Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių plepesiai

QUOTE(griskoit @ 2012 03 07, 14:11)
o ar kasnors rengiate pabroliu pasirodyma GULBIU EZERAS. as sumascius kad pries islydint miegot visus pabrolius perengt balerinos sionukais ir kad jie susoktu... pristatyciau kad ale kokia garsi trupe atvaziavo pasveikinti jaunuju ir t.t.t jai darysit tai kaip pristatinesit? kokiu laiku jie pasirodys pas jus? kaskaip nepasitikiu savo jegom ir vis norisi kitu nuomone isgirst del menkiausios smulkmenos  4u.gif

as darysiu, tik dar nezinau kada, o pristatysiu , kad pabroliai dovanoja soki jauniesiems
Atsakyti
Sveikos merginos, labai patiko įdėja su gulbių ežeru šokiu, suorganizuosiu ir aš, bet galvoju kitą dieną, kai visi bus dar labiau atsipalaidavę, ir tipo pažiūrėkit kokie pabroliukai patenkinti po nakties su pamergėm biggrin.gif jau dabar matau vaizdą - išbėgą tokie įraudę su tais sijonukais plėvėsuodami clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laurisimo: 07 kovo 2012 - 20:08
Patiko tas zaidimas su virvem, tai su B per kelias minutes perkandom sistema thumbup.gif butinai panaudosim
Atsakyti
QUOTE(salamandra07 @ 2012 03 06, 00:01)
Sveikos svociutes  4u.gif
Ziurekit kokias neblogas seimos taisykles radau - tik reiketu issiverst. Toki galetu jaunieji ir po to kur pasidet ar pakabint, jei ji graziai iremint.
user posted image



Sveikos, aš turbūt dar niekada nepasisakiau, bet vis stebiu Jūsų kalbas ir pati ruošiuosi. Man labai patiko šitos taisyklės, kad aš išverčiau ir padariau LT kalba, tad jei kam reikės, įmesiu tuoj į paštuką wink.gif

4u.gif
Atsakyti
o aš kaip tik galvojau kaip čia išsivertus smile.gif galima man ? laurisimo@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(ok11 @ 2012 03 07, 14:13)
sveikos
As tai suku galva kaip pradeti pacia pradzia nes va musu jaunieji susitnka baznycioje. Nebus jokio islydejimo is namu ir tevu palaiminimo. Tai galvoju kaip cia viska pradeti. Gal turit kokiu patarimu?


mūsų jaunieji irgi tik bažnyčioje susitinka, tai aš ir nepergyvenu, mažiau darbo biggrin.gif Scenarijų planuoju nuo bažnyčios, svečių sutikimo ir t.t be to mano dukrytės viena neš žiedus, o kita tikriausiai barstys žiedlapius, tai mano didžiausias galvos skausmas kaip tą vietą "nesušikti" (atsiprašau už išsireiškimą)
QUOTE(griskoit @ 2012 03 07, 15:11)
o ar kasnors rengiate pabroliu pasirodyma GULBIU EZERAS. as sumascius kad pries islydint miegot visus pabrolius perengt balerinos sionukais ir kad jie susoktu... pristatyciau kad ale kokia garsi trupe atvaziavo pasveikinti jaunuju ir t.t.t jai darysit tai kaip pristatinesit? kokiu laiku jie pasirodys pas jus? kaskaip nepasitikiu savo jegom ir vis norisi kitu nuomone isgirst del menkiausios smulkmenos  4u.gif

aš nedarysiu, nes jis buvo mano vestuvėse, ir visose vestuvėse kiek tik buvom, tai man jau pabodęs iki gyvo kaulo. Bet šiaip tai mintis smagi
Atsakyti
as ir sukau galva kaip rast zmogu kuris poto viska sutvarkytu bet kiek su kuo snekejaus sia tema tai visi pasake kad tvarkyti bent prie zakso nereikia nes ten visi taip daro nespetum sluot nes vestuves po vestuviu ir tik vakare kiemsargiai sutvarko o jau prie baznycios tai liepiau jauniesiem susizinot nes jie eis tartis del puosimo baznycios tai gal netycia i ta kaina ir kokia moterele ieina kur poto viska sutvarko
o kas liecia vaikus vaikai yra vaikai ant ju pykt negalima labai grazu kai mazos princeses eina ir ziedlapius barsto ir nesvarbu kad sumaiso puses ar uzkliuna uz sukneles vistiek jos lieka zavios princeses tik labai idomu pasidare ar jus budama svocia dar spesit ir vaikus priziuret ar bus kas jom pasirupins?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo griskoit: 08 kovo 2012 - 08:18
Pritrukau ideju. Reikia kazkokiu zodziu i pirma palinkejimu albumo puslapi. Kazka reiktu nuo pirsliu uzrasyt, pasveikint jaunuosius ir tuo paciu svecius rasyt paragint... g.gif Gal turit kuri?
Atsakyti
Tai va ruošiausiu ruošiausiu , skaičiau visas temas ir namuose ir darbe, kiek tik laisvenė buvau. Laikraštį pasidariau,šeimos židinį nusipirkau, jau lyg ir scenarijų ir žaidimus visus numačiau kas bus kas kaip , ko reik pirkti..... Vakar skambina mūsų jaunieji ir pareiškia , persigalvojom vestuvių nebus,, bash.gif gun_rifle.gif
O jeigu po mėnesio vėl sugalvos kad jau bus..... doh.gif



P.S. gal kam šeimos židinio reikia , galiu atsiųsti nuotrauką
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksas: 08 kovo 2012 - 10:01
fuksas imesk foto realiai.as ieskau.gal patiks.o seip zynokpas ms ta pati situacija,kad gali irnbuti,nu bet ka ruosiuos.jei bus kad nepult pask minute visko daryti.
Atsakyti
QUOTE(fuksas @ 2012 03 08, 11:00)
Tai va ruošiausiu ruošiausiu , skaičiau visas temas ir namuose ir darbe, kiek tik laisvenė buvau.  Laikraštį pasidariau,šeimos židinį nusipirkau,  jau lyg ir scenarijų ir žaidimus visus numačiau kas bus kas kaip , ko reik pirkti..... Vakar skambina mūsų jaunieji ir  pareiškia , persigalvojom vestuvių nebus,, bash.gif  gun_rifle.gif
O jeigu po mėnesio vėl sugalvos kad jau bus..... doh.gif
P.S. gal kam šeimos židinio reikia , galiu atsiųsti nuotrauką



aga, butinai pasirodyk, as irgi ieskau ir kol kas nerandu tinkamo
Atsakyti
QUOTE(fuksas @ 2012 03 08, 10:00)
Vakar skambina mūsų jaunieji ir  pareiškia , persigalvojom vestuvių nebus,, bash.gif  gun_rifle.gif
P.S. gal kam šeimos židinio reikia , galiu atsiųsti nuotrauką

Liepk kompensuot išlaidas. bigsmile.gif

Nors šiaip maž rimtai dar atauš ir "atsigalvos", susipyko gal dėl kokios smulkmės, emocijos užvirė, o kai jos verda tai ir atrodo svieto pabaiga. biggrin.gif
Atsakyti