Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių plepesiai

QUOTE(griskoit @ 2012 03 08, 09:12)
o kas liecia vaikus vaikai yra vaikai ant ju pykt negalima labai grazu kai mazos princeses eina ir ziedlapius barsto ir nesvarbu kad sumaiso puses ar uzkliuna uz sukneles vistiek jos lieka zavios princeses tik labai idomu pasidare ar jus budama svocia dar spesit ir vaikus priziuret ar bus kas jom pasirupins?


viena panelė jau paaugusi, jau 8 metų, tai jai priežiūros mažiau reikia smile.gif o mano mažei bus per vestuves beveik 4 metukai, tai sutarėm, kad padės ir giminaičiai ir mano mama, nes jinai tokia bendraujanti, su visais randa bendrą kalbą ir su visais draugauja, tai gal kaip nors susitvarkysim. O gamtoje dėl jų nepergyvenu labai, jos pačios pirmosios norės įsitraukti į žaidimus biggrin.gif
QUOTE(fuksas @ 2012 03 08, 11:00)
Tai va ruošiausiu ruošiausiu , skaičiau visas temas ir namuose ir darbe, kiek tik laisvenė buvau.  Laikraštį pasidariau,šeimos židinį nusipirkau,  jau lyg ir scenarijų ir žaidimus visus numačiau kas bus kas kaip , ko reik pirkti..... Vakar skambina mūsų jaunieji ir  pareiškia , persigalvojom vestuvių nebus,, bash.gif  gun_rifle.gif
O jeigu po mėnesio vėl sugalvos kad jau bus..... doh.gif
P.S. gal kam šeimos židinio reikia , galiu atsiųsti nuotrauką

įdėk čia į mūsų forumą, jei patiks ir man reikėtų židinuko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erikuza @ 2012 03 08, 12:09)
fuksas imesk foto realiai.as ieskau.gal patiks.o seip zynokpas ms ta pati situacija,kad gali irnbuti,nu bet ka ruosiuos.jei bus kad nepult pask minute visko daryti.


Bet tai kaip taip gali buti? Tai arba darai vestuves, arba ne... kaip galima ruostis vestuvems, galvojant, kad jos gali ir neivykti....? Tai ir sukneles nesinuomoja, ir sveciu nekviecia? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(fuksas @ 2012 03 08, 12:00)
P.S. gal kam šeimos židinio reikia , galiu atsiųsti nuotrauką


O rimtai, merginos, kur perkat seimos zidini. As kazkaip internete kiek ziurejau, nelabai man visi tokie... ax.gif Ta keramika atrodo tokia, kad i rankas net nemalonu paimti... imu galvot, kad gal reikia pavaiksciot po dekoro parduotuves, kokiu idomesniu zvakidziu paieskot ir jas dekoruot... g.gif Man paciai asmeniskai labai patinka tos zvakides is vasko - i jos vidu idede maza zvakute ir ji visa sviecia - tokia jauki ta sviesa gaunasi.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Lelija* @ 2012 03 08, 15:18)
O rimtai, merginos, kur perkat seimos zidini. As kazkaip internete kiek ziurejau, nelabai man visi tokie...  ax.gif Ta keramika atrodo tokia, kad i rankas net nemalonu paimti... imu galvot, kad gal reikia pavaiksciot po dekoro parduotuves, kokiu idomesniu zvakidziu paieskot ir jas dekoruot... g.gif Man paciai asmeniskai labai patinka tos zvakides is vasko - i jos vidu idede maza zvakute ir ji visa sviecia - tokia jauki ta sviesa gaunasi.... wub.gif

Labai graziu buvo Kaziuke - tikrai tokie azuriniai, graziai padaryti. Buvo ir namuku visokiu... Bandykit mugese, kuriu dar iki vasaros ne viena vyks arba internete wink.gif

Va kazka panasaus tokio maciau Kaziuke http://sventesdovana...dinys-11cm.html tik ant ilgesnio stovo.
Ir tokio buvo http://savaja.com/prekes/3/210
Ir va tokie nieko http://www.jaunavedziai.lt/vatrib3.htm (zemiau biski eit reikia)
Tik kainu Kaziuke as neklausiau, nes man neaktualu - tevai patys rupinasi zidiniu smile.gif

