Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių plepesiai

sveikos svociutes,

gal kas turit gandro laisko atsakyma?? smile.gif
Atsakyti
Ir dar svečiam patiko jauųjų laiškas gandrui ir gandrelio atsakymas jauniesiems, kur gandras praneša ir įspėja, kad vaikais jaunieji turi pasirūpinti patys, o kad jiems būtų lengviau pradžiai siunčia kraitelį (nupirkau medvilninį komplektuką 5 dalių, kombinziniuką, buteliuką ir čiulptukus), o kitus daiktus tokius kaip lovytę, vonelę ir t.t. atsiųs vėliau, pamačius rūbelius visų svetelių reakcija irgi buvo superinė.

Cia citata is vienos svociutes pasakojimo, o va ir oficialus rastas wink.gif


Jaunųjų laiškas gandrui
-----------------------------
Labai gerbiamam balų varlių ir
Vaikų viršininkui Gandrui

Nuo jaunosios Vardas ir jaunojo Vardas

Nuolankiai prašome mylimą visų palikuonių globėją Gandrą neužmiršti mūsų jaunos šeimynėlės ir įrašyti į eilę vaikų gavimui. Artimiausioje ateityje norėtumėme gauti pradžiai nors dvynukus, pageidautina skirtingų lyčių.
Už tai pažadame neeilinį kyšį – prigaudyti tuziną šviežių, žalių varlių.


Pagarbiai Vardas ir Vardas

Gandro atsakymas
------------------------
Mieli Jaunavedžiai
Vardas ir Vardas

Gavau džiugią žinią Lietuvos respublikoje Kauno mieste
atsirado naujai iškepta Vardas ir Vardas šeima, su kuo juos
nuoširdžiausiai sveikinu. Pranešu ir griežtai įspėju, kad nesitikėtų jog
aš jiems vaikus nešiu, toks išnaudojimas seniai nemadingas ir visapu-
siškai pasenęs. Jaunieji patys privalo pasirūpinti vaikais, naudodami
pažangesnius metodus.
Kad neatidėliotų šito darbo besiskųsdami materialiniais sunkumais siunčiu pradžiai kraitelį. Stambesni reikmenys, kaip kūdikio lovytė, vonelė ir kiti daiktai bus atsiųsti vėliau.


Su pagarba Varliagaudauskis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 12 kovo 2012 - 16:29
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 12, 16:26)
Ir dar svečiam patiko jauųjų laiškas gandrui ir gandrelio atsakymas jauniesiems, kur gandras praneša ir įspėja, kad vaikais jaunieji turi pasirūpinti patys, o kad jiems būtų lengviau pradžiai siunčia kraitelį (nupirkau medvilninį komplektuką 5 dalių, kombinziniuką, buteliuką ir čiulptukus), o kitus daiktus tokius kaip lovytę, vonelę ir t.t. atsiųs vėliau, pamačius rūbelius visų svetelių reakcija irgi buvo superinė.

Cia citata is vienos svociutes pasakojimo, o va ir oficialus rastas wink.gif
Jaunųjų laiškas gandrui
-----------------------------
Labai gerbiamam balų varlių ir
Vaikų viršininkui Gandrui

Nuo jaunosios Vardas ir jaunojo Vardas

Nuolankiai prašome mylimą visų palikuonių globėją Gandrą neužmiršti mūsų jaunos šeimynėlės ir įrašyti į eilę vaikų gavimui. Artimiausioje ateityje norėtumėme gauti pradžiai nors dvynukus, pageidautina skirtingų lyčių.
Už tai pažadame neeilinį kyšį – prigaudyti tuziną šviežių, žalių varlių.
Pagarbiai Vardas ir Vardas

Gandro atsakymas
------------------------
Mieli Jaunavedžiai
Vardas ir Vardas

Gavau džiugią žinią Lietuvos respublikoje Kauno mieste
atsirado naujai iškepta Vardas ir Vardas šeima, su kuo juos
nuoširdžiausiai sveikinu. Pranešu ir griežtai įspėju, kad nesitikėtų jog
aš jiems vaikus nešiu, toks išnaudojimas seniai nemadingas ir visapu-
siškai pasenęs. Jaunieji patys privalo pasirūpinti vaikais, naudodami
pažangesnius metodus.
Kad neatidėliotų šito darbo besiskųsdami materialiniais sunkumais siunčiu pradžiai kraitelį. Stambesni reikmenys, kaip kūdikio lovytė, vonelė ir kiti daiktai bus atsiųsti vėliau.
Su pagarba Varliagaudauskis

