Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių plepesiai

QUOTE(ziulyte @ 2012 03 04, 23:12)

Miskininkele, tu cia vel pavarei  4u.gif Loterija darei visiems sveciams, kurie dalyvaus??? Dideli darba nuveikei tiek visko prigalvojus  thumbup.gif



Taip, kiekvienam sveciui dariau, tikiuos patiks, nes ivairiu atsiliepimu apie loterija teko girdet, vienose vestuvese pasiteisino, o kitose ne. Prizu kaina ivairi, bet vidurkis panasiai gavosi apie 2 Lt vieno prizo, tai sakycia normaliai.
As tai siandien vaziuosiu sukneles matuotis thumbup.gif man siuveja siuna tai labai idomu pamatyt kaip atrodis suknele
Atsakyti
QUOTE(Jogvile @ 2012 03 05, 08:13)
Ziulyte- o kaip su kainom Kaziuke? Neuzsikele jie ten? As galvoju ar labiau apsimoka i Kaziuko muge ar i Kauno bazes lekti...

Na aisku reik ziuret ir lygint, bet kai kuriu daiktu ne nezinau kur, apart tokiu mugiu, ieskot. Tarkim radau tokius medinius kauliukus (na kaip zaidimuose buna kauliukai - meti ir iskrenta nuo 1 iki 6). Ju dydis kokie 4-5 cm kubas, o salia tu tasku surasytos pareigos. Variantas, kaip pakeist jau visiems nusibodusius pareigu dalinimosi sarasus - idavei kelis kauliukus su skirtingom pareigom ir tegul meta po 3 kart (ar dar kaip nors). Ju ten gal 5 varinatai jei ne daugiau yra. Tokiu prekiu nelabai daugiau kur ir maciau (aisku specialiai neieskojau...). Graviruota molini buteli (talpa apie 1 ltr) nusipirkau uz 35 Lt. Kur jo ieskot siaip - neturiu irgi zalio supratimo smile.gif Prekiauja marijampolieciai. Na gal Marijampolej ir turi koki prekybos taska...
Tos Kauno bazes - a biesas jas zino. Nors pati gimiau ir augau Kaune, bet jau daugiau negu trecdali gyvenimo gyvenu sostinej, tai man dabar 200 km sukart iki baziu - auksiniai daiktai gausis. Be to eidama jau i penktas vestuves svociaut turiu kelias savo nuostatas - viena is ju - kuo maziau nereikalingu, nepraktisku ir po vestuviu "netycia" uzmirstu daiktu... Jei jau kazka pirkt, tai kad zmogus ta daikta arba veliau buity panaudotu, arba suvalgytu ir uzmirstu smile.gif Aisku, tarkim tu medinu kauliuku jau niekaip nepanudosi... Bet as ju ir nepirkau lotuliukas.gif Tiesiog uzstrigo kaip visai idomi pareigu dalinimo interpretacija.

QUOTE(*Lelija* @ 2012 03 05, 11:07)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Nazinau, ar origanalia versija radau, bet kiek skaiciu sitas zaidimas zaidziasi taip (bent jau pagal aprasyma, kuri atradau).
Paimat 2 spalvu lapelius, tarkim zali agrastams ir rausvi braskems. Ant tu lapeliu po zodi uzrasai kokia grazia fraze, sentencija ir pan. - viena sentencija ant zaliu, kita ant rausvu. Ir tuos lapelius isslepi po pieva. Suskirstai zmones i dvi komandas - tarkim pabroliai agrastai, o pamerges braskes. Ir jie turi iekoti tu lapeliu. Kai kuris nors komandos narys randa lapeli saukia garsiai ir visa komanda bega prie starto linijos ir daro 10 pritupimu, tada eina ieskoti kito lapelio. LAimi komada kuri greiciau surandea visus lapelius ir sudeda teisingai sentencija/ sakini  smile.gif

Parasykit, jei kas turi kitokia sito zaidimo versija...  g.gif Gal ir as ne originala perkaiciau  unsure.gif