O vienas tai is vis toks jumoristinis labaiu buvo (nors sitoj vietoj jumoras visai ne prie ko, bet gal kur kitur galima ji panaudot). Zvakide - burzuika buvo. Nu taip fainai ten per duris spingsi toji zvakute, o per ilga kamina ruksta dumelis. Net juokas paeme - nematytas daiktas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 08 kovo 2012 - 15:42
QUOTE(*Lelija* @ 2012 03 08, 15:18)
Bet tai kaip taip gali buti? Tai arba darai vestuves, arba ne... kaip galima ruostis vestuvems, galvojant, kad jos gali ir neivykti....? Tai ir sukneles nesinuomoja, ir sveciu nekviecia? unsure.gif
Papildyta:
O rimtai, merginos, kur perkat seimos zidini. As kazkaip internete kiek ziurejau, nelabai man visi tokie...  ax.gif Ta keramika atrodo tokia, kad i rankas net nemalonu paimti... imu galvot, kad gal reikia pavaiksciot po dekoro parduotuves, kokiu idomesniu zvakidziu paieskot ir jas dekoruot... g.gif Man paciai asmeniskai labai patinka tos zvakides is vasko - i jos vidu idede maza zvakute ir ji visa sviecia - tokia jauki ta sviesa gaunasi.... wub.gif

as uzsakinejau specialiai jauniesiems skirta zidini, mano pacios sugalvotas, ispyldytas kurejos;)
Atsakyti
QUOTE(Skorpe @ 2012 03 08, 16:35)
as uzsakinejau specialiai jauniesiems skirta zidini, mano pacios sugalvotas, ispyldytas kurejos;)

Turetu but labai grazus thumbup.gif Imesk i pasta foto - pasigeresim mirksiukas.gif Bet tokie darbai ir nepigus jauciu buna...
Atsakyti
Tai va ir aš galvoju , kad jeigu jau pasikvietei į vestuves ir viską planuoji, tai taip ir bus. Bet deja, pasirodo kad noriu teku noriu kitą dieną jau nebe.....
O mūsiškiai jaunieji iš tikro susipyko ir pareiškė kad nebus vestuvių. Nors aš sėdžiu ir galvoju kad gali po kokio mėnesio vėl pasakyt kad jau bus. Bet nežinau ar aš jau pasiryšiu svočiaut.
O dėl išlaidų kompensavimo....kadangi vestuvės liepą tai dar daug ir nespėjom susipirkti, daugiausiai aš pati kiek prie kompo visko dirbau _ laikraštis , saldainių popieriukai, netikras liudijimas, etiketės, ir scenarijaus paieška ir t.t. - šito neįvertinsi. Tik vienintelį židinį pirkom, gal tokia nuojauta buvo kad nepirkti nieko dar anksti , dar spėsim. Tik atostogas abu su vyru pasiėmėm tam laikui , bet liepa pats metas atostogoms bus tik į naudą.

Įdedu tą šeimos židinuką . Pirkom mes jį bazėse, nieko ypatingo. Bet man niekas geresnio į akis nekrito. Pasirinkimo tikrai nėra.
user posted image

user posted image
Atsakyti
o man jis seip mielas.net sau pasilikt.megstu zvakutes degint,va ir ruktu sau dumelis ax.gif ir kiek mokejot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(erikuza @ 2012 03 08, 18:32)
o man jis seip mielas.net sau pasilikt.megstu zvakutes degint,va ir ruktu sau dumelis ax.gif  ir kiek mokejot blush2.gif


Mokėjom 32 Lt
Atsakyti
as seimos zidini stai toki pirkau bazese
user posted image
tik balandziai viens prie kito tupi ir sakyciau aukstesnis
Atsakyti
sveikos,
na ka buvom susitike su jaunaisiais, tai visai normaliai. darbu nepadaugejo. tai toliau skaitau svociu temas. na jau kai kuriais klausimais apsisprendus ka daryti. na dar si menesi vis paskaitinesiu, o po to jau pradesiu pirkinetis:)
Man patiko tas bajeris su varle. reiks pagalvoti ir mums gal kazka panasaus. vestuves vienos dienos, tai tu atrakciju sumazeja labai. Realiai reikia ruostis islydejimui, gamtoje, na ir kazkiek svnetes vietoje, bet nesinori labai apkrauti sventes irgi.
po menesio jau galesiu imest planiuka ka ruosiuosi daryti.
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2012 02 18, 08:19)
na va pasikeite musu pirsliavimo data, tai galiu ramiau dar kvepuoti:) bus rugpjucio 18d. o ne birzelio 2:) turiu laiko dar smile.gif)))) valioooo

beja patiko labai sis spektakliukas galvojam padaryti:)
http://search.kr.rea...?id=2JC-svo_ibM


Man ir patiko,tikrai pasinaudosim sita mintim.Aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liepacka @ 2012 03 09, 10:22)
Man patiko tas bajeris su varle. reiks pagalvoti ir mums gal kazka panasaus.

Jo, su varle nerealiai ten, o dar svociute labai idomiai raso - miriau kai skaiciau lotuliukas.gif
Bet reik ir zmoniu supratingu, su geru jumoro jausmu, o ne uzsispazmavusiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 09 kovo 2012 - 11:02