siaip grazi mintis, bet bet nezinau ar isdrisciau daryti...o jei ta pora vaiku taip ir nesusilauks, tai toks kraitelis ateityje tik liudnus prisiminimus kels:(
Atsakyti
O man is vis galva sukt reikia. Jaunikis gal noretu kazkokio zaidimo su vaiku vardais, o jaunoji nori kazko "ant bajerio". Ir ka dabar man daryt... Laisku tikrai nerasysiu, i sliauztinukus nieko nerinksiu. Sveciu spejimas, koks bus vaiko vardas jau labai atsibodes... Vienintelis variantas - einanat miegot iteikt kazkoki tai vaiku vardais aprasineta daikta, kad per nakti issirinktu... Esu jau karta darius. Atrode taip, bet si kart juk to pacio nedarysiu...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 12, 18:26)
Ir dar svečiam patiko jauųjų laiškas gandrui ir gandrelio atsakymas jauniesiems, kur gandras praneša ir įspėja, kad vaikais jaunieji turi pasirūpinti patys, o kad jiems būtų lengviau pradžiai siunčia kraitelį (nupirkau medvilninį komplektuką 5 dalių, kombinziniuką, buteliuką ir čiulptukus), o kitus daiktus tokius kaip lovytę, vonelę ir t.t. atsiųs vėliau, pamačius rūbelius visų svetelių reakcija irgi buvo superinė.

Cia citata is vienos svociutes pasakojimo, o va ir oficialus rastas wink.gif
Jaunųjų laiškas gandrui
-----------------------------
Labai gerbiamam balų varlių ir
Vaikų viršininkui Gandrui

Nuo jaunosios Vardas ir jaunojo Vardas

Nuolankiai prašome mylimą visų palikuonių globėją Gandrą neužmiršti mūsų jaunos šeimynėlės ir įrašyti į eilę vaikų gavimui. Artimiausioje ateityje norėtumėme gauti pradžiai nors dvynukus, pageidautina skirtingų lyčių.
Už tai pažadame neeilinį kyšį – prigaudyti tuziną šviežių, žalių varlių.
Pagarbiai Vardas ir Vardas

Gandro atsakymas
------------------------
Mieli Jaunavedžiai
Vardas ir Vardas

Gavau džiugią žinią Lietuvos respublikoje Kauno mieste
atsirado naujai iškepta Vardas ir Vardas šeima, su kuo juos
nuoširdžiausiai sveikinu. Pranešu ir griežtai įspėju, kad nesitikėtų jog
aš jiems vaikus nešiu, toks išnaudojimas seniai nemadingas ir visapu-
siškai pasenęs. Jaunieji patys privalo pasirūpinti vaikais, naudodami
pažangesnius metodus.
Kad neatidėliotų šito darbo besiskųsdami materialiniais sunkumais siunčiu pradžiai kraitelį. Stambesni reikmenys, kaip kūdikio lovytė, vonelė ir kiti daiktai bus atsiųsti vėliau.
Su pagarba Varliagaudauskis

aciu ! panaudosiu smile.gif
Atsakyti
norinčioms ko nors naujo vietoj vaikelio lyties, vardo spėjimo ar gandro laiško siūlyčiau pristatyti laišką iš ateities: būsimo vaikelio laišką. Dariau taip svočiaudama, pasiteisino 100 proc., o jaunieji, susilaukę savo vaikelio, laiškelį galės įsidėti vaikiuko albuman. tiesa, spėjmą pristačiau taip, kad jaunieji tikėjosi, kad bus gandro laiškelis arba daiktas su berniuko ar mergaitės simboliu.
Atsakyti
del 12val dar galeciau pasiulyti smelio ceremonija:)
Atsakyti
QUOTE(rasmusiukas @ 2012 03 12, 19:43)
del 12val dar galeciau pasiulyti smelio ceremonija:)

kas tai per daiktas, kiek kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(seretide @ 2012 03 12, 18:14)
norinčioms ko nors naujo  vietoj vaikelio lyties, vardo  spėjimo ar gandro laiško siūlyčiau pristatyti laišką iš ateities: būsimo vaikelio laišką. Dariau taip svočiaudama, pasiteisino 100 proc., o jaunieji, susilaukę savo vaikelio, laiškelį galės įsidėti vaikiuko albuman. tiesa, spėjmą pristačiau taip, kad jaunieji tikėjosi, kad bus gandro  laiškelis arba daiktas su berniuko ar mergaitės simboliu.


cia galit pasinaudoti busimo vaikelio laisku teveliams:

Brangūs būsimieji mano tėveliai, čia sveikinu Jus aš, Jūsų būsimas vaikelis.Tokia jau tvarka ant šito mažo svieto, kur du žmonės tuokiasi, ten neužilgo atsirandu ir aš – trečias. Ne kaip svečias, bet kaip pilnavertis ir reiklus šeimos narys. Į šį pasaulį aš ateinu nuogas, alkanas, visa gerkle šaukdamas. Už tai Jūs, mano tėveliai, juokitės, būkit patenkinti manęs sulaukę.
Ypač laimingas jausis tėtis, jeigu aš būsiu sūnus.Nors kas aš būsiu sūnus ar duktė, pats dar nežinau, ir Jums iš anksto pažadėti negaliu.Iš anksto pranešdamas apie savo būsimą atvykimą, noriu duoti bent dalelę reikalingų daiktų, kurie bus man reikalingi, ir kuriais pasirūpinkite iš anksto. Juk Jūs, mano tėveliai, dar labai jauni ir nieko nežinote apie tokių mažų vaikelių auginimą.Todėl siunčiu Jums keletą pavyzdžių: Marškinėliai, Palutė, Kepuraitė, sauskelnės na ir čiulptukas.
O mano švaros palaikymui įdedu:
-Kempinę,muilą ir pudrą.
Kartu taip pat įdedu nedidelę maisto atsargą.Paragaukite tėveliai, būsimos močiutės, būsimi seneliai ir tetos.
Jūs laukit manęs ir aš tikrai pas Jus ateisiu.

