Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių plepesiai

Kas liecia finansus tai as jau taip bandydama pataupyt isleiau 1550Lt su saldainiais ir sampanu + dar mano ir B apranga, na ir visas pasigrazinimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miskininkele: 05 kovo 2012 - 14:29
QUOTE(seretide @ 2012 03 05, 15:44)
Sveikos. Visiai neblogai žaidėsi žaidimas supink kasą. komandos buvo vyrų ir moterų, vienas komandos narys laiko juostas visas tris, o kiti turi po vieną juostą ir  nepaleisdami savo juostos iš rankų pina kasą.  daviau ilgas spalvotas juostas ir liepiau supinti iš jų kasas kuo greičiau, bet ir kuo gražiau. vyrai tai labai vargo kol suprato kaip tai padaryti, painiojosi,  merginos greičiau susisuko. ir juoko buvo, ir video geras išejo.


thumbup.gif Tikrai neblogai skamba - isitraukiau ir as i sarasiuka drinks_cheers.gif

QUOTE(griskoit @ 2012 03 05, 16:08)
1. Dar yra vienas toks idomus klausimelis gal kas netycia susidure su tokia situacija nuotaka labai nori prie baznycios paleisti balandzius bet visi puikiai zino kad jinai labai bijo ir tikrai i rankas nepaims gal galima butu kaska panasaus sugalvot kuom tuos balandzius pakeisti?

2.  ir dar toks klausimelis seip bendram issilavinimui  lotuliukas.gif kam didesne reiksme skiriat kaip atrodot? ar ka paruoset kad svente butu idomi? na kiek kam pinigu isleidziat?... nes siuo metu nebera kad galima i kaire i desne svaistytis juolab kad vasara ir pailset norisi kurnors nulekt db kiek skaiciuoju as niekaip negaliu sutilpt i 2000lt ir tai 1500lt sventei ir tik 500lt sau (na vyrui kostiuma, batus nenuomuosim,  ar savo sena ar seip pasiskolins man reik tik sukneles nes plaukuosena ir makiaza pati pasidarysiu) biggrin.gif ar gal neverta saves taip nuskriaust ir gal geriau ko is sumanymu atsisakyt bet save labiau papuost kokia jusu nuomone siuo klausimu? butu labai idomu suzinot ....



1.
-Galima uzsisakyti drugelius. Jie buna dezuteje. Jaunavedziai sugalvoja nora atidaro dezute ir jie iskrenda. Ju kainos labai ivairios, priklauso nuo dydzio, kiekio. Tik reikia is anksto uzsakyti, kad uzaugintu reikiamu metu. Internete reikia paieskoti.

- As per vienas vestuves paemiau didele didele deze ir ja visa heliniu baltu balionu prikisau. O viena raudona sirdies juostos pritvirtinau. Po ceremonijos baznycioj, atitysem ta deze (as ja apklijavau dovanu popierium ir banta ant virsaus uzrisau ir liepiau 2 pabroliam nesti ir vaidinti, kad sunku smile.gif ) ir liepem jauniesiems visas savo svojenes paleisti.... o raudonui balionui liepem sugalvoti bendra nora, niekam nesakyti ir kartu zirklemis nukirpus virvele paleisti ji i dangu. Siaip nepigus reikalas su tais balionais. O vestuviu diena labai vejuota buvo, tai tuos balionus vejas truputi plake.... bet grazia vasaros diena jie visai graziai turetu pakilti i ora...

2. As nusistaciau budzeta, i kiek noriu sutilpti, skaiciuoju butiniausius daiktus, be kuriu neapsieisiu... kas liks skirsiu smulkmenom, prizam ir pan. Siaip stengiuosi neperkalioti tu visu "bajeriu" - pinigeliai issimeta, o naudos mazai... i siukslyna paskui. cool.gif

