Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių plepesiai

pasiskaiciau ir as jau nemazai temu,vaizda sudariau,tik man sunkiausia kaip cia sudieloti su tom kalbom
Atsakyti
Jooo, tas skaitymas laiko užima marias doh.gif Bet užtat ir minčių - marios thumbup.gif Aš dar vis skaitau... Aišku, labai senų temų neliesiu (sėdėjau ir skaičiau 2005 metais, kai turėjom dvejas vestuves, paskui 2007 irgi), bet kokius 3 metus atgal gerai būtų pasinagrinėt, nes jau matau - populiarius dalykus svočiutės perima lengvai ir metai iš metų, bet būna tokių fainų originalių minčių, kur niekas beveik dėmėsio nekreipia, o vat man ima ir labai patinka smile.gif Aš irgi 5 temas jau įveikiau... Manau kita tiek dar pajėgsiu, daugiau jau nebe... Skaitau atbuline tvarka - nuo naujausiu link senesniu smile.gif Labai gaila, kad daug nuorodų neveikia, daug kas įkeltus dalykus pratrynę yra...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 14 kovo 2012 - 12:53
Sveikutės, nu ir pavarėt biggrin.gif
jergau kaip sustojau su visu planavimu doh.gif merginos patarkit kaip padaryti medalius apdovanojimams. Pasidariau juos, bet reikia ant kažko užklijuoti. Kažkur užmačiau užklijuotus ant tokių padėkliukų, bet pas save mieste niekur nerandu pirkti doh.gif Nu patarkit kur dat juos prikibdyti smile.gif

Dėl tradicijų, tai kiekviena atsirenkam ko ir kaip norim, o nuomonėmis dalintis visada galima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2012 03 14, 11:38)
Sveikutės, nu ir pavarėt biggrin.gif
jergau kaip sustojau su visu planavimu doh.gif merginos patarkit kaip padaryti medalius apdovanojimams. Pasidariau juos, bet reikia ant kažko užklijuoti. Kažkur užmačiau užklijuotus ant tokių padėkliukų, bet pas save mieste niekur nerandu pirkti doh.gif Nu patarkit kur dat juos prikibdyti smile.gif

Dėl tradicijų, tai kiekviena atsirenkam ko ir kaip norim, o nuomonėmis dalintis visada galima mirksiukas.gif



is pradziu as galvojau klijuosiu ant kamstines medziagos issikirpus apskritimus (senukuose yra tos kamstines lakstais pirkti), o dabar tikriausiai ant normalios medienos pusseseres vyras padarys..tikiuosi... rolleyes.gif
Atsakyti
Merginos, dekupazo reikmenim prekiaujanciu parduotuviu psl. paieskokit mediniu paruostuku segems. Pabandysiu atrast koki pavyzduka. Manau jie tinkami butu tokiam reikalui wink.gif

Va ivairiu yra ir kainos nedideles. Va tik kiek parsiuntimas kainuos, nezinau. Yra dar ir daugiau internetiniu tokiu. Senas naujas viena is brangiausiu dekupazo reikmenu pardziu wink.gif

user posted image

http://www.senasnauj...s...268&level=4

Perkeliu dar senoje temoje rasta visai naudinga nuoroda, kaip paciam pasigaminti atributika su jaunuju atvaizdu smile.gif Tikrai faina programike. Galima taip ir etiketes, ir saldainiu popierelius gamintis ar dar kas ka sumastys wink.gif

Loonapix

As siandiena jau gavau sumaketuota netikra santuokos liudijima thumbup.gif Reikia koki failiuka uzsivest, kur sudet viska, ka reikes spausdint...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 14 kovo 2012 - 15:28
QUOTE(enenes @ 2012 03 14, 14:38)
Sveikutės, nu ir pavarėt biggrin.gif
jergau kaip sustojau su visu planavimu doh.gif merginos patarkit kaip padaryti medalius apdovanojimams. Pasidariau juos, bet reikia ant kažko užklijuoti. Kažkur užmačiau užklijuotus ant tokių padėkliukų, bet pas save mieste niekur nerandu pirkti doh.gif Nu patarkit kur dat juos prikibdyti smile.gif

Dėl tradicijų, tai kiekviena atsirenkam ko ir kaip norim, o nuomonėmis dalintis visada galima mirksiukas.gif

senukuose yra kavos padekliuku is kamstines medziagos. as taip pat pirkau medaliams,tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(206 @ 2012 03 14, 18:19)
senukuose yra kavos padekliuku is kamstines medziagos. as taip pat pirkau medaliams,tai  thumbup.gif

Del kamstiniu kavos padekliuku - bukit atsargios, jie labai trapus palieka kai palaikai kuri laika jau nulakuotus. Dariau kazkada vaikams tokius paveiksliuku, tai praejus keliems men istraukiau savo mazam zaisti tai jie labai jautrus - sutrupejo nuo neatsargaus zaidimo. Jei pasirinksit si varianta, tai darykit iki vestuviu likus nedaug laiko.
Imetu parodyt kaip atrode
user posted image
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2012 03 14, 14:38)
Sveikutės, nu ir pavarėt biggrin.gif
jergau kaip sustojau su visu planavimu doh.gif merginos patarkit kaip padaryti medalius apdovanojimams.


