Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių plepesiai

Labas rytas
o as tai pergyvenu del mikrofono, neteko i ji kalbeti, o perrekti 60 sveciu manau nesugebesiu biggrin.gif nebent reiktu labai jau pasistengti... Na bet kaip nors.
Vaziuosiu savaitgali i Kauna, nezinau ar i bazes ar i muge- bandysiu ir ten ir ten nulekti, reik skrynios, palinkejimu knygos ir kitokiu niekuciu gal rasiu...
Atsakyti
Is patirties galiu pasakyti su tais zaidimais ur uzsiemimais nepersistenkit,buvau vienose vestuvese,kur jaunimas savaime labai linksmas,soka dainuoja,bendrauja,o pirsliene vis bruka tuos zaidimus,kuria taip prailgo ir tas sustatimas i scenariju irgi turetu buti "lengvas"neturetu panaseti i mustra,labai priklauso nuo kompanijos,zinot,poto manau abidna,kad tiek ruosiaisi,o niekam neidomu... 4u.gif

dar superinis dalykas tas mini spektaklis,kur cia kazkuriose temose sklaide,vedziau per puskes vestuves,ziauriai visiems patiko,juoko buvo iki apsisisiojimo:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šalta kava...: 07 kovo 2012 - 10:55
QUOTE(griskoit @ 2012 03 07, 08:37)
sveikutes o as db suku galva gal reiktu pasiruost ir atsargini koki mazyti scenariju na pvz jai gamtoj fotografas pagrobtu jaunuosius ir kokias 2h fotkintu ka tada veikt?

Mes jau dabar zinom, kad jaunuju neturesim 2 val, tik tiek, kad pas mus nemazai zmoniu vaziuos i gamta, bet neturim pulko... As planuoju visu pirma atvaziavus kazkur apsistot, issitraukt sumustinius, uzkast, pabendraut, susipazint. Tada gamtoje nusivesiu cukru, tegul ten jaunimas suraso kiekvienam is jaunuju po linkejima (saleje bus likejimu knyga, tai tokia atrakcija kaip ir duobliuotusi, o ta knyga ruosia jaunosios teta, as jau negaliu itakot jos buvimo ar nebuvimo smile.gif ). Uzpakuosim ta cukru ir iteiksim jau prie stalo. Jei pavyks nurauk sarza, sakiau susikalim namuos stova jam, pasistatysim toj gamtoj, antroj pusej visi esantys brukstelism keleta zodziu ir po 2 val jaunuosius "nustebinsim" pasakydami, kad tai musu visu 2 val darbas. Na ir keli zaidimukai. Tikrai nezadu persistengt su jais, bet nors keliu reikia. Tai vat cia turetu sueit kasos pynimas, plunksnu putimas, agrastai ir braskes, tos virves ispainiojimas. Galbut lastai. Pasiruosiu kokiu 4-5, tikiu, kad panaudosiu max 3 smile.gif As zapaslyva. Per visas vestuves turejau atsarginiu zaidimu, atsarginiu tostu smile.gif Manau taip ir istempsim tas 2 val...
Vakare nuo mano galvos visi zaidimai nuimti - muzikantas apsieme pats rinkt komendantus, pats vest visus zaidimus, sokius, tevu zidinius, 12 val torto pjaustyma ir t.t. As ne nezadu jam trukdyt, o jei koki gera zaidima pamatysiu, su jumis butinai pasidalinsiu. O ir atsiliepimai apie ta muzikanta labai geri - jaunieji dziaugias, kad labai aktyvus, pats priruosia prizu, puikiai praveda zaidimus. Taigi, vakare svenciant as paruosiu kelis tostus, kelias uzduoteles jauniesiems, islydejima miegot. Kaip ir viskas.
Pilnai sutinku, kad persistengt nereikia, bet jei ka, reik turet atsargoj tu zaidimuku.

