Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių plepesiai

Siunu zaislus (jau i pabaiga), sesiu prie dekupazo, tada piesiu simfonija savaip ir desiu ant maikonu. Dar reik sulaukt nuolaidu patalynei ir ja issiuvinet. Surast taures, lopetele, isgraviruot jas... Vaje, darbu darbeliu...
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 15, 00:20)
Kokios mintys apie apsirengima? Nuomosit, siusit, pirksit, jei pirksit - kur??? Kokios spalvos? Kokie ilgiai?

Man kol kas - tamsus miskas... Turiu tik antrai dienai, o pirmai - nic nieko. Reik bateliu, reik suknios. Siuvejos normalios nera, o pas dizainerius bus labai brangu. Gal reik pradet per pardes dairytis, bet ko??? Ilgos, su lig keliais... Pulko nera, spalvu reikalaujamu nera... Dar drauge nuoma turejo, pasiliko kelias pacias graziausias nuomot saviems. Tai kol kas ji - mano vienintele viltis... Si kart nebezinau ko noriu  doh.gif Bordo turejau ir ilga, ir su lig keliais, juoda turejau visa siuvineta karoliukais, tamsiai melyna irgi turejau, zalios nekenciu, ryskiu irgi nemegstu... Kas lieka  doh.gif Jaunoji bus sampanine su lengvos medziagos krentacia (be jokiu pasijoniu pustu). Jaunikis su tamsiai melynu kostiumu. MB nori smokingo  blink.gif  Tai jauciu prie tokio rubo man kaip ir privaloma ilga... O as taip myliu su lig keliais... Man jos taip tinka... Zodziu, giliame pasimetime esu...


lotuliukas.gif pas mane tas pats. Jaunosio suknelė retro stiliaus, jaunikis neaišku koks bus. Vestuvių akcentas -violetinė spalva. Noriu pati nežinau ko lotuliukas.gif Man tinka stačios suknelės, žinau kokios iškirptės man tinka, galvoju jei ilga, tai norėč su skeltuku kokiu gal prieky, net nzn pati. Žiurinėjau ebay, ten yra neblogų, bet irgi neapsisprendžiu. Pas siuvėją tikrai nesiųsiu, nes man per brangiai. Dar galvoju apie nuomą, arba važiuosiu į gariūnus dar pasižvalgyti.Žodiu...
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 15, 12:19)
Siunu zaislus (jau i pabaiga), sesiu prie dekupazo, tada piesiu simfonija savaip ir desiu ant maikonu. Dar reik sulaukt nuolaidu patalynei ir ja issiuvinet. Surast taures, lopetele, isgraviruot jas... Vaje, darbu darbeliu...

aš tik taures turiu, reik irgi graviruoti, lopetėlę pirkti it t.t. žiūriu, kad laikas tirpsta o aš nejudu į priekį doh.gif
Atsakyti
Del aprangos tai as irgi mastau apie ilga suknele. Bet pirmiausia jaunoji ziuresiu kokia issirinks - tada jau as. Taip pat su jaunaja mastom iki gariunu nulekt paziuret pamergems sukneliu, jos turetu but persikines, va tada ir as ziuresiu kad neiskrist is bendro vaizdo, siaip man tamsesnes spalvos tinka.
O gal zinot kada i tuos gariunus geriau vaziuot, nes as ten tik pries 13 metu buvus blush2.gif
Atsakyti
Gariunai kaip visad didziausi savaitgaly, bet ir zmoniu daugiausiai. Kiek esu buvus, tai dar antradieni ir ypac ketvirtadieni buna nemazai prekeiviu wink.gif
As ir juose buvus senokai, ber jei nesulauksiu Maximos nuolaidu patalynei, varysiu ten satino ieskot.
Mano mama yra jaunojo krikstamote, tai ta irgi nori kazko pasidairinet, o man tai Gariunuos sunku issirinkt... Nors tikrai del gabaritu jokiu problemu neturiu, tinka daug kas, bet ten reik labai ziuret, nes buna tokio s... prisiuta... Bet nesakau, yra ir labai geru daiktu, taip, kad tik laiko reik turet wink.gif
As mastau apie Oze esancia „Peek&Cloppenburg". Aisku Lindex mylima aplankysiu, Apranga, Mango ir visas kitas is eiles smile.gif Bateliu reiks paieskot Gino Rossi. Jetus vienus turejau - nu fantastika wub.gif Vel noriu tokiu, tegul ir truputi brangesniu, bet tai kiek metu jie atlaiko, kai naudoji tik iseigai thumbup.gif

