Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių plepesiai

pas mus irgi vakaro vedejas visa sita reikala darys, o kaip ka darys tai cia jau su jaunaisiais suderine manau bus;)
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 13, 13:03)
Del tradiciju - man asmeniskai tas tisimas jaunosios per tuos tiltus nera butinas ir man jis gali ir likt sovietmecio atgyvena. 7 tiltai is tiesu sena tradicia, apie ja skaitau nebe pirma kart.

Beje, skaičiau vieną straipsnį... na toks su cinizmo prieskoniu straipsnelis, nepasakyčiau, kad patiko (labiau nepatiko), bet mintis "dėl tiltų" ten pralindo tokia - jau kas kas, bet svečiams na ar pulkui, tiltas yra mažiausiai įdomi "pramoga". Tai jei jau vienas nuobodi, organizuojant septynis (gi ir su vienu būna veiklos) verta pagalvot ką veikt, kad visi tame "iš paskos" važiuojantys nenuobodžiautų, nes kitaip - užknis iki negalėjimo. Vien nuo to fakto, kad tie septyni kažkam kažkada buvo ar yra prasminga vargu ar labai įkvėps.


dar vieną užmačiau, ne tik apie tiltus, šiaip bendrai paskaitinėjimui apie tradicijas
http://gyvenimas.del...goryID=31259385
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 13 kovo 2012 - 14:37
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 13, 15:11)
As be tradiciniu jaunuju sokio esu macius soki, kai surisa skirtingais kaspinais, o pati esu darius muilo burbulus - foto labai grazios smile.gif

thumbup.gif man muilo burbulai irgi super thumbup.gif Man paciai per vestuves dare, tai labai graziai ir juostoj, ir foto atrodo smile.gif

QUOTE(ziulyte @ 2012 03 13, 15:24)
Man irgi atkrenta sokiai - muzikantas jais rupinasi. Is vis tas muzikantas bus kaip vedejas, tai man daug kas atkrenta...

Ka sugalvojus esi antros dienos uzsedimui, nes pas mane situacija panasi - muzikanto nebus, pulko nebus, pirtis bus smile.gif
Jaunieji nori surio, bet nenori samciu ir prijuosciu smile.gif Daiktus as jau sugalvojau. Reik apipavidalint tik smile.gif

Ir galutinai strigau su vaiku vardais ir gandrais visais smile.gif

Ir pas mane ta pati situacija - antra diena nebus muzikantu. Ir taip pat jaunieji nenori jokiu skareliu ir prijuosciu biggrin.gif
O jus veliuma nuimsit antra diena? As galvoju daryti pirma diena po 12 val, pries islydint miegoti g.gif As turputi prisibijau visu tu ceremoniju antra diena, nes kai nebus muzikantu, tai nebus ir muzikinio fono... kad nebutu nuobodu paskui.

Su tais vardais ir gandraisir mane ne kas doh.gif Esu darius ta laiska, tik as apibudinau ji kaip laiska busimam vaikeliui, kuris labai laukiamas ir ant debeseliu sedi ir laukia, kada bus pasauktas. Tada dejom laiska i buteli, uzkimsom ir metem i upe - ir ziurejom, kaip butelis iskils - jei kakliuku i virsu -berniukas, jei dugnu-mergaite, jei sonu - porele biggrin.gif Aisku, galiu sulaukti piktu komentaru del gamtos siukslinimo... tada net nepagalvojau, bet jei visi taip darytu, tai tikrai upe siukslynu galima paversti.
Bet sisyk labiau pergyvenu ne del siukslinimo, bet ar mano jauniesiems tie sentimentai tokie lips, ar neatrodys banalu .... g.gif

O dekoruota sampano buteli pasiusti, kad vardus surasytu - gal ir nuvalkiota, bet smagu. As ir pati pamenu, kai pirmagimio laukiausi, pasiemiau paskaitineti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Lelija* @ 2012 03 13, 14:29)
Aisku, galiu sulaukti piktu komentaru del gamtos siukslinimo... tada net nepagalvojau, bet jei visi taip darytu, tai tikrai upe siukslynu galima paversti.

beje, tas pats ir su dangaus žibintais...
Atsakyti
smile.gif+2012 03 13, 16:22-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 03 13, 16:22)
Beje, skaičiau vieną straipsnį... na toks su cinizmo prieskoniu straipsnelis, nepasakyčiau, kad patiko (labiau nepatiko), bet mintis "dėl tiltų" ten pralindo tokia - jau kas kas, bet svečiams na ar pulkui, tiltas yra mažiausiai įdomi "pramoga". Tai jei jau vienas nuobodi, organizuojant septynis (gi ir su vienu būna veiklos) verta pagalvot ką veikt, kad visi tame "iš paskos" važiuojantys nenuobodžiaut, nes kitaip - užknis iki negalėjimo. Vien nuo to fakto, kad tie septyni kažkam kažkada buvo (o ir tai sužinojom ne iš tėvų senelių, o interneto turbūt, reiškia tradicijų tęstinumo nulis, tik "kažką skaitėm, daugiau suimprovizuosim" :]]) ar yra prasminga vargu ar labai įkvėps.
dar vieną užmačiau, ne tik apie tiltus, šiaip bendrai paskaitinėjimui apie tradicijas
http://gyvenimas.del...goryID=31259385


Tie septyni tiltai gal labiau tinka, kai reikia toli vaziuoti i baliaus vieta. Nebutina prie ju visu stoti - juos tiesiog reikia pravaziuoti...

