Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių plepesiai

Pasiknisau kompe, radau dar vienus žodžius. Čia iš svočių lobyno.
Brangūs būsimieji mano tėveliai. Čia sveikinu Jus aš, Jūsų būsimasis vaikelis. Aš dar esu ten, iš kur ir Jūs atėjote pas savo Tėvelius. Nespėliokite kas aš būsiu ir kaip atrodysiu. Ateisu į gyvenimą Jūsų meilės pakviestas, širdimis ir sąžine palaimintas, Jūsų ilgai lauktas, mintyse išmyluotas. Aš būsiu Jums didžiausia dovana.
Jūsų būsimasis vaikelis
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2012 03 13, 09:00)
4u.gif

labai geras dalykas scenarijaus trumpinį duot muzikantams,jie tuomet taip viską suorganizuoja thumbup.gif .Bent jau man taip svočiaujant pasisekė su jais.Vieną pakeitimą pasiūlė padaryt, o kitkuo buvo patenkint,sakė kaip jiem lengva dirbt kai žino kas po ko.

va va as su nuotaka snekejau sake geri muzikantai bus, pora dienu pries vestuves as su jais dar susitiksiu ir viska suderinsiu nes zaidimus salej noriu kad jie organizuotu visvien su muzika daug geriau negu taikytis prie manes tai tikiuosi viska pakoreguosim ir bus liuks nes pas mane baimes scenai tai nulis bet kai i vestuves pirma kart einu ir jau svocia iskart tai biski baisu.... geda prisipazint bet nesu buvus ne vienuose vestuvese todel net neisivaizduoju kaip ten kas net video kiek ieskau pazystamu paziet nieks neranda ar dar kas..... doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liepacka @ 2012 03 12, 13:48)
1. po ceremonijos - tradiciskai ziedlapiai. na buna balandziai, drugeliai, balionai. ka dar galima sugalvoti kitaip? as galvoju lasika gandrui su balionais. bet dar nesu visiskai apsipsrendus.

Gali burbulai būt dar.

Beje šitas "gandrui" - priklauso nu oro. Teko matyt kai tiesiog nekilo, o nešė šonu. Laimei svotai tą situaciją puikiai "išsuko" - vėliau jis buvo paleistas pavėjui upe, į kuria berods ir nusileido. Tai gavos irgi simboliškai, kad pas gandrą nuplaukė. O mes patys kai darėm, darėm visai kitaip - dėjom į didelį voką su užrašu GANDRUI, klijavom tikrus pašto ženklus ir siuntėm tikru adresu (na tuo, kur sutiko pabūt atstovybe). biggrin.gif Žodžiu viskas buvo pritaikyta kuo tikriausiam paštui, kad neišsisukinėtų "nunešė balionėlis ar ne". lotuliukas.gif

QUOTE(Skorpe @ 2012 03 12, 16:30)
siaip grazi mintis, bet bet nezinau ar isdrisciau daryti...o jei ta pora vaiku taip ir nesusilauks, tai toks kraitelis ateityje tik liudnus prisiminimus kels:(

Nu taigi kas kliudo kraitelį vienam rengt. Bet kad liūdnus prisiminimus keltų vestuvinis juokelis ... eikit, nejau? Tai per visas vestuves jiems gal dar ir penkiolikos prilinkės. :}}} Pas mane n-iolika anot vestuvinių išbandymų "turėjo būt", bet kažkaip nesijaučiu sutraumuota. :}}}
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 13 kovo 2012 - 10:35
o tai kaip pavadinti, ifominti, ka sakyti, kai tuos balionus dezeje i dangu paliedzia? siaip sita mintis grazi man labaiiiii. o burbulus manau naudosiu ir as, nes grazu ziedlapiai, grazu gal kruopos kokios, bet kai pagalvoji, jei visu 20 poru sveciai tai darys, ta kas is tos abznycios kiemo ar rotuses liks...o burbulai taip neklatai, bet manau graziai turetu buti;)
Atsakyti
QUOTE(seretide @ 2012 03 13, 09:54)
Pasiknisau kompe, radau dar vienus žodžius. Čia iš svočių lobyno.
Brangūs būsimieji mano tėveliai. Čia sveikinu Jus aš, Jūsų būsimasis vaikelis. Aš dar esu ten, iš kur ir Jūs atėjote pas savo Tėvelius. Nespėliokite kas aš būsiu ir kaip atrodysiu. Ateisu  į gyvenimą Jūsų meilės pakviestas, širdimis ir sąžine palaimintas, Jūsų ilgai lauktas, mintyse išmyluotas. Aš būsiu Jums didžiausia dovana.   
                                                                              Jūsų būsimasis vaikelis


Labai gražu.
Atsakyti
smile.gif+2012 03 13, 12:34-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 03 13, 12:34)
Gali burbulai būt dar.