Sirdies formos medalio pagrindas
Va, merginos, dar radau pagrinda medaliui sirdies formos wink.gif

Medinės raidės
O cia gal kam minciu kils dekupazuojant medines raides smile.gif

Taupyklės
Paziurekit, kokios taupykles su kojine lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 15 kovo 2012 - 12:35
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 15, 13:23)
Gariunai kaip visad didziausi savaitgaly, bet ir zmoniu daugiausiai. Kiek esu buvus, tai dar antradieni ir ypac ketvirtadieni buna nemazai prekeiviu wink.gif
As ir juose buvus senokai, ber jei nesulauksiu Maximos nuolaidu patalynei, varysiu ten satino ieskot.
Mano mama yra jaunojo krikstamote, tai ta irgi nori kazko pasidairinet, o man tai Gariunuos sunku issirinkt... Nors tikrai del gabaritu jokiu problemu neturiu, tinka daug kas, bet ten reik labai ziuret, nes buna tokio s... prisiuta... Bet nesakau, yra ir labai geru daiktu, taip, kad tik laiko reik turet wink.gif
As mastau apie Oze esancia „Peek&Cloppenburg". Aisku Lindex mylima aplankysiu, Apranga, Mango ir visas kitas is eiles smile.gif Bateliu reiks paieskot Gino Rossi. Jetus vienus turejau - nu fantastika  wub.gif Vel noriu tokiu, tegul ir truputi brangesniu, bet tai kiek metu jie atlaiko, kai naudoji tik iseigai  thumbup.gif

Aciu uz info 4u.gif Kaip tik apie ketvirtadieni galvoju. Pas mus Klaipedoj nelabi tu sukniu yra, net pamastau apie siuntimasi is kinietuku, tik neisivaizduoju kas man tiktu, nes po gimdymo nelabai svorio atsikratau kaip noreciau. O is Gino Rosi ir as batu nenunesioju jau 5 metai lotuliukas.gif . Ir nebenoriu ir ismest gaila ...
Atsakyti
nu bet su batais, tai man problema. nu arba ant lygiu padu, arba ant labai auksto kulno. vestuvems norisi patogiu, bet elegantisku. rasykit, kas kur uzmatysit tinkamu:)
Atsakyti
Kalbejot apie apranga, tai pas mane suknele bus alyvine i raudonuma su juodais neriniais, ilga. Siandien dar karta buvau nuvaziavus pasimatuoti tai man patiko thumbup.gif
Kazkuri klauset apie uzrasa ant kaliosu, tai jis man su dazais nesigavo, bet nesigavo del to, kad dazai per 2 sav neisdziuvo doh.gif ant ju, tai pasirodo kur deda uzrasus ant maikuciu, gali uzdet ir ant kaliosu, ant abieju kaliosu uzdejimas apie 5 Lt , tai reiks nesti, kad uzdetu.
Atsakyti
QUOTE(salamandra07 @ 2012 03 15, 12:30)
Aciu uz info  4u.gif  Kaip tik apie ketvirtadieni galvoju. Pas mus Klaipedoj nelabi tu sukniu yra, net pamastau apie siuntimasi is kinietuku, tik neisivaizduoju kas man tiktu, nes po gimdymo nelabai svorio atsikratau kaip noreciau. O is Gino Rosi ir as batu nenunesioju jau 5 metai  lotuliukas.gif . Ir nebenoriu ir ismest gaila ...