NEzinau, skaitineju as visas tas idejas ir jau galvoje viskas sukasi- kuo toliau tuo labiau viskas nebeidomu atrodo - turbut reikia pertauka padaryti doh.gif Siaip, kol kas skeptiskai man skamba tas tikruju tradiciju plakimas i viena visuma su su isgalvotas heliniais balionais, laisku gandrui ir t.t. Nors, aisku, gal kokius elementus ir galima panaudoti.

As pati asmeniskai, galvoju, kad nereikia nei saves, nei sventes perkrauti tiek atrakcijom, tiek visokiais niekuciais, kurie pinigeliu nemazai kainuoja, o paskui i siuksliu deze keliaus. Nebent jaunieji yra zmones, megstantys kaupti visokius siuvenyrus ir sentimentalius niekucius. Bet realiai paziurejus i siuolaikinio jaunimo bustus - dazniausiai pamatysim modernu stiliu ir daugiausia"stilingas" interjero detales... Bet cia, zinoma nuo zmoniu priklauso ax.gif
Atsakyti
Veliumo nebus smile.gif Tai nebus ir ka nusega smile.gif

O as vis ieskau tos savo suknistos kojines su centais doh.gif Kaip nervas ima, negaliu... NERANDUUUUUUUU verysad.gif

Tiltus paliksiu jauniesiems - kaip nori, taip tegul daro. Nori - nesa, noris tiesiog vaziuojam per 7... Man jie sentimentu ne vieni nekelia doh.gif
Beje, as ir supratau, kad per juos 7 reik tiesiog pervaziuot nesustojant 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 13 kovo 2012 - 14:46
smile.gif+2012 03 13, 16:34-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 03 13, 16:34)
beje, tas pats ir su dangaus žibintais...


As kazkaip galvojau, kad jie uzsidega ir sudega danguje unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Lelija* @ 2012 03 13, 14:46)
As kazkaip galvojau, kad jie uzsidega ir sudega danguje unsure.gif

Nea, sudega tik popierius, o karkasas is vieluciu nukrinta ant zemes su popieriu likuciais (ne karta kieme esu toki radus)...
Atsakyti
QUOTE(*Lelija* @ 2012 03 13, 14:43)
Tie septyni tiltai gal labiau tinka, kai reikia toli vaziuoti i baliaus vieta. Nebutina prie ju visu stoti - juos tiesiog reikia pravaziuoti...

NEzinau, skaitineju as visas tas idejas ir jau galvoje viskas sukasi- kuo toliau tuo labiau viskas nebeidomu atrodo - turbut reikia pertauka padaryti  doh.gif Siaip, kol kas skeptiskai man skamba tas tikruju tradiciju plakimas i viena visuma su su isgalvotas heliniais balionais, laisku gandrui ir t.t. Nors, aisku, gal kokius elementus ir galima panaudoti.

As pati asmeniskai, galvoju, kad nereikia nei saves, nei sventes perkrauti tiek atrakcijom, tiek visokiais niekuciais, kurie pinigeliu nemazai kainuoja, o paskui i siuksliu deze keliaus. Nebent jaunieji yra zmones, megstantys kaupti visokius siuvenyrus ir sentimentalius niekucius. Bet realiai paziurejus i siuolaikinio jaunimo bustus - dazniausiai pamatysim modernu stiliu ir daugiausia"stilingas" interjero detales... Bet cia, zinoma nuo zmoniu priklauso ax.gif

visikai sutinku;) todel visose dovanose bus praktiskai panaudojami, suvartojami daiktai, tik zidinys va turbut jau toks simbolikos daugiau,nors mes savaji, per visas seimos sventes degame;) ir jokiu priesaiku galvoju nedarysim, jokiu ten pasizadejimu, kai remina, nieko;) zodziu grynai praktiski daiktai, kurie dulekti nedulkes, o panaudoti galima bus, arba sunaudoti;) tik aisku kiekviena daikta kazkaip lyriskai, poetiskai apipavidalinti reiks;)
Atsakyti
Gal kas zinote, kur butu galima rasti padekos zodziu pirsliams? smile.gif
Atsakyti
sveikos
Na va pradejau ir as rasyti scenariju tik dabar galvoju kokius zodzius reiketu pasakyti leidziant dangaus zibinta prie baznycios. Nes va musu visas darbas prasides nuo baznycios. Pirsliauti einu pirma karta tai kuo tuoliau tuo labiau bijau smile.gif
imetu gal ka rasit naudingo smile.gif
http://www.scribd.co...uviu-scenarijus
Atsakyti
del jaunuju sokio, tai galvoju, kad nebent burbulus arba nieko. jaunieji ir taip jaudinasi, nes su sokiais prastai jiems. reiks jungtis visiems sokti ir bus geriausia.nu bus matyti

QUOTE(ziulyte @ 2012 03 13, 14:24)
Ir galutinai strigau su vaiku vardais ir gandrais visais smile.gif

as irgi nezinau dar.kas liecia visus situs dalykus, tai gal nebent po baznycios tuos balionus su laisku, o sventes metu pasiusiu apklijuota brendzio buteli (nusiziurejau toki plokscia, tinkama forma)
ir ten surasys vardus visi. per mano brolio vestuves buvo leidziamas sampes butelis, o leliai atsirado tik beveik po 10 metu, tai nieko is tos sampes jau nebuvo. geriau brendis ar konjakas. bet siaip man kad ir sena ideja, bet man tai nieko.
realiai tai labai noriu neapkrauti sveciu kazkokiais rasymais, linkejimais.
realiai tai dar labai labai metausi. reiks truputi daugiau jau susirasyti ka mazdaug galvoju kiekvienu klausimu.
Atsakyti