Tiesa, idomu pkalusti, i kokia suma pinigu planuojate sutilpti? Turiu omeny tik tam, kas skirta pirsliavimui, vestuvems, zaidimams ir t.t. Neskaiciuojant sukneliu, bateliu, sukuosenu ir dovanos... Noreciau i kokius 600-700 lt tiplti... o kaip jus manot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Lelija*: 05 kovo 2012 - 14:48
Oi finansai finansai - reik rast viduriuka kazkaip... Kam taupyt, o kam ne g.gif Individualu labai... Vienoms svarbu gerai jaustis ir atrodyt, kitoms svarbu, kad kuo didesnes ir ispudingesnes staigmenos atrodytu... Na net nezinau, ka ir patart. Esu is tu, kur kasdien nesidazo ir i kirpykla eina, tik kai neapsikencia uzaugusiais gaurais, bet svenciu metu man privalu buti graziai lotuliukas.gif Makijazui niekad neislaidauju (negaliu pakest tu spakliu ant veido), bet plaukuosena man butina, kaip ir suknia, kuri deretu ir prie jaunosios apdaru, ir prie vyro kostiumo, ir prie uzimamu pareigu doh.gif lotuliukas.gif Manikiuras ir pedikiuras man butinas ne tik pries tokias sventes, bet ir pries keliones visokias ir t.t. Bet gi cia labai asmeniska...
Sventei irgi esu linkusi pirkti kokybiskesnius daiktus, todel mano politika - geriau maziau, bet geresnes kokybes... Bet vel ir cia labai asmeniska... Labai daug ka sventei darau pati savo rankom - dekupazas, irista knyga, visi diplomai, siuvineta patalyne ir t.t.
As tai paprastai darau taip - sau jau kiek skiriu tiek, uzsimerkiu i tas islaidas ir cia MANO. Jauniesiems darau 1 max 2 brangesnes atrakcijas (balandziai, fakyrai, sarzo paisymas, kazkokie pasivazinejimai, fejerverkai ir pan.), o visa kita - labiau smulkmenos, kurios aisku maziau ir kainuoja.
Zodziu, reik kazkaip ta viduriuka rast pagal savo supratima ir norus. Vargu ar atsirasim cia bent 2 vienodos, su venodais poziuriais g.gif

Griskoit, balandziu pakaitalais visad buvo helio balionai, drugiai. Tvarkdariu iekot nezadu, nes nezadam siukslint. Menteliu ziurek paprastose indu pardese - tokiose kaip Zana (Parkas outlet yra isparduotuve, ten tikrai geros kainos) ir isgraviruok inicialus - manau bus ir pigiau, ir graziau smile.gif Permanentas nuo drobes tikrai neturetu nusiplauti. Yra spec tekstiliniai rasikliai, pasidomek, tik nezinau nei ju kainu, nei veikimo principo (kai kuriuos reik fiksuot karstu lygintuvu) 4u.gif

Savo ruostu as irgi turiu dar viena klausima - ne reta uzsakot jaunuju paveiksla ar sarza. Kur juos uzsakinejat? Kiek mokat? Mano supratimu tai gan brangu yra, o gal blogai cia man atrodo?
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2012 03 05, 13:29)
4u.gif

Vėl jungiuosi į svočiaujančių gretas,tik kitu vardu biggrin.gif  Šventė liepos 21 d.

Prašysiu prisijungimo į svočių paštą 4u.gif

pasikartosiu, prašau prisijungimo prie pašto aciuks.gif
Atsakyti
Nu va pagooglinau, tai matau, kad nei sarzo, nei portreto be 150 Lt negausi ne per kur... Be to ne visu darbai patiko... Taigi, kiek mokat uz tokius dalykus???

Man i 600-700 Lt tilpt jauciu eilini kart bus be sansu... doh.gif blush2.gif O dar gi visad islaidas skaiciuoju gale, kai turiu viska... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 05, 15:06)
Nu va pagooglinau, tai matau, kad nei sarzo, nei portreto be 150 Lt negausi ne per kur... Be to ne visu darbai patiko... Taigi, kiek mokat uz tokius dalykus???

Man i 600-700 Lt tilpt jauciu eilini kart bus be sansu...  doh.gif  blush2.gif O dar gi visad islaidas skaiciuoju gale, kai turiu viska...  doh.gif


jei ant drobės, tai čia http://balticreklama...ototapetai.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 05 kovo 2012 - 15:21
QUOTE(Barboraaa @ 2012 03 05, 15:09)

Cia eina kalba apie foto ant drobes taip suprantu?