http://www.edressit....dress_p930.html
as va tokia, zadu siustis rolleyes.gif ziuresim ka cia gausiu, kiek domejausi apie juos, kiek fotkiu realiu maciua, nu nusiskundimu nera, ziuresim kaip realybeje bus, bijau, per maza, kad nebutu, per didele siuveja pataisys;)
Atsakyti
Ojojojojoj, buvau as Akropoly visose batu ir rubu pardese is eiles. Rezultatas doh.gif Suknios net nemaciau ne vienos tinkamos... Visos kaip kad as myliu - iki keliu. Labai madingos pastelines spalvos ir neriniai. Mango turejo graziu, Zara irgi. Ir kainos normalios, tik kad trumpos. Svelnus persikas, pieno spalva... Nu kur ten svociai tokia doh.gif lotuliukas.gif
Batai - Gino Rossi matavausi gal 7 poras doh.gif Realiai netiko ne vieni lotuliukas.gif blink.gif Visu ziauriai aukstas kulniukas. Vieni labai patiko, bet... apart auksto kulniuko, per mazas isemimas ties didziuoju pirstu. Tesiog reziasi i oda ir skauda... Kainos nuo 320 iki 400Lt blink.gif doh.gif Nu bet cia gi firminiai. Salamanderyje dar geriau - yra ir uz 700Lt blink.gif blink.gif blink.gif Ten jau nebesimatavau, nes jau matau, kad pirma reik suknia turet, o jau paskui batus prie jos rinktis. Zodziu... Madoje taip suprantu versta oda (zomsas tas vadinamas), lakas. Nemazai su platformom blink.gif O jau kulnai visu blink.gif KOSMARAS...

Perziurejau Skorpes imesta nuoroda - a ka dabar prigludusios jau nebemadoj lotuliukas.gif Nu visos kaip kad mano jaunoji siusis - lengvos, krentancios. Nenoriu as tokios... O tokiu iliemenuotu vos viena kita... g.gif

Na o dabar kas geresnio - Jyske medziaginem juostelem nuolaidos. Tikrai nebrangios, gal spalvu nera daug, bet kaina 0,29 Lt uz 1 m siauru (plotis 1,5 cm) ir 0.49 Lt uz 1 m plataus balto arba raudono persvieciamo kaspino. Zo, nusipirkau 20m siauru ir 3 m kaspino, o sumokejau tai juokinga suma - "net" 6 Lt... Kam reiki ir daug, varykit wink.gif Plonu spalvos: salotine, rozine, oranzine, geltona, ruda, tamsiai melyna, juoda...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 15 kovo 2012 - 18:00
kazkur skaičiau apie gandro siuntinį-dėžę,niekaip nesugalvoju ką į ją dėti
Atsakyti
Siuo metu MaximaFoto.lt visiems foto siuvenyrams taiko 30 proc. nuolaida thumbup.gif Man reik deliones, leksiu uzsakyt, nes kaina - juokinga. Sirdeles formos 75 detaliu tiesa be remelio - 12,80 Lt blink.gif thumbup.gif
Na, uzsakiau, nes nemanau, kad kazkur bus pigiau. 1Lt plius aptarnavimo mokestis prie uzsakymu. Uzsakymo terminas 5 dienos... Reik budu greituoju skanuot antra foto, nes man reik 2 delioniu. Kitur 30 daliu po 30 Lt kainuoja blink.gif
Dar siandiena radau vienoj dekupazo reikmenu parduotuvej balta delione, ant kurios gali rasyt ar paisyt ka nori. 8.80Lt Ale ech, neturi siuo metu. Labai man tiktu...

Kastone, skaitineju siom dienom senas temas. Kazkur buvo surasyta, ka ten det. Tikrai zinau, kad svociute su niku Karamele 21 dezute tikrai dare. Prasifiltruok jos zinutes ir paskaitinek mirksiukas.gif Arba dar yra google visagalis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 15 kovo 2012 - 21:08
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 14, 23:20)
Kokios mintys apie apsirengima? Nuomosit, siusit, pirksit, jei pirksit - kur??? Kokios spalvos? Kokie ilgiai?




Antroms vestuvems suknele jau suplanavau ir mintyse pasiuau smile.gif -siusiuos pati nes labai megstu tai daryti
smile.gif Bus ilga ciklameno spalvos sifonas.

o pirmos vestuves nzn jei jaunoji nepersigalvos tai bus 60 metu stiliuje tai nzn man ypatingai netinka tas stilius del sukniu ilgio, bet jau irgi modeli nusiziurejau jei ka ...


O kas liecia nuoma tai kainos nezavi...
Atsakyti