Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių plepesiai

iš to puslapio nerodo
Atsakyti
QUOTE(*Lelija* @ 2012 03 09, 11:15)
Hmmm, jau kazka praleidau... kokioj cia temeljej? Arba gal galit perpasakot?
Manau, pasikrtojimai tik palengvins darba naujai ieskancioms... blush2.gif  ax.gif

Cia jauciu bus priespaskutinej... Jau Simoselio skelbtoj apie 2011 rugpjuti rugseji 4u.gif
Viena svociute (Martrynosmama) jauniki sutiko su varle (tikra) trilitriake ir atsakingai pareiske - vestuviu nebus... Pavydzios mergos uzbure jaunaja. Reik varle buciuot. Labai efektingai aprasyta ir viskas puikiai pavyko. Jaunikis buciavo varle thumbup.gif

smile.gif+2012 03 11, 16:18-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 03 11, 16:18)

O tu varge vargeli su tais nesaziningais zmonem... Toks gyvenimas... doh.gif Bukim budrios...

Na o as savaitgali siuvau zaislus jauniesiems doh.gif lotuliukas.gif Smagu, nes gaunasi ir jau gime mintis, kaip juos isleist is namu mirksiukas.gif
Atsakyti
na ka vakar grizau is kauno kaziuko tiesa pasakius nieko gero, arba labai brangu buvo, tai nusipirkau vestuvem tik kauliukus, tokie du siulu sujungti, panaudosiu juos gamtoj kol jaunuju lauksim kol nusifotkins, gaila i baze nespejom uzlekt na bet kita kart kai vaziuosim tikrai jau nuleksiu. jau va scenarijus iki galo padarytas (nors aisku iki birzelio dar simta kart turbut pakeisiu) siandien lygtais nebloga diena bus tai eisiu i lauka su maziuoju pasivaiksciot, prisirinksiu akmeneliu ir poto su vaikais galesim nulakuot juos. dar per sia savaite planuoju viska atsisviest is tokiu smulkmenu kaip sald popieriukai kontraktai pinigai laiskai rastai ir t.t.t ir liks tik viska supirkti ar padaryti. Beja pas mus ir vestuves maisytos bus, lietuviai rusai, is pradziu labai pergyvenau kaip cia kas, nes rusiskai ne bumbum, bet db nusispjoviau ir sita reikala palikau vyrui nes jis gerai kerta rusu tai jai matys kad kas nesupranta tai skels rusiskai ir seip sake kokiu rusisku juokeliu ar fraziu itrauks ir bus okey.
Atsakyti
as mazdaug taip planuojuosi per vestuves. vestuves bus vienos dienos:
1. Išlydėjimas:
- iš jaunikio namų;
- iš jaunosios namų;
2. Ceremonija (ziedlapiai, laiskas gandrui) ;
3. Žaidimai gamtoje (4-5 žaidimai);
4. Kitos atrakcijos gamtoje (pirmas apsipirkimas, akmenėliai, …);
5. Tėvelių sutikimas;
6. Stalo išsipirkimas;
7. Svečių sveikinimai;
8. Sugrįžimo kalba ir sveikinimas;
9. Komendantai, meilės ministrai ir panašiai;
10. Kitos atrakcijos (sveikinimų knyga ir t.t.);
11. Degtinė karti;
12. Židinys, tėvų sveikinimas;
13. Jaunųjų valsas, piršlio polka su ragučiais (
14. 24 val. vidurnaktis (fejeverkai, dangaus žibintai, deganti širdis ar kažkas kitas)
15. Puokštės ir keliaraiščio metimas;
16. Tortas ir panašiai;
17. Pabaigtuvės (dovanele pirmai nakciai, pamergių ir pabrolių pasirodymas)
Na cia toki daugiau maziau punktai. dar dailinu juos. tada susirasiu kiekvienam punktui kur reikia man labiausiai patinkancius zodziu ir issirinksiu is visos mases pateiktu zaidimus ir kitas atrakcijas gamtoje ir sventeje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepacka: 12 kovo 2012 - 11:19