Lelija, su dainom prasyk muzikanto, kad pagelbetu. Geras dainu zaidimas kai uzduodi kazkokia tema ir turi surast daina ta tema. Surikiuoji stalus i eile (perkeltine prasme zinoma - tas nr.1, tas nr.2 ir t.t.) Na ir pradedi: pvz. daina su zodziu egle. Uztenka tik istraukos mazos. Dainuoja po viena stala is eiles, kartotis negalima. Kurie nebezino dainos iskrenta. Ir t.t. Smagus zaidimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jogvile @ 2012 03 07, 09:31)
Labas rytas
o as tai pergyvenu del mikrofono, neteko i ji kalbeti, o perrekti 60 sveciu manau nesugebesiu biggrin.gif nebent reiktu labai jau pasistengti... Na bet kaip nors.
Vaziuosiu savaitgali i Kauna, nezinau ar i bazes ar i muge- bandysiu ir ten ir ten nulekti, reik skrynios, palinkejimu knygos ir kitokiu niekuciu gal rasiu...

as pirmose vestuvese perekiau 60 zmoniu, kazkaip zmones buvo kulturini, jei atsistojam sneket visi nutyla
Atsakyti
QUOTE(miskininkele @ 2012 03 07, 13:05)
as pirmose vestuvese perekiau 60 zmoniu, kazkaip zmones buvo kulturini, jei atsistojam sneket visi nutyla



gerai, kai kulturingi...
Atsakyti
sveikos
As tai suku galva kaip pradeti pacia pradzia nes va musu jaunieji susitnka baznycioje. Nebus jokio islydejimo is namu ir tevu palaiminimo. Tai galvoju kaip cia viska pradeti. Gal turit kokiu patarimu?
Atsakyti
kas del zaidimu, tai man irgi ju reiks tik gamtoje, taciau musu gamta- pasiplaukiojimas laivu. pulko nebus, bet jaunimas, norintis plauks kartu. tai va kokie zaidimai tokiu atveju tinkami? vakarineje dalyje vedejas vaakro manau r zaidimus ves, ir linksmybes,bus ir is mano puses nemazai veiklos be zaidimu;)
Atsakyti
QUOTE(miskininkele @ 2012 03 07, 14:05)
as pirmose vestuvese perekiau 60 zmoniu, kazkaip zmones buvo kulturini, jei atsistojam sneket visi nutyla


QUOTE(Jogvile @ 2012 03 07, 14:47)
gerai, kai kulturingi...


kulturingumas gali mazeti vakarui isibegejant ir einant link pabaigos doh.gif Bet siaip, jei nedarysit lgu kalbu, tai manau, kad tikrai zmones islaikys demesi mirksiukas.gif
QUOTE(ok11 @ 2012 03 07, 15:13)
sveikos
As tai suku galva kaip pradeti pacia pradzia nes va musu jaunieji susitnka baznycioje. Nebus jokio islydejimo is namu ir tevu palaiminimo. Tai galvoju kaip cia viska pradeti. Gal turit kokiu patarimu?

Mano pacios tokios vestuves buvo - jaunkis lauke prie altoriaus, o mane atvede tetis. Tai pirsliu darbas ir prasideda nuo baznycios. Gal reiketu siek tiek anksciau prie baznycios atvaziuoti, svecius, jei tokiu bus ateinanciu i ceremonija, tevus, pulka pasitikti kol visi susirenka, pas kuniga su jaunikiu nueiti viska suderinti. O paskui jau viskas po ceremonijos, ziedlapiai, ryziai, saldainiai sampanas, pulko uzemimas, kol jaunieji fotkinasi ir t.t.
Saziningai pasakius, man tos islydetuves is namu - pati neidomiausia dalis- tas pats per ta pati visose vestuvese. Va musu jaunieji, va pirsliai, isekit gelytes, zodziai maytei teveliams - bla bla bal visai neidomu doh.gif Jaunieji dar isitempe, vis tiek, mums - tai balius, linksma, bajerius skaldom, juokaujam... o jiems tai visu pirma labai atsakingas zingsnis, daznai lydimas ir nervu, ir jaudulio...
Bet cia mano asmenine nuomone. Todel ir nedariau per savo vestuves islydetuviu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Skorpe @ 2012 03 07, 15:23)
kas del zaidimu, tai man irgi ju reiks tik gamtoje, taciau musu gamta- pasiplaukiojimas laivu. pulko nebus, bet jaunimas, norintis plauks kartu. tai va kokie zaidimai tokiu atveju tinkami? vakarineje dalyje vedejas vaakro manau r zaidimus ves, ir linksmybes,bus ir is mano puses nemazai veiklos be zaidimu;)