Beje šitas "gandrui" - priklauso nu oro. Teko matyt kai tiesiog nekilo, o nešė šonu. Laimei svotai tą situaciją puikiai "išsuko" - vėliau jis buvo paleistas pavėjui upe, į kuria berods ir nusileido. Tai gavos irgi simboliškai, kad pas gandrą nuplaukė. O mes patys kai darėm, darėm visai kitaip - dėjom į didelį voką su užrašu GANDRUI, klijavom tikrus pašto ženklus ir siuntėm tikru adresu (na tuo, kur sutiko pabūt atstovybe). biggrin.gif Žodžiu viskas buvo pritaikyta kuo tikriausiam paštui, kad neišsisukinėtų "nunešė balionėlis ar ne".  lotuliukas.gif
Nu taigi kas kliudo kraitelį vienam rengt. Bet kad liūdnus prisiminimus keltų vestuvinis juokelis ... eikit, nejau? Tai per visas vestuves jiems gal dar ir penkiolikos prilinkės. :}}} Pas mane n-iolika anot vestuvinių išbandymų "turėjo būt", bet kažkaip nesijaučiu sutraumuota.  :}}}

tai ne tame esme turbut, kad linkes vaiku tai zinoma, linkejo ir mums, bet nors ir labai grazi ta mintis, kad kraiteliui dejo grazius sliauztukus, dar ten vaikiskus-leliukiskus daiktelius, kazkaip per rimta man sioje vietoje..va kazka simbolisko linksmo,kitas reikalas, tarkim kaip anksciau ten ant virves kabindavo visokias tarkas, barskucius, tai va ten man viskas tiko;) bet cia velgi vieniem patinka simfonija, ir nemato nieko vulgaraus ar poshlo, pries islydint miegoti, kitiems tai netinkamas reikalas, taip ir cia manau;) atsirenkam gi kiekviena, ka darysim, ko ne;)
Atsakyti
Nu tikras šiuolaikinis gyvenimas, kai preliudai ne per pošla, o vaikai (kai jau konkrečiau - rūbelis) per jautru. lotuliukas.gif Bet santuoka juk ir yra rimta. Nebūtina iš to daryt valstybinio minėjmo rimtais veidais aišku, bet vos ne su "šiuolaikiniu" mergvakariu sulygint nu gal irgi ne...

Kas ką nori tas tą deda, tik minčių sąsaja man tokia labai jau juokingai į "šiuolaikiško žmogaus" stilių - "linksminkimos ir kad be rimtų pasekmių" užnešė. hihihi.gif

Su rūbiukais man susidurt po teisybei ir neteko. Bet čia yra tik detalė, dėl kurios mano galva sveiko proto jaunieji neturėtų susitraumuot visam gyvenimui. O gimus man asmeniškai visai būtų smagu dar iš pirmos savo santuokinės dienos kažką aprengt, kad va tu esi "tas linkėtasis", kodėl ne... Gi yra vestuvėse ir tų jautrių akimirkų, kas čia tokio. Jos gi susiję su planais susilaukt vaikų, o ne tik legalizuot savo intymius santykius. Na nebent visos vestuvės tokios "trali vali" be ko jautresnio paliktos. Tada ir kitas akimirkas galima originaliau padaryt - pvz. kad židinį koks zombis skambant niūriai muzikai įteiktų , na kad paskui "jei kas neskamba" nesitraumuotų, kad tėvai kažkaip ne taip kažko linkėjo. hihihi.gif


Bet šiaip jei rimtai - tai man atrodo, kad mes čia savo jausmus suprojektuojam "kaip jaunieji jaustųsi" ir tiek, o su jaunaisiais tai vargu ar ką bendro teturi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 13 kovo 2012 - 11:04
smile.gif+2012 03 13, 12:54-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 03 13, 12:54)
Nu tikras šiuolaikinis gyvenimas, kai preliudai ne per pošla, o vaikai per jautru.  lotuliukas.gif Bet santuoka juk ir yra rimta. nebūtina iš to daryt valstybinio minėjmo aišku, bet vos ne su "šiuolaikiniu" mergvakariu sulygint nu gal irgi ne...

