Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių plepesiai

QUOTE(griskoit @ 2012 03 05, 16:31)
na as labai noreciau tilpt i 1300lt cia jau su viskuom su menkiausiom smulkmenom ir t.t.t ir tai labai daug ka darysiu per pazystamus uz labai simboline kaina o ant saves pasilikt dar apie 1000lt bet tikiuosi tiek neprireiks o del paveikslo tai ziurinejaus oze ten lyg nuotraukos perpiesimas ant drobes 100lt bet zadu dar perziuret internete na kad ir *infected* ten galima rast zmoniu turinciu nemazu gabumu kurie galetu nupiest ir manau nekainuotu tiek daug kaip per firma kokia, dar tiksliai nesidomejau bet kai ieskojau kas galetu mum viena siena vaiko kambary ispiest tai kaina buvo iki 500lt bet ten jau piesinys per visa siena o ne paveikslas tai kaskaip manau kad labai labai gerai paieskojus atsirastu koks zmogiukas kuris galetu nupiest uz  mazdaug 80lt. del tokiu dalyku reik daugiau laiko paaukot paieskom bet pinigeliu susitaupo nemazai nes pvz molberta pirkt ziurejau kainuoja beveik 90lt o va maniskis su broliu per viena savaitgali sumeistravo uz dyka ne kiek neprastesni.

http://www.drobes.lt...-kainos-dydziai va db akcijos tai iki 100lt jau normalu gali paimt varianta manau
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 05, 17:33)
Mintis  g.gif Visu pirma tai atsiminimas apie TA diena ilgesniam laikui, o pritaikyt visaip galima - mano mintis tai turbut butu (rasau butu, nes nezinau ar darysiu...), turesim laiko 2 val gamtoje, kol fotografas fotkins jaunuosius. Na tai antroje sarzo puseje galetume visi pasirasyt, o jauniesiems grizus pasakyt, kad... ilgai ju laukem ir VA KOKI SEDEVRA PAGAMINOM  g.gif Bet tikrai nezinau ar vertas tas sedevras tokiu islaidu... As turbut galvociau apie sarza, o ne portreta visgi. Turetu but kad ir juodai baltas bet smagus... Radau nete tikrai fainu, kokybisku, bet reiktu iki galo sugeneruot minti, kam jis skirtas...

Na sarzas gal ir man idomiau atrodo... aisku, jeigu vykes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 05, 15:06)
Nu va pagooglinau, tai matau, kad nei sarzo, nei portreto be 150 Lt negausi ne per kur... Be to ne visu darbai patiko... Taigi, kiek mokat uz tokius dalykus???

Man i 600-700 Lt tilpt jauciu eilini kart bus be sansu...  doh.gif  blush2.gif O dar gi visad islaidas skaiciuoju gale, kai turiu viska...  doh.gif

as tai radau studente tai ji man sarza ant A3 popieriaus nupiese uz 35 Lt thumbup.gif
Atsakyti
seikos, mielos svociutes, mes jau po baliu rolleyes.gif buvo renginio vedejas, tai labai sauniai viska susideliojau i tarpus, perdaug neprisiruosiau, tai panaudojau viska, ka buvau pasiruosus thumbup.gif veziausi namine kepta duona, sausainius,pyragaicius-viska pati kepiau, tai uztrukau, bet visiems ispudi padare thumbup.gif

dariau meiles degtukus, meiles eliksyra, seimos biudzeta, zodzius seimos zidinio teikime, santuokos liudijima perskaicius apie seima iterpiau teksta ir viskas vyko super smagiai, ir sklandziai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif buvo labai smagios vestuves thumbup.gif
sekmes visoms 4u.gif
po savaites vel susitikom beveik visi vestuvininkai, tai dar dariau Vestuviu lotto, nes turejau nepanaudota, visiems labai tiko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IN: 05 kovo 2012 - 16:38
Miskininkele, kur tu ta studente radai? Gal nori ja cia pareklamuot mirksiukas.gif Bent i az koki el pastuka... Ir ar patenkinta jos darbu - panasus zmones i save???

IN, smagu, kad jau viskas praejo ir dar sklandziai thumbup.gif Kept planuoju ir as (jezus, kokia barbe devyndarbe busiu... kazi kur laiko paraut, kai du vaikai namie dar trinas, bet...). Duonyte kur naudojai? As ja kepu jau beveik 2 metus. Tevai pasitinka su duonele, o svociai ji kam? Sausainukus turbut vietoj saldainiu emei? Papasakok, nepabek dar 4u.gif As planuoju grybukus ir riesutelius. Si savaitgali mano maziuko trecias gimsiukas buvo - dingo mano grybukai. Megsta juos ir dideli, ir mazi, todel susikaupsiu ir atrasiu laiko bent jiems (pazadu sau).
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 05, 17:27)
Miskininkele, kur tu ta studente radai? Gal nori ja cia pareklamuot  mirksiukas.gif Bent i az koki el pastuka... Ir ar patenkinta jos darbu - panasus zmones i save???