Na va, pas mane pradzia tokia pati, tik galas kitoks lotuliukas.gif Nieks ten niekur netupocioja, o deda ta fraze ir kas pirmas sudeda, tas gauna priza smile.gif Mano atveju pastaroji tinkamesne, nes... as irgi absoliuciai nepazistu zmoniu, kurie su mumis keliaus i gamta. Antra - pulko kaipo tokio is vis nebus. Tiesiog jaunimas vaziuos buriu ir tiek, tai man is kart atkrenta visi buciniu, daiktu perdavimo ir pan. zaidimai (nera pulko, vaziuoja poros, as ju nepazistu...). Man jauciu zaidimu reik pradet ieskot ne vestuviu temoj, o imoniu renginiu temoj smile.gif

QUOTE(miskininkele @ 2012 03 05, 11:09)
Taip, kiekvienam sveciui dariau, tikiuos patiks, nes ivairiu atsiliepimu apie loterija teko girdet, vienose vestuvese pasiteisino, o kitose ne. Prizu kaina ivairi, bet vidurkis panasiai gavosi apie 2 Lt vieno prizo, tai sakycia normaliai.
As tai siandien vaziuosiu sukneles matuotis  thumbup.gif man siuveja siuna tai labai idomu pamatyt kaip atrodis suknele

Taip, is tiesu loterija turi ivairiu atsiliepimu drinks_cheers.gif Prizu kaina tikrai vidurkis 2 Lt labai normaliai. Cia kaip visad - viskas priklauso nuo zmoniu...

Paskaiciau as senas temas - jetus kaip viskas nuo zmoniu priklauso. Kazkaip 4 vestuves atsvociavau ir jokiu nesamoniu nebuvo, bet matau, kad kai kurios svociutes susiduria su tooookiais sunkumais... Tikiuosi ir penktose man pasiseks ir zmones atvaziuos nuosirdziai sudalyvaut jaukioje sventeje... To ir jums visoms linkiu.

Dar kas labai stebina - fotografu noras jaunavedzius fotografuot po 2-3 val. blink.gif doh.gif Nu nesuprantu, ka tiek laiko ten fotografuot ir ka tiem zmogeliams gamtoj veikt be jaunavedziu. Na gerai, kazkur apsistosim, issitrauksim uzkandziu, pabendrausim, suzaisim keleta zaidimu (manau 3-4 yra max kiek gali su ta pacia kompanija is eiles zaist). O ka paskui daryt??? Tam uztruksim max 1,5 val... Kazkaip anksciau tokios mados dingt su jaunavedziais nebuvo...
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 05, 12:01)

Taip, is tiesu loterija turi ivairiu atsiliepimu  drinks_cheers.gif Prizu kaina tikrai vidurkis 2 Lt labai normaliai. Cia kaip visad - viskas priklauso nuo zmoniu...



as ja norejau daryt pirmose vestuvese, bet nespejau jos paruost, o paskutinia diena jau nesineriau is kailio, kad padaryciau o veliau pasigailejau, kad nedariau, nes ji butu labai tikusi ir sveciam manau irgi patikusi, tai dabar surizikavau ir padariau
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2012 03 01, 20:26)
čia visos tikriausiai taip darom lotuliukas.gif bent jau aš tai tikrai. Scenarijus parašytas senokai, bet vis ką nors ištrinu, kai ką pridedu bigsmile.gif
Vakar nupirkau taures jauniesiems. Anksčiau galvojau, kad tos sidabrinės realiai nelabai kaip atrodo, bet vakar pačiupinėjau, pažiūrėjau ir nupirkau, nes patiko(o internete neatrodė taip gerai). Nupirkau tas, kur iš kotų susidaro širdelės forma. Nu man gražu. O kadangi jaunoji mano sesuo, su kuria nuomonęs sutampa, tai manau ir jai ir jam patiks. Vot kad prirašiau bigsmile.gif


sveikos, o kam jus tas taures perkate?
Papildyta:
Sveikos, nelabai randu, arba jau ieškoti nemoku...
Mes su piršliu važiuosime kartu pas jaunikį, o tik paskui pas jaunąją. Nelabai randu scenarijaus, ką kalbėti pas jaunikį kartu...Ar paprasčiausiai padalinti viską per pusę...
Atsakyti
QUOTE(vabalyte @ 2012 03 05, 14:42)
sveikos, o kam jus tas taures perkate?
Papildyta:
Sveikos, nelabai randu, arba jau ieškoti nemoku...
Mes su piršliu važiuosime kartu pas jaunikį, o tik paskui pas jaunąją. Nelabai randu scenarijaus, ką kalbėti pas jaunikį kartu...Ar paprasčiausiai padalinti viską per pusę...