Papildyta:
QUOTE(Skorpe @ 2012 03 12, 19:45)
kas tai per daiktas, kiek kainuoja?


Ji simbolizuoja dviejų gyvenimų sujungimą į vieną. Jos metu jaunieji spalvota smeli is skirtingu indu pila i viena taip sukurdami savo bendra kompozicija, simbolizuojancia bendra gyvenima.
O kainuoti gali tikrai nedaug,nes patys galit viska suorganizuoti: reikia graziu stikliniu indu,(graziai atrodo, jei rastumet tuscia smelio laikrodi ir i ji pilti-simbolizuoja, kad pradeda laika skaiciuoti kartu) ir reiktu spalvoto smelio
Atsakyti
12 val turbut ir gintaro dulkes naudot galima... Kiekvienas svecias kazka linki ir meta i deganti lauza sauja dulkiu. Visai simboliska...

Na kas dar kokiu variantu turi su vaiku vardais, laiskais ir pan. Laiskas is ateities tikrai gali keist gandro laiska, bet ne tas, ko as ieskau...

Kas ieskot lietuvisku vestuviu tradiciju, gan suprantamai ir glaustai jos cia papasakotos, surasyta, kas ateje is sovietmecio, kas is senu lietuvisku laiu ir pan. Taip pat yra daug tostu, geru minciu ir t.t. http://www.jaunavedz...h...2&Itemid=24

Va kaip atrodo zaidimas su ciupa ciupsais smile.gif
http://www.youtube.c...feature=related

Dar turiu klausimeli - viena svociute pasakojo, kaip seimos banka pirslys turejo vilnonej kojinej. Issitrauke ta kojie, pilna baltu centu is kisenes ir kazka ten su ja dare... Nu uzmuskit nerandu, kuri svociute pasakojo ir ka ten su ta kojine dare... Gal kuriai uzkliuvo sita ideja ir galit imest nuoroda ar trumpai papaskot... Siaubas tiek temu skaityt ir paskui sugebet atknist kur ir ka skatei... Nusisausiu tuoj... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 12 kovo 2012 - 23:30
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 12, 14:53)
Griskoit, normalus tas scenarijus. Tik man labai idomu, jus tikrai viska planuojat valandu tikslumu, kaip tarkim va paraset - kokia valanda parukymui, sokiams, laisvas laikas...


4u.gif

labai geras dalykas scenarijaus trumpinį duot muzikantams,jie tuomet taip viską suorganizuoja thumbup.gif .Bent jau man taip svočiaujant pasisekė su jais.Vieną pakeitimą pasiūlė padaryt, o kitkuo buvo patenkint,sakė kaip jiem lengva dirbt kai žino kas po ko.
Atsakyti
labas rytas
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 12, 16:09)
Taip taip, kovinukuose  mirksiukas.gif Mano mazasis 2009 kovinukas. Ka tik atsventem 3 metus, o is sm kovinukes pabego... Puikiai laika leidziam fb smile.gif

Liepacka, jei bus pulkas, pabandyk kaip miskininkele susitart - na tegul susimeta po kazkokia ne super didele suma ir bus viso pulko dovana jauniesiems 12 val.

Man paciai tie fakyrai labai patinka, bet kai atsiunte kaina, vos nuo kedes nenugriuvau...

musu kauno pavasarinukai irgi isejom i kazkoki uzdara foruma ir labai bendraujam. daro,m vasarini meeta sodyboj ir kiekviena menesi meeta vis kitoj kavinej. smagumelis kai taip susibendravom.
o del susimetimo pulkui nezinau nezinau. realaii nepazistu pulko. zinosiu tik ale viena pabroli ir viena pamerge.mazai. na bet dar paziuresiu

QUOTE(miskininkele @ 2012 03 12, 16:12)
as tai prie baznycios duosiu paleist dangaus zibinta sirdies formos, duosiu pulkui ir jauniesiems mazas atvirutes, kad pulkas parasytu palinkejimus, jaunieji, kad sugalvotu bendra nora ar kazka panasaus, pririsim prie zibinto tas atvirutes ir paleisim

as galvoju, kad gal tuos balionus is dezes leisti isejus is baznycios. pati nemacius taip. jaunikio gimine tai n metu nebuvo vestuvese. turbut musu paskutines buvo, tai irgi tu naujoviu nemate.
o labai nenoriu visu varginti su tais palinkejimais. jei kelis kartus reikia ale rasyti palinkejimus ir dar kazkada pasakyti, pvz sveikinant ar prie stalo, tai man jau nebepatinka. as paprastai neturiu jau ka sakyti. tai manau, kad sveciams uzteks ir bruksteleti koki zodeli ant drobes.
Atsakyti