Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių plepesiai

Niekaip negaliu nuotrauku ikelt sad.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted image
Mes tokias taures nupirkom. Dar isgraviruoti nunesim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 206: 16 vasario 2012 - 16:09
QUOTE(206 @ 2012 02 16, 17:02)
user posted imageuser posted image
Mes tokias taures nupirkom. Dar isgraviruoti nunesim.


Labai gražios taurės.
Gal ne paslaptis kur pirkote? smile.gif
Atsakyti
Pirkau Vilniaus akropoli antrame aukste uz internetines svetaines.
Atsakyti
Kaip gaila kad ne kaune. O gal pamenat parduotuvės pavadinimą , kauno akropolyje irgi gal būtų.

Nes mus ir pakvietė piršliaut , liepos mėnesį, tai pradedu ruoštis ir jungiuosiu prie Jūsų.

Atsakyti
labai grazios taures paskutines ikeltos , kiek mokejot:)mes kai pirma kart pirsliavom tai taurias jauniemsiems padovanojo jaunikio brolis su zmona, tai va ir mastau kas tas taures perka:)
man vis sukasi mintis apie cia pateikta ideja del linkejimu knygos pakeitimo iremintu lapu ir ten rasomais palinkejimais , nes is patirties sakau niekas i tas knygas nenori rasyti nes buna nepasiruose kazka tokio o paprastais zodziais neraso taip kad eina per rankas ta knyga ir viskas, pati tokia turiu nuo savo vestuviu ir atsivertus nei karto nebuvau:( idomiau butu iremninti arba ant akmenuku ,...
cia tik pamastymai mano:)
ar pirkot kuri gintaro dulkiu ar is kazkur kitur gaunat:)
Papildyta:
http://www.supermama...?...0566&st=216

oo ziurekit ka uztikau:)
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2012 02 16, 20:03)

labai grazios taures paskutines ikeltos , kiek mokejot:)mes kai pirma kart pirsliavom tai taurias jauniemsiems padovanojo jaunikio brolis su zmona, tai va ir mastau kas tas taures perka:)
man vis sukasi mintis apie cia pateikta ideja del linkejimu knygos pakeitimo iremintu lapu ir ten rasomais palinkejimais , nes is patirties sakau niekas i tas knygas nenori rasyti nes buna nepasiruose kazka tokio o paprastais zodziais neraso taip kad eina per rankas ta knyga ir viskas, pati tokia turiu nuo savo vestuviu ir atsivertus nei karto nebuvau:( idomiau butu iremninti arba ant akmenuku ,...
cia tik pamastymai mano:)
ar pirkot kuri gintaro dulkiu ar is kazkur kitur gaunat:)
Papildyta:
http://www.supermama...?...0566&st=216

oo ziurekit ka uztikau:)

Aš taip pat linkėjimų knygos nepirksiu, rėminsiu didelį popieriaus lapą, turiu pažįstamą dailininką, viduryje lapo nutapys jaunųjų nuotrauką, o aplink paprašysiu svečių, kad rašytų palinkėjimus.
Atsakyti

O aš beskaitinėdama temas radau , kad gamtoje , kol jaunieji fotografuojasi, pulkas ir visi kiti kurie kartu važiuoja piešia paveikslą kaip jie įsivaizduoja jaunųjų gyvenimą po vestuvių. Po to visa tai įrėmina ir padovanoja jauniesiems. Ir manau šitą panaudosiu. smile.gif


P.S. skaitau skaitau ir vis randu , kad yra kažkos svočių paštas, O kaip galima juo pasinaudoti? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, plusu ties temom, jau 31 tema ipusejau, greit ir jus pasivysiu book.gif . Anais metais kazkaz buvo pataises netikro sant.liudijimo data, gal kas galite ir siais metais pataisyti, kad 2012m, nes man tai neleidzia kazkaip metu pataisyti, varda, pavarde, asmens koda viska duoda, bet 2012metu irasyti neleidzia. Gal kas galite pataisyti ir i pastuka nauja imesti?
Atsakyti
sveikos merginos,
Sniukstineju jusu temas, renkuosi idejas savo vestuvems , nes pas mus pirsliu nebus, bus tiktai liudininkai ( mano sesuo su vyru) bet zinau kad jeigu nepaduosiu visos info ir visko tai nieko ir nebus... tad tenka paciai dabar ieskotis ideju ir visko visko smile.gif nesu pati gyvenime buvus svocia, tik sesers vesruvese nors ir nebuvau liudininke, bet daug organizavau , taciau patirties kaip ir neturiu... tad nezinau nuo ko pradeti doh.gif tikiuosi manes neisvarysit is cia blush2.gif mano vestuves rugpjucio 25d. tuoksimes sveksnos baznycioje wub.gif
norejau pasiklausti, tu kurios bus liudininkes ar jus ir plnuojate visa vakara pravesti ar tiesiog kazkokia pradzia padaryti? galbut kuri nors galetumete permesti man koki senariju pasiuziuret kaip turi kas atrodyt , nes nelengva ir taip viska planuot ir dar vietoj liudininkes viska padaryt, jeigu paduosiu scenariju jai tai tada manau kazkas ir bus smile.gif
del tauriu tai dekoruosiuosi pati , dar nepradejau tiktai bet jau turiu vizija , ir labai patiko ideja del saldainiuku su jaunuju nuotrauka, reikes ir man pradet rupintis priziukais blush2.gif

tikiuosi mane priimsit i savo buri, busiu labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksas @ 2012 02 16, 19:30)
Kaip gaila kad ne kaune. O gal pamenat parduotuvės pavadinimą , kauno akropolyje irgi gal būtų.

Nes mus ir pakvietė piršliaut , liepos mėnesį, tai pradedu ruoštis ir jungiuosiu prie Jūsų.

Nepamenu,jei busiu siomis dienomis akropoli tai pasiuziuresiu pavadinimo
Atsakyti
bendram paste nerandu buciniu dezuciu iskarpos gal kas turit:)
Atsakyti