Galima klijuoti ant medžių šakelių. Šaką reikia supjaustyti riekelėm http://www.vestuviug...1036/Itemid,85/ čia, kad įsivaizduotumėt apie ką kalbu.

Galima klijuot ant kartono ir iš vietutės, mažyčių a la skalbinių segtukų padaryt tokius kaip stovelius(kur būna nuotraukom). Bus ne medalis, o kaip statulėlė, "taurė"
http://instudija.blo...isiminimai.html
laikiklius galima padaryti ir iš sąvaržėlių ir vielutės, pagrindui panaudojant bet ką, nuo vyno kamsčio iki akmenuko.
http://www.spalvunam...lis-baltas.html
iš vietutės ir sąvaržėlių galima išlankstyti įvairiausias formas
http://www.mainyk.lt...aikiklis/215896
http://justsweetthin...s-sirdeles.html
Atsakyti
Nezinau kaip kam gavosi,bet man is tu padekliuku super gavosi. Ir tikrai netrapus. g.gif
Atsakyti
QUOTE(206 @ 2012 03 14, 18:19)
senukuose yra kavos padekliuku is kamstines medziagos. as taip pat pirkau medaliams,tai  thumbup.gif

aga, gerai kad yra pas jus, aš arba akla visai esu, arba pas mus senukuose nėra doh.gif

QUOTE(salamandra07 @ 2012 03 14, 18:42)
Del kamstiniu kavos padekliuku - bukit atsargios, jie labai trapus palieka kai palaikai kuri laika jau nulakuotus. Dariau kazkada vaikams tokius paveiksliuku, tai praejus keliems men istraukiau savo mazam zaisti tai jie labai jautrus - sutrupejo nuo neatsargaus zaidimo. Jei pasirinksit si varianta, tai darykit iki vestuviu likus nedaug laiko.
user posted image[/url]

gražu mirksiukas.gif man taip irgi tiktų biggrin.gif

perla, ačiū už nuorodas, iš manęs menininkė niekada nebus ir nemėgstu daryti pati rankdarbius, vieną kitą padarysiu bet tik pačius paprasčiausius ax.gif
reik važiuot į didesnį miestą ir ten ieškoti

Užsakiau savo mergytėms vakar iš ebay suknytes vestuvėms, liks dabar man pačiai susirasti
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2012 03 14, 22:22)
...liks dabar man pačiai susirasti

Kokios mintys apie apsirengima? Nuomosit, siusit, pirksit, jei pirksit - kur??? Kokios spalvos? Kokie ilgiai?

Man kol kas - tamsus miskas... Turiu tik antrai dienai, o pirmai - nic nieko. Reik bateliu, reik suknios. Siuvejos normalios nera, o pas dizainerius bus labai brangu. Gal reik pradet per pardes dairytis, bet ko??? Ilgos, su lig keliais... Pulko nera, spalvu reikalaujamu nera... Dar drauge nuoma turejo, pasiliko kelias pacias graziausias nuomot saviems. Tai kol kas ji - mano vienintele viltis... Si kart nebezinau ko noriu doh.gif Bordo turejau ir ilga, ir su lig keliais, juoda turejau visa siuvineta karoliukais, tamsiai melyna irgi turejau, zalios nekenciu, ryskiu irgi nemegstu... Kas lieka doh.gif Jaunoji bus sampanine su lengvos medziagos krentacia (be jokiu pasijoniu pustu). Jaunikis su tamsiai melynu kostiumu. MB nori smokingo blink.gif Tai jauciu prie tokio rubo man kaip ir privaloma ilga... O as taip myliu su lig keliais... Man jos taip tinka... Zodziu, giliame pasimetime esu...
Atsakyti
sveikos 4u.gif
kuo uzsieme? as tai dabar ieskausi, kur pasidaryti maikutes jauniesiems, kurias zadu padovanoti pries skirstantis po baliaus. pas mus antros dienos nera. na tiesiog kazkada po 24 val. greiciausiai bandysiu daryti su tom sirdeles puselem.
ir dar greiciausiai darysim ta vestuviu medi, bet truputi kitaip, tai vel ieskausi, kas nupiestu. norisi visur pinigeliu pataupyti, nes ir taip suma gausis:)
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 15, 00:20)
Kokios mintys apie apsirengima? Nuomosit, siusit, pirksit, jei pirksit - kur??? Kokios spalvos? Kokie ilgiai?
Man kol kas - tamsus miskas...

pas mus pulkas bus ir lyg ilgos suknios, tai as irgi rinksiuosi ilga suknele. bandysiu eit nuomotis. greiciausiai vysnine. man ta spalva tinka ir patinka. deres ir prie pulko turbut.
Atsakyti