Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių plepesiai

QUOTE(ziulyte @ 2012 03 09, 12:58)
Jo, su varle nerealiai ten, o dar svociute labai idomiai raso - miriau kai skaiciau  lotuliukas.gif
Bet reik ir zmoniu supratingu, su geru jumoro jausmu, o ne uzsispazmavusiu  lotuliukas.gif


Hmmm, jau kazka praleidau... kokioj cia temeljej? Arba gal galit perpasakot?
Manau, pasikrtojimai tik palengvins darba naujai ieskancioms... blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 09, 11:58)
Jo, su varle nerealiai ten, o dar svociute labai idomiai raso - miriau kai skaiciau  lotuliukas.gif
Bet reik ir zmoniu supratingu, su geru jumoro jausmu, o ne uzsispazmavusiu  lotuliukas.gif

nu taip.
as kai skaitau tas temas ir matau, kad taip sunku suvaldyti zmones, tai man jau irgi baisu bus. realiai pas mus lyg publika normali bus, bet ka gali zinoti.
man dar labai patiko tie dviraciai. fainaii butu, jei musu vyrukai pas jaunaja su dviraciais atvaziuotu. tikrai nuo jaunikio iki jaunosios nera didelis atstumas ir tai galima sakyti nuosavu namu kvartalas. nu tinka tikrai sitas variantas. man vis stovi akyse vienos svociutes ideta nuotrauka su tais dviraciais.
Atsakyti
QUOTE(liepacka @ 2012 03 09, 11:18)
nu taip.
as kai skaitau tas temas ir matau, kad taip sunku suvaldyti zmones, tai man jau irgi baisu bus. realiai pas mus lyg publika normali bus, bet ka gali zinoti.
man dar labai patiko tie dviraciai. fainaii butu, jei musu vyrukai pas jaunaja su dviraciais atvaziuotu. tikrai nuo jaunikio iki jaunosios nera didelis atstumas ir tai galima sakyti nuosavu namu kvartalas. nu tinka tikrai sitas variantas. man vis stovi akyse vienos svociutes ideta nuotrauka su tais dviraciais.

Nesibaimink is anksto del to nesusitvarkymo 4u.gif Tikrai nera daug tokiu nesusitvarkiusiu. Man pavyko suvaldyt 90 zmoniu be jokiu didesniu problemu, nors neesu nei ten kazkokia super iskalbi, nei turiu kazkoku renginiu vedejos gabumu smile.gif
Svarbu cia ir dabar reaguot i publika - matai, kad neidomus zaidimas, nu nezaisk, nedaryk jo. Matai tostu nieks neklauso - atsistok ir rezk is lempos - oi kaip klausys ir pan. lotuliukas.gif Turek atsargai pasirengus kelis zaidimus, kelis tostus ir bus liuks.