Ziurint koks laivas. Per savo vestuves mes su pulku plaukem su tokiu burlaiviu, tai jo sonai kiauri, tik trosas kokia 30 cm nuo denio, ir mano pirslienes visi zaidimai isbyrejo i Nemuna doh.gif Manau, kad tokiam laive tiktu seslesni zaidimai - ten jau nepribegiosi - duoti poroms (nesvarbu ar tikroms ar tiesiog suporuoti vaikina su mergina) po guminuka ilga ar banana, kad suvalgytu vienas is vieno, kitas is kito galo, tinka ir obuolio perdavimas kaklu - ji galima zaisti net ir atsisedus, o jei pasitaikys vaikinas prie vaikino, tai bus tik daugiau juoko mirksiukas.gif , tas su virvem, kur ant ranku uzrisa ir reikia jas perkryziuoti; vaikinai laiko ant siulo uzristus saldainius, o merginos turi burna juos islukstenti is popieriuko ir suvalgyti, susprogdinti baliona ar tai pilvais, ar kai padeda ant sedincio vaikino keliu, o mergina ale sokdama rokenrolo judesiukais turi susprogdinti atsisesdama.
Na o jeigu ten koks ale kateris, kur daug vietos tai ir pajudet jau galima, tiks ir judresni zaidimai.
Is savo patirties galiu pasakyti, kad nor pirslienei ir iskrito maisas su visa zaidimu atributika, bet mes tu zaidimu visai nepasigedom. Kadangi tas burlaivis buvo ilgas, tai vieni priekyje fotografavosi, kiti gale prie stalo uzkandziavo, grojo muzika, tai ir pasokom - tik mano vyras vis mane saugojo, kad per borta neissiversciau, nes taip linksma buvo, kad jura iki keloiu atrode blush2.gif smile.gif Plaukem apie 1,5 h, tai laaaaabai greitai laikas prabego, o atplaukem jau tiesiai i pokylio vieta. Jei geras oras, labai smagu tas pasiplaukiojimas thumbup.gif
Atsakyti
Na kadangi pati esu labai smarkiai susijusi su laivais, tai tikrai patariu visu pirma issiaiskinti - kas tai per laivas. Jachta, kateris, katamaranas. Kokie jo gabaritai, kur ketinat plaukiot. Tarkime Pamaryje tikrai yra tokiu laivu, kur ir 40-60 zmoniu vestuves be problemu atsvesit su sokiais (pvz. Forelle, Lana). Jei tai jachta (aktualus ilgis, nes jachta buna 5 m ilgio, o buna ir 15m) ar maziukas kateriukas (buna zvejybiniai, performuoti i pramoginius, tai jie patogesni tokiems reikalams pvz. Minge), automatiskai vietos labai mazai (nebent tai butu Sabonio Austrine smile.gif ) ir tinka tik seslus zaidimai. O jei yra planu plaukti i platesnius vandenis - Kauno Marios, Kursiu Marios ir pan. Ivertinkit dar ir galima supima, veja smile.gif
Kursmarese gerai tas, kad jei isplaukimas is Minges ar kurio kitos Silutes r. uostuko, i marias esant prastesniam orui ir bangavimui galima is vis nelist. Uztenka Nemuno deltos.
Trakuose Galveje retai kada buna kazkoks bjaurus bangavimas. Ten visai smagu vestuvininkams plaukiot, o vat Kauno Marios jau turi savo specifika smile.gif Zodziu, galeciau cia ilgai ir nuobodziai pasakot, bet kam tai idomu... Svarbu koks laivas ir kur plauksit, tada jau galima orientuotis mirksiukas.gif
Pritariu, kad vestuviu metu tai labai faina atrakcija, nors cia kaip kam zinoma. Jei yra fobisku supimui zmoniu, tada sakes...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 07 kovo 2012 - 14:10
o ar kasnors rengiate pabroliu pasirodyma GULBIU EZERAS. as sumascius kad pries islydint miegot visus pabrolius perengt balerinos sionukais ir kad jie susoktu... pristatyciau kad ale kokia garsi trupe atvaziavo pasveikinti jaunuju ir t.t.t jai darysit tai kaip pristatinesit? kokiu laiku jie pasirodys pas jus? kaskaip nepasitikiu savo jegom ir vis norisi kitu nuomone isgirst del menkiausios smulkmenos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(griskoit @ 2012 03 07, 14:11)
...kaskaip nepasitikiu savo jegom ir vis norisi kitu nuomone isgirst del menkiausios smulkmenos  4u.gif

Drasos ir pasitikejimo savim 4u.gif Jei pati tikesi tuo, ka darai - nepatikt negali smile.gif Ir mintis normali thumbup.gif
Atsakyti