Kas ką nori tas tą deda, tik minčių sąsaja man tokia labai jau juokingai į "šiuolaikiško žmogaus" stilių - "linksminkimos ir kad be rimtų pasekmių" užnešė. hihihi.gif 

Su rūbiukais man susidurt po teisybei ir neteko. Bet čia yra tik detalė, dėl kurios mano galva sveiko proto jaunieji neturėtų susitraumuot visam gyvenimui. Gi yra vestuvėse ir tų jautrių akimirkų, kas čia tokio. na nebent visos vestuvės tokios "trali vali" be ko jautresnio paliktos. Tada ir kitas akimirkas galima originaliau padaryt - pvz. kad židinį koks zombis skambant niųriai muzikai įteiktų , na kad paskui "jei kas neskamba" nesitraumuotų, kad tėvai kažkaip ne taip kažko linkėjo.    hihihi.gif
Bet šiaip jei rimtai - tai man atrodo, kad mes čia savo jausmus suprojektuojam "kaip jaunieji jaustųsi" ir tiek, o su jaunaisiais tai vargu ar ką bendro teturi...

kazkaip jau per daug i lankas nueita manau;) man kaip tik norisi tikru, jautriu dallyku vestuvese, aisku ne liudnu, zaidimai, prizai, siurprizai antroje sventes dalyje super;) bet taip, kaip jums nepriimtina simfonija, islydint miegoti;), taip kitiems gali apsirodyti keista sliazutinukai, bet jokiu budu nesakau, kad nesamone ar dar kazkas.
kas del rimtumo, tai nu nezinau kaip tik man tie visi gandro laiskai, atsakymai ne pro kur su rimta dalimi nesirisa, cia jau fantazija, ale zaidimas;), o ir mergvakriai man siuolaikiniai nepatinka Chi chi chi biggrin.gif bet cia jau kita tema. kazkaip matau, kad nuomone tik viena, ir ji teisingiausia;) zodziu kiekviena turim savita vizija tiek savu vestuviu, tiek tose kuriose svociaujame;)
Atsakyti
QUOTE(Kaciuke2006 @ 2012 03 13, 11:04)
zodziu kiekviena turim savita vizija tiek savu vestuviu, tiek tose kuriose svociaujame;)

labai teisingai ir čia mes ją visos turim teisę pasakyti. Visos alei vienos. Jūs pasakot kas jums atrodo nepriimtina ar patinka, aš pasakau kas man. smile.gif
Atsakyti
zodziu kazkaip nevisai i tema mes cia;)

o va i tema, tai kazin kaip atrodytu jei as ta ale kraiteli, be jokiu laisku gandrui, be vaikelio laisku, prideciau su linkejimu, "isveninant" i seimininkus, salia prisjuosciu, maikiu ir pan...kaip ir linkejimas butu, kad dabar jau lauksim seknacios sventes- krikstynu.....tiesa i sita ale kraiteli mastau deti knyga kazkokia apie seima, vaiku auklejima ir pan.... ar cia geriau visas sitas reikalas isipaisytu islydint miegoti? kad pries miega tipo laiko veltui neleistu- sviestusi ta linkme;)
Papildyta:
smile.gif+2012 03 13, 13:08-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 03 13, 13:08)
labai teisingai ir čia mes ją visos turim teisę pasakyti. Visos alei vienos. Jūs pasakot kas jums atrodo nepriimtina ar patinka, aš pasakau kas man.  smile.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif tik diskusijoje gimsta tiesa wink.gif
Atsakyti
Negerai - atrodytų kaip spaudimas būtinai "pagamint" per tą naktį. O nuotakai gal nevaisingos dienos ir ji po to labai blogai jausis. Tyliu. hihihi.gif
Atsakyti
smile.gif+2012 03 13, 13:15-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 03 13, 13:15)
Negerai - atrodytų kaip spaudimas būtinai "pagamint" per tą naktį. O nuotakai gal nevaisingos dienos ir ji po to labai blogai jausis.  Tyliu. hihihi.gif

nu supratau, kad patarimu jau negausiu biggrin.gif o siaip as laukneslei pirmai nakciai dovanodama, ivardinsiu, kad tai ne tik sios nakties- vakaro atributai, bet , kad ir ateityje, prigesus jausmams, kartas nuo karto pagyvintu juos, ar nustebintu savaitgali pusryciai i lova (tam ir dvanosiu padekliuka i lova)...zodziu po visos sventes surasysiu smulkia ataskaita ka dariau, kaip reagavo, imesiu ir scenariju, anksciau deti bijau, nes gali buti, kad jaunieji pasiskaito visur;)
Atsakyti