Na bet tie lenkai ir rusai juk Lietuvoj gyvenantys??? Ar sveciai, atvaziave is tikros Rusijos ar Lenkijos? Nes jei lietuviski, jie juk supranta ta lietuviu kalba, tik kad gal nelabai gerai ja kalba, tai gedyjasi... Tada nematau problemu vestuves vest kazkuria tau geriausiai kertama kalba. Kas kita yra su muzika. Muzikantai turi zinot, kad yra rusu, lenku ir parinkt dali dainu pagal juos, nes buna labai didelis nusivylimas, kai traukia vien Geguzes ziedai ar pan.
Pries pora metu buvom sveciais tokiose misriose vestuvese. Sveciu buvo visokiu - lietuviu, lenku, baltarusu. Muzikantai lenkiski regis. Tai ka as zinau... Ju tradicijos kitokios, ju dainos man nezinomos, o kai pradejo lietuviskai grot, tai geriau jau jie lenkiskai ir toliau grotu... Zodziu, turi but gerai visu tautu atstovams, o tarkim ten man, lietuvei, na nebuvo kas veikia. Neesu as jokia nacionaliste. Tinka man ir lenkai, ir rusai. Turim daug draugu tarp ju, bet tada pasijutau na kaip cia pasakius, ne savoj lekstej ir tiek... Ten yra tradicijos bet kokia proga rinkt pinigelius, kas mane labai sokiravo. Zodziu, nelinkeciau tokiu vestuviu niekam...
Atsakyti
na pas mane vestuves dvieju denu bet visko minimaliai, nes teks labai skubet taip jau gavos kad baznycia o po val jau zaksas o po keturiu val sodyboj
taigi........
maniskis su pabroliais pas jauniki varo, o as su pamergem pas jaunaja tada atvaziuoja bernai ten keletas uzduoteliu ir lekiam i baznycia ten susirenka draugai kas nebus vestuvese pasweikint, pabarstom ziedlapius, isgerem sampes ir i zaksa greitai greitai tada po zakso vel sampe, ziedlapiai, balandziai. lekiam i gamta pernesimas per tilta, akmeneliai, gamtoj tik vienas zaidimukas ir fotografas pasiema jaunuosius, per ta laika mes picnika suruosem piesiam jaunuju portreta ragaujam pirslio ugnine ir poros tures idoryt kad esa vertos eiti savo pareigas (cia toks zaidimas su kauliukais bus) tada atkeliauja jaunieji pora fotkiu i masina(vaziuojant iki sodybos, nes teks pavaziuot truputuka gaus pazadu ramune ir pro langa paleisim laiska gandrui prirista prie baliono) sodyboje duona druska stalo ispirkimas visi sveikina pora fotkiu tada prie stalo reziam labai trumpa kalba ko mes cia susirinkom zidinio iziebimas komendantu rinkimai tada pavalgom ir jaunuju valsas tada pirslio pasiutpolke itraukent svecius visi soka ruko na laisvas laikas apie valanda tada vel prie stalo karti karti su sirdele muzikantu pora zaidimuku ir jau dvilika visi i lauka ugnies sou zibintai ilgiausiu metu poto torto pjaustimas, puokstes metimas gulbiu ezeras ir guldymas miegot
antra diena jau nebus muzikantu tai mes ryte persirengsim seselem ir eisim zadinti su vaistukais vienas butelis su mineraliniu kitas su bobeline tada suris, gandro atsakymas sveciu apdovanojimai ir laisvas laikas, pirtele kas kur nori ten eina ir veikia...
p.s bus tik jaunimas ir jaunuju teveliai vestuvese jokiu bobuciu ir dieduku todel jokiu pirslio korimu nereikes niekam neidomu nereikes ir ilgu graudinanciu kalbu ir eilerasciu
tai va mano labai trumpas scenarijus be visu smulkmenu ir smaisciu fraziu skaitos neidomiai bet vistiek jusu nuomone ar gerai bus o gal ko verkiant truksta ? noretusi isgirst lotuliukas.gif doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo griskoit: 12 kovo 2012 - 12:52
QUOTE(griskoit @ 2012 03 12, 13:48)
tai va mano labai trumpas scenarijus be visu smulkmenu ir smaisciu fraziu skaitos neidomiai bet vistiek jusu nuomone ar gerai bus o gal ko verkiant truksta ? noretusi isgirst  lotuliukas.gif  doh.gif  biggrin.gif