Vienoj temoj buvo tokia kalba jaunikio namuos skirta:

"PIRŠLIO ŽODŽIAI IŠLEIDŽIANT JAUNĄJĮ IŠ NAMŲ
Išauginote gražų, protingą ir tvirtą vyrą taip jau yra mūsų žmonių giminėj, kad priklauso turėti ir antrą svarbią moterį - žmoną.

(Jaunajam) Ji aišku suteiks tau gyvenime daug malonumo, daug džiaugsmo, o tu savo ruožtu turėsi daug pareigų, Turėsi būti geras vyras, tėvas. Šiandien čia, savo namuose, pakelki šampano taurę už tėvus ir paprašyki jų palaiminimo.

MIELI TĖVELIAI, Šiandien jūs prisimenate jo pirmą šypseną, pirmą ištartą žodį "mama, tėti", atrodo, tai buvo visai neseniai. Bėgo metai, tiek daug kartų nužydėjo sodai, buvo džiaugsmo ir vargų, o šiandien jau savo lizdą suka jūsį sūnus. Žinau, kad jei galėtumėte kiekvieną akmenėlį surinktumėte, pelkes paverstumėte žalia veja, jei galėtumėte lietaus lašus paverstumėte ? saulės spindulius, tačiau šito jūs tėveliai nebegalite, belieka jums palaiminti sūnų ir palinkėti laimingo kelio (jaunasis klaupiasi, tėvai laimina). Gal dar tėveliai norėtų ką nors palinkėti sūnui. Keliaujam , nuotaka mūsų laukia. "
Atsakyti
QUOTE(laumzirgio namai @ 2012 03 05, 15:00)
Vienoj temoj buvo tokia kalba jaunikio namuos skirta:

"PIRŠLIO ŽODŽIAI IŠLEIDŽIANT JAUNĄJĮ IŠ NAMŲ
Išauginote gražų, protingą ir tvirtą vyrą taip jau yra mūsų žmonių giminėj, kad priklauso turėti ir antrą svarbią moterį - žmoną.

(Jaunajam) Ji aišku suteiks tau gyvenime daug malonumo, daug džiaugsmo, o tu savo ruožtu turėsi daug pareigų, Turėsi būti geras vyras, tėvas. Šiandien čia, savo namuose, pakelki šampano taurę už tėvus ir paprašyki jų palaiminimo.

MIELI TĖVELIAI, Šiandien jūs prisimenate jo pirmą šypseną, pirmą ištartą žodį "mama, tėti", atrodo, tai buvo visai neseniai. Bėgo metai, tiek daug kartų nužydėjo sodai, buvo džiaugsmo ir vargų, o šiandien jau savo lizdą suka jūsį sūnus. Žinau, kad jei galėtumėte kiekvieną akmenėlį surinktumėte, pelkes paverstumėte žalia veja, jei galėtumėte lietaus lašus paverstumėte ? saulės spindulius, tačiau šito jūs tėveliai nebegalite, belieka jums palaiminti sūnų ir palinkėti laimingo kelio (jaunasis klaupiasi, tėvai laimina). Gal dar tėveliai norėtų ką nors palinkėti sūnui. Keliaujam , nuotaka mūsų laukia. "


Norėjau pasakyti, kad galima kaip jūs ir minėjote dalintis pusiau žodžius su piršliu ir tiek.

Merginos, aš labai norėčiau patekti į svočių paštą, ten sakot daug gėrio yra. Gal galite man atsiųsti paštuko adresą ir slaptažodį?
Atsakyti
sita issiusiu draugam sumainius aukso ziedus uzsieni.imetu jumpasigrozet.tikrai nevulgaru ir t.t
graziausiai,negaliu ikelti ax.gif kaip parodyti?pagalvele su meiles simfonija wub.gif
Atsakyti

4u.gif

Vėl jungiuosi į svočiaujančių gretas,tik kitu vardu biggrin.gif Šventė liepos 21 d.

