Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių plepesiai

QUOTE(Skorpe @ 2012 03 15, 14:55)
http://www.edressit....dress_p930.html
as va tokia, zadu siustis rolleyes.gif ziuresim ka cia gausiu, kiek domejausi apie juos, kiek fotkiu realiu maciua, nu nusiskundimu nera, ziuresim kaip realybeje bus, bijau, per maza, kad nebutu, per didele siuveja pataisys;)


gražios man jos, bet aš su tokia sunkia jaučiuosi prastai, man jos matyt tiesiog netinka biggrin.gif Aš noriu prigludusio sexy lotuliukas.gif
QUOTE(lioliuke @ 2012 03 15, 22:29)
Antroms vestuvems suknele jau suplanavau ir mintyse pasiuau smile.gif -siusiuos pati nes labai megstu tai daryti
smile.gif Bus ilga ciklameno spalvos sifonas.

o pirmos vestuves nzn jei jaunoji nepersigalvos tai bus 60 metu stiliuje tai nzn man ypatingai netinka tas stilius del sukniu ilgio,  bet jau irgi modeli nusiziurejau jei ka ...


O kas liecia nuoma tai kainos nezavi...

pavydžiu toms, kurios moka siūti ax.gif gali pasidaryti viską ko nori, ech...
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2012 03 15, 22:09)
gražios man jos, bet aš su tokia sunkia jaučiuosi prastai, man jos matyt tiesiog netinka biggrin.gif Aš noriu prigludusio sexy lotuliukas.gif

pavydžiu toms, kurios moka siūti ax.gif gali pasidaryti viską ko nori, ech...

Va va, as ir noriu prigludusios ax.gif Siut moku, bet ne iki tokio lygio, kad vakarine sau pasisiuciau blush2.gif Teks toliau nervus gadint ir parduotuves slifuot... Internetine prekyba irgi ziauriai nepasitikiu... Esu aukstoka, todel amziais liemuo nugrybauja, o ir dydziuose susigaudyt doh.gif JAV dydziai is vis siaubas... Kai ten buvom, buvo kelios pardes, kur rubu iekojau... paaugliu skyriuj, nes moteriskuose tokiu "mazu" nebuvo... Siaubas, o visai jie ne mazi. Standartiniai M...

Na ka 7 temos iveiktos, o dar 2011 metu nebaigiau... Siaubas kiek temu per metus prirasoma... Kelsiuos i 2010 tuoj doh.gif Tikiuos uzteks kantrybes 2009 pasiekt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 15 kovo 2012 - 22:17
mergynos kas liecia sukneles.pareklamuosiu viena parduotuve.tiesa galit kas turit galimybe ir per ebay uzsisakyti.o fb tai sukneles jums berods.as su siuo puslapiu nesusijus,bet ten kainos uz ilgas sukneles 150-160 tai ikandama kaina,ir geriau nei nuomot.man mintis kilus uzsisakyti suknele atbutvestuves o paskui paitrumpint ir nesiot seip ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Bandysiu įkelt nuotrauką (nors tikiu, kad nelabai gausis) blush2.gif
Tad nepykit, jeigu ką... blush2.gif

user posted image

thumbup.gif
Ačiū dievui gavosi... Man tai ši suknutė dieviška... rolleyes.gif

Bet labiausiai tai noriu šitos:

user posted image

Kadangi pati esu tamsi, manau man ši laaaabai tiks... mirksiukas.gif

Ir žinokit šitų suknučių kaina tai juokinga... Abiejų berods po 160 Lt!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solkra: 16 kovo 2012 - 00:31
Kažkas norėjo prigludusios, yra ir ten tokių: mirksiukas.gif

user posted image

Visai graži... Ir jos kaina tik 120 Lt. mirksiukas.gif

Dar viena:

user posted image

O šita ir taip pasipuošti būtų faina:

user posted image

Kaina 110 Lt thumbup.gif

Dar viena:

user posted image

Žodžiu, ten daug gražių suknyčių. Kainos nuo 100 iki 200 Lt (pardavimo). jeigu kam įdomu bus įmesiu tos parduotuvės internetinį adresą... mirksiukas.gif
Papildyta:
Dar kelios:
user posted image

http://a7.sphotos.ak...3_3390933_n.jpg

4u.gif
Papildyta:
Dar merginos ne į temą, norėjau paklausti gal kuri žino: kur gauti širdies formos spynelę, arba šiaip gal yra kokių gražių spynų? (internetinėse parduotuvėse) Kiek ieškojau, nelabai kas krito į akį, jeigu kas užmatėt, pasidalinkit... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solkra: 16 kovo 2012 - 00:44
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 15, 20:47)
Siuo metu MaximaFoto.lt visiems foto siuvenyrams taiko 30 proc. nuolaida  thumbup.gif Man reik deliones, leksiu uzsakyt, nes kaina - juokinga. Sirdeles formos 75 detaliu tiesa be remelio - 12,80 Lt  blink.gif  thumbup.gif
Na, uzsakiau, nes nemanau, kad kazkur bus pigiau. 1Lt plius aptarnavimo mokestis prie uzsakymu. Uzsakymo terminas 5 dienos... Reik budu greituoju skanuot antra foto, nes man reik 2 delioniu. Kitur 30 daliu po 30 Lt kainuoja  blink.gif
Dar siandiena radau vienoj dekupazo reikmenu parduotuvej balta delione, ant kurios gali rasyt ar paisyt ka nori. 8.80Lt Ale ech, neturi siuo metu. Labai man tiktu...