man normaliai atrodo. labai priklauso viskas nuo laiko, vietos, nuo jaunuju noru ir paciu poziurio. kaip ir kazkokiu vestuviu organizavimo taisykliu nera. kiekvienas sau prisitaiko etapus ir tiek.
Papildyta:
Beje turiu du klausimus. Ka darysite jus ar jaunieji:
1. po ceremonijos - tradiciskai ziedlapiai. na buna balandziai, drugeliai, balionai. ka dar galima sugalvoti kitaip? as galvoju lasika gandrui su balionais. bet dar nesu visiskai apsipsrendus.
2. Vidurnaktis 12 val. - fejeverkai, dangaus zibintai, deganti sirdis. kas dar?
Atsakyti
QUOTE(liepacka @ 2012 03 12, 14:48)
man normaliai atrodo. labai priklauso viskas nuo laiko, vietos, nuo jaunuju noru ir paciu poziurio. kaip ir kazkokiu vestuviu organizavimo taisykliu nera. kiekvienas sau prisitaiko etapus ir tiek.
Papildyta:
Beje turiu du klausimus. Ka darysite jus ar jaunieji:
1. po ceremonijos - tradiciskai ziedlapiai. na buna balandziai, drugeliai, balionai. ka dar galima sugalvoti kitaip? as galvoju lasika gandrui su balionais. bet dar nesu visiskai apsipsrendus.
2. Vidurnaktis 12 val. - fejeverkai, dangaus zibintai, deganti sirdis. kas dar?

mes savo lesom su vyru prie baznycios rupinames ziedlapiais saldainiais su ju nuotrauka sveciam dalint ir sampanu su vestuvinem etiketem sveciam vaisint parupinsim paprastus vienkartinius puodukus sveciam ir jau taures papuostas jauniesiem (bet taures bus irgi plasmasines nes sodyboj jie tures savas) uzsakinesim balandzius
o 24h valanda is savo lesu uzsakysim fakyru pasirodima
db ka galima butu padaryt......
prie baznycios balionai su feliu, balandziai, drugeliai, konfeti, burbulus pust, uzsakyt kokia mergaite kadsmuiku pagrieztu pakol visi vaisinas na kaskaip nelenda nieks i galva db
o del 24h
tai manau galima kaip minejau fakyrus, is fakelu kaska sustatyt is zvakiu kokia sirdy ar dar ka balionus su heliu ir pririst bengaliskas ugneles dangaus zibintai vandens zibintai ferverkai degantys inicialai galdar ka db sakau nesigalvoja kotais

Atsakyti
Griskoit, normalus tas scenarijus. Tik man labai idomu, jus tikrai viska planuojat valandu tikslumu, kaip tarkim va paraset - kokia valanda parukymui, sokiams, laisvas laikas...
As nebuciau tokia drasi, nes zinau, kad muzikantai irgi turi savu planu, sveciai irgi megsta kai ka "paplanuot". Neesu niekad susideliojus visko labai tiksliai, nes vakaro eigoj esu kai ka ismetus, kai ka pridejus, kai kur eiliskuma pakeitus. Sitoms vestuvems is vis nerasysiu jokio scenarijaus, o tik primesiu ka noreciau padaryt, ka noreciau pasakyt... Jau zinau, kad tyc toc kaip sugalvosiu, niekas nevyks mirksiukas.gif Tiesiog paskui, kai kazkas nevyksta pagal griezta plana, buna daug nusivylusiu, tai jau senai svociu temoje skambantis patarimas nieko neplanuot tiksliai, turet tik griaucius, 100 proc pasitvirtina. Tai kam tada tas vargas rasant scenarijus...
Tokia ir butu vienintele mano pastaba cia isdestytiems mirksiukas.gif

Kur uzsakinejat fakyrus? Kokia kaina?