Prašysiu prisijungimo į svočių paštą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikuza @ 2012 03 05, 13:18)
sita issiusiu draugam sumainius aukso ziedus uzsieni.imetu jumpasigrozet.tikrai nevulgaru ir t.t
graziausiai,negaliu ikelti ax.gif  kaip parodyti?pagalvele su meiles simfonija wub.gif

Erikuzas, idek foto i koki nors foto talpinimo psl. (fotki.com, photobucket.com) ir imesk tik nuoroda i foto.
Atsakyti
Sveikos. Visiai neblogai žaidėsi žaidimas supink kasą. komandos buvo vyrų ir moterų, vienas komandos narys laiko juostas visas tris, o kiti turi po vieną juostą ir nepaleisdami savo juostos iš rankų pina kasą. daviau ilgas spalvotas juostas ir liepiau supinti iš jų kasas kuo greičiau, bet ir kuo gražiau. vyrai tai labai vargo kol suprato kaip tai padaryti, painiojosi, merginos greičiau susisuko. ir juoko buvo, ir video geras išejo.
Atsakyti
QUOTE(seretide @ 2012 03 05, 13:44)
Sveikos. Visiai neblogai žaidėsi žaidimas supink kasą. komandos buvo vyrų ir moterų, vienas komandos narys laiko juostas visas tris, o kiti turi po vieną juostą ir  nepaleisdami savo juostos iš rankų pina kasą.  daviau ilgas spalvotas juostas ir liepiau supinti iš jų kasas kuo greičiau, bet ir kuo gražiau. vyrai tai labai vargo kol suprato kaip tai padaryti, painiojosi,  merginos greičiau susisuko. ir juoko buvo, ir video geras išejo.

Va sitas zaidimas jau buvo man uzkliuves. Mano atveju labai tinkantis butu. Aciu, kad priminei 4u.gif
Atsakyti
na ka jungiuosi ir as prie jusu svociauti teks birzelio 30d. suzinojau kad svociute tapsiu jau pries pora men ir is karto emiausi darbo persiskaiciau visas temas nuo pirmos biggrin.gif teko siektiek prie pc pasedet. blink.gif dabar jau turiu juodrastini scenarijaus varianta tai beliko pakoreguoti ir pradet ruost smulkmenelias. 4u.gif Buvau nukeliavus i kaziuka nusipirkau piknic kasika (nu toki pinta kur atsidaro su dangciu) manau papuosiu gelemis gal juosta kokia priderinsiu sukneles spalvos ir bus kur slepsiu visas pagalbines priemones zaidimams ir kt saviskiui duosiu jau paprasta kasika be dangcio jam teks garbe nesioti sampana saldainius ir kt skanestus.kita sav leksiu i kauno bazes smulkmeneliu ieskoti.na galeciau prirasyt cia pora lapu ir daugiau nes mintys sokineja viena nuo kitos o naudos maza tai neissiplesiu geriau db... neduoda ramybes man pora klausimu. ar jus neieskojot zmogaus kuris po baznycios ir zakso sutvarkytu jusu siuksles na ziedlapius pribarstytus ir t.t. ar pribarstot ir taip paliekat? dar niekur negaliu rast nebrangios menteles tortui pjaut jau tos skirtos vestuvem nezmoniskom kainom. ar kas pirkot kd kur?Dar yra vienas toks idomus klausimelis gal kas netycia susidure su tokia situacija nuotaka labai nori prie baznycios paleisti balandzius bet visi puikiai zino kad jinai labai bijo ir tikrai i rankas nepaims gal galima butu kaska panasaus sugalvot kuom tuos balandzius pakeisti?na dar sugalvojau ant molberto pastatyt ant drobes nupiesta ju paveiksla ir kol sveciai lauks pakol visi grysim is gamtos parasytu salia kanors, kaip manot koki rasykli geriausia naudot kad nenusivalytu, nesusiteptu ir ilgam isliktu? ir dar toks klausimelis seip bendram issilavinimui lotuliukas.gif kam didesne reiksme skiriat kaip atrodot? ar ka paruoset kad svente butu idomi? na kiek kam pinigu isleidziat?... nes siuo metu nebera kad galima i kaire i desne svaistytis juolab kad vasara ir pailset norisi kurnors nulekt db kiek skaiciuoju as niekaip negaliu sutilpt i 2000lt ir tai 1500lt sventei ir tik 500lt sau (na vyrui kostiuma, batus nenuomuosim, ar savo sena ar seip pasiskolins man reik tik sukneles nes plaukuosena ir makiaza pati pasidarysiu) biggrin.gif ar gal neverta saves taip nuskriaust ir gal geriau ko is sumanymu atsisakyt bet save labiau papuost kokia jusu nuomone siuo klausimu? butu labai idomu suzinot ....
Atsakyti