Mane domintu dailininko paslauga - sarzo arba portreto is foto paisymas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 05, 15:18)
Cia eina kalba apie foto ant drobes taip suprantu?

Mane domintu dailininko paslauga - sarzo arba portreto is foto paisymas wink.gif

taip,spauda.
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2012 03 05, 17:09)


Jeigu det nuotrauka ant drobes,tai dabar labai daug galima kur rasti, as ne per seniausiai dariausi i namus - artiq.lt

O mintis sito kokia? pastatote salej? o kur tuos sveikinimus raso? kam tas spec rasiklis ? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 05, 17:18)
Cia eina kalba apie foto ant drobes taip suprantu?

Mane domintu dailininko paslauga - sarzo arba portreto is foto paisymas wink.gif


as domejausi mamos 50-meciui toki tapyta paveiksla uzsakyti. Be remo vien uz darba butu kainave apie 500 lt... aisku gal dar ir nuo dydzio priklauso...
Bet paskui nieko nedariau, nes neradau rekomendaciju... pabijojau, kad paskui neis atpazinti blush2.gif nebent dar ne tapyta... ale juoda -balta g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Lelija*: 05 kovo 2012 - 15:28
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 05, 16:06)
Nu va pagooglinau, tai matau, kad nei sarzo, nei portreto be 150 Lt negausi ne per kur... Be to ne visu darbai patiko... Taigi, kiek mokat uz tokius dalykus???

Man i 600-700 Lt tilpt jauciu eilini kart bus be sansu...  doh.gif  blush2.gif O dar gi visad islaidas skaiciuoju gale, kai turiu viska...  doh.gif

na as labai noreciau tilpt i 1300lt cia jau su viskuom su menkiausiom smulkmenom ir t.t.t ir tai labai daug ka darysiu per pazystamus uz labai simboline kaina o ant saves pasilikt dar apie 1000lt bet tikiuosi tiek neprireiks o del paveikslo tai ziurinejaus oze ten lyg nuotraukos perpiesimas ant drobes 100lt bet zadu dar perziuret internete na kad ir *infected* ten galima rast zmoniu turinciu nemazu gabumu kurie galetu nupiest ir manau nekainuotu tiek daug kaip per firma kokia, dar tiksliai nesidomejau bet kai ieskojau kas galetu mum viena siena vaiko kambary ispiest tai kaina buvo iki 500lt bet ten jau piesinys per visa siena o ne paveikslas tai kaskaip manau kad labai labai gerai paieskojus atsirastu koks zmogiukas kuris galetu nupiest uz mazdaug 80lt. del tokiu dalyku reik daugiau laiko paaukot paieskom bet pinigeliu susitaupo nemazai nes pvz molberta pirkt ziurejau kainuoja beveik 90lt o va maniskis su broliu per viena savaitgali sumeistravo uz dyka ne kiek neprastesni.
Atsakyti
4u.gif ačiū,Ziulytei.
Atsakyti
QUOTE(*Lelija* @ 2012 03 05, 15:26)
O mintis sito kokia? pastatote salej? o kur tuos sveikinimus raso? kam tas spec rasiklis ?  unsure.gif


Mintis g.gif Visu pirma tai atsiminimas apie TA diena ilgesniam laikui, o pritaikyt visaip galima - mano mintis tai turbut butu (rasau butu, nes nezinau ar darysiu...), turesim laiko 2 val gamtoje, kol fotografas fotkins jaunuosius. Na tai antroje sarzo puseje galetume visi pasirasyt, o jauniesiems grizus pasakyt, kad... ilgai ju laukem ir VA KOKI SEDEVRA PAGAMINOM g.gif Bet tikrai nezinau ar vertas tas sedevras tokiu islaidu... As turbut galvociau apie sarza, o ne portreta visgi. Turetu but kad ir juodai baltas bet smagus... Radau nete tikrai fainu, kokybisku, bet reiktu iki galo sugeneruot minti, kam jis skirtas...
Atsakyti