Kastone, skaitineju siom dienom senas temas. Kazkur buvo surasyta, ka ten det. Tikrai zinau, kad svociute su niku Karamele 21 dezute tikrai dare. Prasifiltruok jos zinutes ir paskaitinek  mirksiukas.gif Arba dar yra google visagalis  mirksiukas.gif

mestelkit minti, ka su delione darysit?


nuoroda domina
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
solkra, imesk parduotuves nuoroda.
Vakar uzklausiau klasioko uz kiek padarytu tas maikes su sirdeles pusele, tai abi uz 50lt. ne aplikacija, bet siuvinetos. kazi ar medziaga neskysta bus. reiks dar pagalvoti, paziureti.
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 15, 18:12)
Ojojojojoj, buvau as Akropoly visose batu ir rubu pardese is eiles. Rezultatas  doh.gif

taip ir galvojau. beda bus su ta apranga. man turbut cia sunkiausia dalis pirsliavimo - issirinkti sau tinkamus rubus ir batus:) as tur but tik po velyko startuosiu su situ reikalu.
QUOTE(kastone56 @ 2012 03 15, 21:16)
kazkur skaičiau apie gandro siuntinį-dėžę,niekaip nesugalvoju ką į ją dėti

as irgi skaiciau ir gal darysiu, bet tiksliai nepamenu. kazkas dejo laiska, kazkas lyg kudikio kazkoki rubeli, kazkas lele su rubeliais.
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 15, 21:47)
Siuo metu MaximaFoto.lt visiems foto siuvenyrams taiko 30 proc. nuolaida  thumbup.gif

reiks paziureti gal ir as ka tinkamo rasiu.
Papildyta:
QUOTE(Skorpe @ 2012 03 16, 08:24)
mestelkit minti, ka su delione darysit?

skaiciau, kad sveciai ant kitos deliones puses raso sveikinimus. siaip sitos sirdeles galetu buti didesnes detales. labai mazos. kazi ar po viena zodi eitu irasyti.
Atsakyti
QUOTE(solkra @ 2012 03 16, 01:59)
Dar merginos ne į temą, norėjau paklausti gal kuri žino: kur gauti širdies formos spynelę, arba šiaip gal yra kokių gražių spynų? (internetinėse parduotuvėse) Kiek ieškojau, nelabai kas krito į akį, jeigu kas užmatėt, pasidalinkit...  4u.gif

visai imčiau tą prieš paskutinę suknikę
Aš irgi galvoju kur ir kokią spynelę pirkti, bet dar neieškojau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo enenes: 16 kovo 2012 - 09:26
QUOTE(enenes @ 2012 03 15, 22:09)
gražios man jos, bet aš su tokia sunkia jaučiuosi prastai, man jos matyt tiesiog netinka biggrin.gif Aš noriu prigludusio sexy lotuliukas.gif



Turiu sexy prigludusia Siuvausi vestuvems smile.gif Tamsasu sokolado atlasas virsus dekoruotas rozem pg Karen Miller modeli stai si
user posted image
Tik be rauksliu ant juosmesn ir be kvardamako apacioje smile.gif
Atsakyti
va cia tas sukneliu puslapis turbut
http://www.ever-pret...ng-dresses.html

nu labai graziu sukneliu yra. ale ant mano gabaritu, tai neaisku kaip kas atrodytu, tai man atkrenta siuntimasis:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepacka: 16 kovo 2012 - 09:33
QUOTE(liepacka @ 2012 03 16, 09:30)
va cia tas sukneliu puslapis turbut
http://www.ever-pret...ng-dresses.html

nu labai graziu sukneliu yra. ale ant mano gabaritu, tai neaisku kaip kas atrodytu, tai man atkrenta siuntimasis:)

kazin kaip patikimumas sio pardavejo? ir kokybe idomu suknuciu?
Atsakyti
QUOTE(liepacka @ 2012 03 16, 09:30)
va cia tas sukneliu puslapis turbut
http://www.ever-pret...ng-dresses.html

nu labai graziu sukneliu yra. ale ant mano gabaritu, tai neaisku kaip kas atrodytu, tai man atkrenta siuntimasis:)


Šiaip tomis suknelėmis prekiauja mergaitė iš Plungės, jeigu netoli, galima nuvažiuoti pasimatuot... Vietoje ji turi sakė virš šimto suknelių, kurių neturi reik užsakyt. Jai pasakai tikslius išmatavimus, ir ji pasako konkrečiai koks dydis tos suknelės tiktų. Kiek skaičiau, tai ten lyg ir nebuvo, kad kam nors būtų netikę, o jeigu ir netiktų galima nepirkt. g.gif

Aš tai ją suradau facebooke - Progines suknutes Kam įdomu pasižiūrėkite, ten visa info surašyta. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Skorpe @ 2012 03 16, 10:01)
kazin kaip patikimumas sio pardavejo? ir kokybe idomu suknuciu?


Ten tame facebooko puslapyje, kurį įdėjau yra sudėtos ir kai kurių merginų nuotraukos su tomis suknelėmis, tai atsiliepimai tikrai geri. O kokybė sakė gera. rolleyes.gif (nemanau, kad kokybė prastesnė už gariūnines sukneles, kiek skaičiau kažkas važiuos ten... )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solkra: 16 kovo 2012 - 10:19