IN, smagu, kad jau viskas praejo ir dar sklandziai  thumbup.gif Kept planuoju ir as (jezus, kokia barbe devyndarbe busiu... kazi kur laiko paraut, kai du vaikai namie dar trinas, bet...). Duonyte kur naudojai? As ja kepu jau beveik 2 metus. Tevai pasitinka su duonele, o svociai ji kam? Sausainukus turbut vietoj saldainiu emei? Papasakok, nepabek dar  4u.gif  As planuoju grybukus ir riesutelius. Si savaitgali mano maziuko trecias gimsiukas buvo - dingo mano grybukai. Megsta juos ir dideli, ir mazi, todel susikaupsiu ir atrasiu laiko bent jiems (pazadu sau).

na tos studentes stilius truputi ne tas, tai sunku jai sarzus piesti, bet patenkinta as jos darbu. Ji man palinkejimu medi ant drobes piese stai toki, tik as lapus kitokius darau
user posted image
o sarzas toks, tik nelabai ryskiai nusifotkino
user posted image
tai jei kazkas panasaus tinka tai galesiu jos emeila duot
Atsakyti
Medis labai saunus is tiesu wub.gif Matosi, kad stilius jos ne sarzinis... Gal jai portretai labiau butu prie sirdies? Matau dirba su tusu turbut. Gal ji grafike labiau...
Aciu uz foto, kol kas man reik sugeneruot minti kur ir kam ta sarza naudot tureciau, o dar ziuriu verta ir po tas visas akciju internetines parduotuves palandziot, nes buna ten ir dailininku paslaugu akcijos. Siaip, jei gera kaina rasciau, turbut sarzo gal net ir noreciau smile.gif
Visgi tikra sarza as truputi kitaip isivaziduoju... Va cia man sarzai labai patiko Sarzai , tik zinoma ju kaina jau ne 35 ir ne 50 Lt...
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 05, 17:50)
Medis labai saunus is tiesu  wub.gif Matosi, kad stilius jos ne sarzinis... Gal jai portretai labiau butu prie sirdies? Matau dirba su tusu turbut. Gal ji grafike labiau...
Aciu uz foto, kol kas man reik sugeneruot minti kur ir kam ta sarza naudot tureciau, o dar ziuriu verta ir po tas visas akciju internetines parduotuves palandziot, nes buna ten ir dailininku paslaugu akcijos. Siaip, jei gera kaina rasciau, turbut sarzo gal net ir noreciau smile.gif
Visgi tikra sarza as truputi kitaip isivaziduoju... Va cia man sarzai labai patiko Sarzai , tik zinoma ju kaina jau ne 35 ir ne 50 Lt...

seip paieskok googlej, manau gali rasti studentu kurie tikrai gerai sarzus piesia, as cia kazkaip sumasciau vos ne paskutinia diena pries atsiimdama medi, kad ant duru jaunuju kambario kazka panasaus pakabinti reiktu tai ir nebeieskojau kito piesejo, bus gerai ir toks irnesakyk.gif
Atsakyti
Pilna ju google, tik atspek, kuris bus geras doh.gif Kol kas nusiunciau uzklausas 2, paziuresiu ka papasakos... SM ir sarzu tema yra, nediduke vos 3 psl, bet irgi info yra (yra tokiu, kuriems sarzai - izeidimas blink.gif ). Zodziu, margas tas svietas, uz geneli margesnis... doh.gif Negi yra taip humoro nesuprantanciu doh.gif Mums vestuviu 10-ju metiniu proga draugai padovanojo musu sarzines statuleles. Na panasumo ju i mus nera labai daug, bet kad isizeist doh.gif Smagi dovana, va stovi ant lentyneles, spokso i mane... Smagu...
Atsakyti
Mano jaunoji taip pat bijo balandžių, mes nutarėme leisti helinius balionus, buvau scenarijui pasirašiusi žodžius leidžiant balandžius, bet kai nutarėme, kad leisime balionus, nebežinau ką čia tokio pasakyti. O dėl drugelių, gal ir faina būtų, bet kažkur skaičiau, kad jie nelabai nori skristi
Atsakyti
Na va 1 atsakyma jau turiu 150 Lt, A3 formatas popierius, juodai baltas...
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 05, 18:24)
Na va 1 atsakyma jau turiu 150 Lt, A3 formatas popierius, juodai baltas...

Pajury vasara tikrai grazius sarzus piesia ir tikrai daug pigiau doh.gif
Atsakyti