Dviraciai labai labai faina thumbup.gif As ju panaudot negalesiu, nes per toli, bet ideja superine. Man dar labai patinka per tilta paspirtukai thumbup.gif Mes jaunaja paeme pestute varysim iki baznycios lotuliukas.gif Mat ji gyvena 5 min kelio iki jos. Senamiestis, masinu statyt nera kur. Varysim pesciom - Kauno senamiestis labai grazus, fotkiu bus graziu, o ir praeiviu reakcija turetu faina but.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 09 kovo 2012 - 11:57
Sveikos svociutes, gal kas galetu atsiusti scenariju vestuvem su tradicijomis. Kazkada buvau pries koky desimtmety svocia ,bet viskas maisosi blush2.gif tas eiliskumas varo is proto. doh.gif isleidimas, stalo isipirkimas, seimos zidinys ir t.t. visai susipainiojau. Ieskojau paprasto laikrastuko ,kad galeciau kai ka tik pakeist ,nieko neberandu doh.gif nei sanpano etikeciu verysad.gif vestuves balandzio 14 . jei kas galit padet rasykit lukrecijast@splius.lt mirksiukas.gif SOS
Atsakyti
Sveikos jau patyrusios ir naujai iškeptos svočiutės 4u.gif Jungiuosi į jūsų gretas, mes su vyru esame pakviesti piršliauti vestuvėse, kurios jau po mėnesio ( pakvietimą gavom tik aną savaitgalį), čia pirmasis kartas, niekada neteko to daryti . Jau kelinta diena kaip skaitinėju jūsų ankstesnes temeles, ten tiek daug visko, net galva apsisuko biggrin.gif Prisirašiau daug, dabar reikia gerokai padgalvoti, kada ir ką teks daryti, tik baisoka, kad laiko mažoka, bijau, kad kas gali nepavykti. Gal veltui stresuoju. Gal galėsiu pasikonsultuoti, jei iškils neaiškumų ? blush2.gif
Skaitinėdama radau pokalbius apie kažkokį el.paštą ar kažką panašaus , kur esate prikaupusios įvairių gėrybių. O kaip jį galima gauti? kokios sąlygos? 4u.gif
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 09, 12:55)
Dviraciai labai labai faina  thumbup.gif As ju panaudot negalesiu, nes per toli, bet ideja superine. Man dar labai patinka per tilta paspirtukai  thumbup.gif Mes jaunaja paeme pestute varysim iki baznycios  lotuliukas.gif Mat ji gyvena 5 min kelio iki jos. Senamiestis, masinu statyt nera kur. Varysim pesciom - Kauno senamiestis labai grazus, fotkiu bus graziu, o ir praeiviu reakcija turetu faina but.


Man irgi tiek dviračiai, tiek paspirtukai patiko bigsmile.gif O ir pėstute labai faina thumbup.gif O mano jaunuosius du namai tik skiria, tai galvoju tokį variantą, kad jaunasis su pabroliais pas jaunąją eis pėstute, vienas iš pabrolių gros gitara ir kokias dainelę "Gyveno sau vaikinas, be rūpesčių jokių...." ar kt. dainuos mirksiukas.gif
Atsakyti
ax.gif sveikutes priimkit i savo gretas,mus pakviete but pirsliais.vestuves bus rugpjucio menesi.vestuves maisytos,jis lenkas,ji lietuve,ir sveciai bus maisyti taip sakant.as esu lenke,bet neesme.pirma karta busim pirsliais,vyras tylenis mano,as ir ne prie kalbanciuju,bet cia jau reikes pasistengt,per mano vestuves svocia tylejo isvis nieko nebuvo pasiruosus.as taip nenoriu.skaitau temutes jusu.ir noriu kazkokios pagalbos,na pirma jaunasis,pas jaunaja atvaziuoja,tenai turesiu lietuviskai rezt kalba jau.paskui tenai kaip nors,bet saleje va kaip kasman nelabai aisku.koki jus pasta turit,ir kaip i ji patekt.. 4u.gif nes galvoju man dviems kalbomis kalbet,ar kaip nes bus sveciu kur lt kalbos nesupranta.o gal rusiskai taip ir rezt,sia kalba visi jau moka lotuliukas.gif
Atsakyti
Angliškai galit. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos wink.gif

Mūsų jaunavedžiai nori laikraštuko, tai vat man iškilo klausimas, kada jis duodamas? Kitą rytą? Kažkaip man beryšio tie laikraščiai, na bet norai yra norai biggrin.gif Patarkit ir papasakokit kaip jūs darot, ačiuks! 4u.gif
Atsakyti
http://www_vestuveskitaip_lt/?cat=28

labai mielų idėjų yra
Atsakyti
paskaitykit http://www.supermama...;#entry54069128
Atsakyti
Norėčiau jūsų paklausti, ar vertos dėmesio tokio tipo sveikinimo knygos? Šiaip galvoju daryt ką nors pati, bet netyčia radau tokius pavyzdžius. Gal kas užsakinėjot, matėt gyvai visą vaizdą? http://www.*infected...#adCommentsArea
Atsakyti