia man taip vaizduojasi zinoma 4u.gif

Va jums sidies formos spyna smile.gif dar ir galvosukis lotuliukas.gif

Sirdies formos spyna

user posted image

Googlas visagalias lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 16 kovo 2012 - 13:04
solkra, man tai visai nieko toks zidinys
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 16, 14:03)
Wau kokios suknios  wub.gif Labai grazi Nusibodo man tie visi pasizadejimai ir pareigu skirstymasis - jokio tolko, o cia vis sis tas naujo... Is vis is standartiniu tu visu atrakciju prie stalo as darysiu vos viena kita. Viska galvoju bent kad man nebutu nusibode ir kad nereiktu bereikalingu daiktu pirkt. Puzelm padekupazinsiu dar dezutes ir sudesim. Tures paskui gal kokiem vaikams zabova smile.gif

man irgi atrodo viskas nusibode. o kuo duagiau sakitau, tai ir tas , kas atrode dar nieko, jau nebepatinka. nezinau kas cia bus su tom vestuvem. toks vaizdas jau perdegiau. galejo pakviesti pries menesi:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepacka: 16 kovo 2012 - 13:47
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 16, 13:03)
Wau kokios suknios  wub.gif Labai grazi ta, kur lioliuke imete. Jetus kaip tokios noreciau  wub.gif


Galima juk tokia panasia pasisiuti smile.gif
Arba galiu savo perleisti jei gabaritai panasus smile.gif Mano 34-36 mirksiukas.gif

O as nelabai randu parodyti kokia suplaninau smile.gif bet kolkas bergzias reikalas medziagos nerandu tokios kokios noreciau smile.gif Aisku norai paprasti tik spalvos nerandu

user posted image
Sp ciklameno

Jei netycia mergaites kur uzmatytumet tokios spalvos plono atlaso ir sifono prasau brukstelkite i AZ ... o ne tai tame paciam ebay reikes laukti kol parsius....

Reiks eiti kur i audiniu tema pasiskaitineti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lioliuke: 16 kovo 2012 - 13:51


Va jums sidies formos spyna smile.gif dar ir galvosukis lotuliukas.gif

Sirdies formos spyna

user posted image

Googlas visagalias lotuliukas.gif
[/quote]

Gaila, bet šios spynutės kol kas prekyboje nėra... schmoll.gif
Atsakyti
Ech, Lioliuke, netinka musu gabaritai schmoll.gif mano 38 dydis ir jauciu ugiai musu irgi netinka, nes pas mane 177 doh.gif

Jei visgi pasieksiu Gariunus, uzmesiu aki i tokios spalvos audinius. Siuveja is Kauno mano teta vezesi kazkur i Kestucio g. Vilniuje atlasu pirkt. Ibrahimas irgi pilna audiniu ir siuvejos ji megsta. Prie Kalvariju turgaus irgi puiki audiniu parde. Bandyk, gal nors kur ka gausi 4u.gif

Psio, svociutes, isidedu savo zaislus ir buciniu dezutes ir varau i sodyba. Sekmes planuojant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liepacka @ 2012 03 16, 13:46)

man irgi atrodo viskas nusibode. o kuo duagiau sakitau, tai ir tas , kas atrode dar nieko, jau nebepatinka. nezinau kas cia bus su tom vestuvem. toks vaizdas jau perdegiau. galejo pakviesti pries menesi:)


Pritariu liepacka, aš ir turbūt perdegiau, nes vis kažkas nebetinka, nebeįdomu... unsure.gif

O su tokiu užsidegimu viską pradėjau... turbūt reik padaryt mažą pertraukėlę... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(krisiule @ 2012 03 16, 11:24)
as irgi spyneles paieskose...ermitaze nieko nera,nebent senukuose kelios be uzrasu..o sirdeles formos nebent medines butu.


Reikia bandyti nusipirkti paprastą ir išsigraviruot. Vat tokias gatavas galima jau nusipirkt(tik aišku su savo užrašu) ax.gif :
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2012 03 16, 13:47)
Galima juk tokia panasia pasisiuti smile.gif
Arba galiu savo perleisti jei gabaritai panasus smile.gif  Mano 34-36  mirksiukas.gif

O as nelabai randu parodyti kokia suplaninau smile.gif bet kolkas bergzias reikalas medziagos nerandu tokios kokios noreciau smile.gif Aisku norai paprasti tik spalvos nerandu 

user posted image
Sp ciklameno

Jei netycia mergaites kur uzmatytumet tokios spalvos plono atlaso ir sifono prasau brukstelkite i AZ ... o ne tai tame paciam ebay reikes laukti kol parsius....

Reiks eiti kur i audiniu tema pasiskaitineti smile.gif

as sita spalva vadinau alyvine i raudonuma lotuliukas.gif mano sukneles tokia panasi spalva thumbup.gif is kazkur siuveja parsiveze medziaga, bet nepaklausiau is kur , ar tik ne is gariunu g.gif
Atsakyti
Labas,
Jungiuosi į jūsų gretas, nes pakvietė būti svočia. Vestuvės liepos 14 d. Bet jau dabar stresuoju ir naktim nemiegu. Atrodo, liežuvį turiu neblogą ir esu dirbusi su auditorija, bet kažkodėl vestuvių labai bijau. Tiesa, jaunieji daro vestuves tas, kur bus ir svotai, ir piršliai. Tikiuosi, kad ddarbus dalinsimės per dvi šeimas ir sukursim gražią šventę jauniesiems.
Perskaičiau kokias 7 temas. Prisirankiojau idėjų. Išsisaugojau nemažai nuorodų. Reik rast laiko viską susistemint. Kaip jūs nepasiklystat tarp minčių. Norisi ir tą padaryt, ir aną. Bet tuo pačiu ir neapkraut šventės?

Atsakyti
QUOTE(solkra @ 2012 03 16, 01:59)
Kažkas norėjo prigludusios, yra ir ten tokių:  mirksiukas.gif

user posted image

Visai graži... Ir jos kaina tik 120 Lt.  mirksiukas.gif

Dar viena:

user posted image

O šita ir taip pasipuošti būtų faina:

user posted image

Kaina 110 Lt  thumbup.gif

Dar viena:

user posted image

Žodžiu, ten daug gražių suknyčių. Kainos nuo 100 iki 200 Lt (pardavimo). jeigu kam įdomu bus įmesiu tos parduotuvės internetinį adresą...  mirksiukas.gif
Papildyta:
Dar kelios:
user posted image

http://a7.sphotos.ak...3_3390933_n.jpg

4u.gif
Papildyta:
Dar merginos ne į temą, norėjau paklausti gal kuri žino: kur gauti širdies formos spynelę, arba šiaip gal yra kokių gražių spynų? (internetinėse parduotuvėse) Kiek ieškojau, nelabai kas krito į akį, jeigu kas užmatėt, pasidalinkit...  4u.gif

nuostabi ta prigludusi wub.gif noreciau tokios sunaus krikstynoms wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gorosinka @ 2012 03 16, 16:11)
Tiesa, jaunieji daro vestuves tas, kur bus ir svotai, ir piršliai.

ta prasme...??? mastau.gif

http://www.zodynas.l...odynas/s/svotas

Mano kukliu supratimu piršliai ir yra: piršlys ir svočia. Ar čia spendimas kai vienų piršlių neišsirenka ar nepatogu kažkurių nekviest ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 16 kovo 2012 - 20:05