Na o del atrakciju prie baznycios ir 12 val. - jus jau cia tiek priraset... Galima gal kazka originalaus galvot butu, bet tai jau bus ir nemazi finansai...
Mano subjektyvia nuomone, prie baznycios labai ten kazko galvot nereiktu - visgi dabar zmones jaunuosius eina sveikint butent ten. Jie nori nors akimirka pabendraut, pasivaisint, o svocios su atrakcijom nerimsta... Kazka paleist gal ir grazu (tarkim musu jaunieji kategoriskai atsisako balandziu). Gal kokia atrakcija, kur buvo aprasyta su didele deze helio pustu balionu ir nieko. Gandro laiska as leisciau gamtoje... Bet cia zinoma tik man taip atrodo 4u.gif
Atsakyti
del tos dalies po ceremonijos, tai nezinau nezinau. as irgi nieko kito nesugalvoju. tik ziedlapiai ir ta deze su balionais ir laisku gandrui gal. na ir nebent, kad kol sveikins ir po to vaisinsis, kad pagrotu, bet cia skaiciuosimes, kiek leis finansai. siaip dienai daugiau nieko nesugalvoju.
del 12 val. nezinau. viskas daug kainuoja. sakiau jauniesiems, kad kartu pagalvotume. gal ka pasiulys. gal koki ju tevai ar kas pasisiulys apmoketi kokia atrakcija. na yra dar laiko. dar ieskosiu info. jei ka rasiu idomaus, tai imesiu butinai.

Ziulyte, man nickas tavo girdetas. turbut 2009 kovinukuose kazkiek bendravom. nors as mazai juose "vaidenausi". po to labai susibendravom su kauno pavasarinukais, tai is viso nelindau i kovinuku tema.
Atsakyti
QUOTE(liepacka @ 2012 03 12, 15:04)
Ziulyte, man nickas tavo girdetas. turbut 2009 kovinukuose kazkiek bendravom. nors as mazai juose "vaidenausi". po to labai susibendravom su kauno pavasarinukais, tai is viso nelindau i kovinuku tema.

Taip taip, kovinukuose mirksiukas.gif Mano mazasis 2009 kovinukas. Ka tik atsventem 3 metus, o is sm kovinukes pabego... Puikiai laika leidziam fb smile.gif

Liepacka, jei bus pulkas, pabandyk kaip miskininkele susitart - na tegul susimeta po kazkokia ne super didele suma ir bus viso pulko dovana jauniesiems 12 val.

Man paciai tie fakyrai labai patinka, bet kai atsiunte kaina, vos nuo kedes nenugriuvau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 12 kovo 2012 - 15:11
QUOTE(liepacka @ 2012 03 12, 13:48)
man normaliai atrodo. labai priklauso viskas nuo laiko, vietos, nuo jaunuju noru ir paciu poziurio. kaip ir kazkokiu vestuviu organizavimo taisykliu nera. kiekvienas sau prisitaiko etapus ir tiek.
Papildyta:
Beje turiu du klausimus. Ka darysite jus ar jaunieji:
1. po ceremonijos - tradiciskai ziedlapiai. na buna balandziai, drugeliai, balionai. ka dar galima sugalvoti kitaip? as galvoju lasika gandrui su balionais. bet dar nesu visiskai apsipsrendus.
2. Vidurnaktis 12 val. - fejeverkai, dangaus zibintai, deganti sirdis. kas dar?

as tai prie baznycios duosiu paleist dangaus zibinta sirdies formos, duosiu pulkui ir jauniesiems mazas atvirutes, kad pulkas parasytu palinkejimus, jaunieji, kad sugalvotu bendra nora ar kazka panasaus, pririsim prie zibinto tas atvirutes ir paleisim
Atsakyti