Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių plepesiai

Sveikos, o man tai galva susisukus su tuo scenarijum ka po ko daryti doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Adelita @ 2012 03 01, 18:49)
Sveikos, o man tai galva susisukus su tuo scenarijum ka po ko daryti doh.gif  unsure.gif

Man irgi tai galvos skausmas, po biskeli skaitineju senas temas ir bandau deliot mintis...
Atsakyti
QUOTE(Jogvile @ 2012 03 01, 09:41)
Tai va smile.gif
jau islydejima is namu pilnai pasirasiau  ax.gif  kitas scenarijus kaip ir parasytas, bet dar braukai, irasineju, taisau ir vel braukau  doh.gif

čia visos tikriausiai taip darom lotuliukas.gif bent jau aš tai tikrai. Scenarijus parašytas senokai, bet vis ką nors ištrinu, kai ką pridedu bigsmile.gif
Vakar nupirkau taures jauniesiems. Anksčiau galvojau, kad tos sidabrinės realiai nelabai kaip atrodo, bet vakar pačiupinėjau, pažiūrėjau ir nupirkau, nes patiko(o internete neatrodė taip gerai). Nupirkau tas, kur iš kotų susidaro širdelės forma. Nu man gražu. O kadangi jaunoji mano sesuo, su kuria nuomonęs sutampa, tai manau ir jai ir jam patiks. Vot kad prirašiau bigsmile.gif
Atsakyti
prakalbot apie taures.tai pas mum atsidare parrduotuvyte kur patys puosia taures.galvoju kai reiks is ten uzsakyti.bus nematytos.ir specialiai jiem papuostos.tik va galvoju jas palikti ju miegamajam pirmaj nakciai su sampe ir zvakutem ir bla bla bla rasau ir galvoju o kazi jaunoji cia neilenda? ax.gif
Atsakyti
O as siandien sifruoju "Zmoniu" zurnalo ideta nuoroda. Viena puslapi iveikiau lotuliukas.gif
Papildyta:
O taures as vistik nusprendziau pirkti sidabrines, kad isliktu ilgam wub.gif

user posted image
Atsakyti
koks grozis wub.gif kiek sumokejot jei ne paslaptis?
Atsakyti
QUOTE(erikuza @ 2012 03 01, 21:20)
koks grozis wub.gif  kiek sumokejot jei ne paslaptis?


Jos pirktos UK, dar neturiu, laukiu parkeliaujant. Kaina ju 51 svaras, bet pirko pussesere, tai gausis kazkur plius, minus 200 Lt.
Atsakyti
Adelita- na tauriu grozis wub.gif pasaka

QUOTE(Adelita @ 2012 03 01, 18:49)
Sveikos, o man tai galva susisukus su tuo scenarijum ka po ko daryti doh.gif  unsure.gif


o man kazkaip nelabai susisukus, tik vis kazka iterpiu iterpiu ir nebezinau ar spesiu ka padaryti. Mano pacios vestuves buvo tradicines dvieju dienu- tai as mazdaug taip ir darau, kaip pas mane buvo, tik gal tvarka siek tiek pakeisiu, o dar su muzikantais usirasineju, tai jie mna siokiu tokiu patarimu duoda smile.gif

QUOTE(salamandra07 @ 2012 03 01, 21:24)
Man irgi tai galvos skausmas, po biskeli skaitineju senas temas ir bandau deliot mintis...



zinau, kas svarbiausia ir kas turi buti, o visa kita- pagal situacija (taip man muzikantai sake). Nes tikrai nesigaus butent tai ka prisiplanavai, ar laiko nebus, ar tarkim publika linksmai laika leis sokdama- tai nesinores pertraukineti ju, tam kad kokias ten pareigas paskirstyti ar dar ka paskaityti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jogvile @ 2012 03 01, 22:17)
Adelita- na tauriu grozis  wub.gif  pasaka
o man kazkaip nelabai susisukus, tik vis kazka iterpiu iterpiu ir nebezinau ar spesiu ka padaryti. Mano pacios vestuves buvo tradicines dvieju dienu- tai as mazdaug taip ir darau, kaip pas mane buvo, tik gal tvarka siek tiek pakeisiu, o dar su muzikantais usirasineju, tai jie mna siokiu tokiu patarimu duoda smile.gif
zinau, kas svarbiausia ir kas turi buti, o visa kita- pagal situacija (taip man muzikantai sake). Nes tikrai nesigaus butent tai ka prisiplanavai, ar laiko nebus, ar tarkim publika linksmai laika leis sokdama- tai nesinores pertraukineti ju, tam kad kokias ten pareigas paskirstyti ar dar ka paskaityti smile.gif


Aciu 4u.gif
O man sukasi galva kas po ko. Info turiu labai daug prisikaupus, ideju ir pati turiu, suvokiu, kad visko nepadarysiu, tai ir makaluojuosi tam scenarijui pirmyn-atgal doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adelita @ 2012 03 01, 23:27)
Aciu  4u.gif
O man sukasi galva kas po ko. Info turiu labai daug prisikaupus, ideju ir pati turiu, suvokiu, kad visko nepadarysiu, tai ir makaluojuosi tam scenarijui pirmyn-atgal  doh.gif  lotuliukas.gif



nu siaip ir pas mane panasiai lotuliukas.gif
Atsakyti
O as siandien sifruoju "Zmoniu" zurnalo ideta nuoroda. Viena puslapi iveikiau lotuliukas.gif


gal nesunku pasidalinti? smile.gif
Papildyta:
Adelita.O as siandien sifruoju "Zmoniu" zurnalo ideta nuoroda. Viena puslapi iveikiau lotuliukas.gif


gal nesunku pasidalinti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Delfinaa @ 2012 03 01, 22:37)
O as siandien sifruoju "Zmoniu" zurnalo ideta nuoroda. Viena puslapi iveikiau lotuliukas.gif
gal nesunku pasidalinti? smile.gif
Papildyta:
Adelita.O as siandien sifruoju "Zmoniu" zurnalo ideta nuoroda. Viena puslapi iveikiau lotuliukas.gif
gal nesunku pasidalinti? smile.gif


Nesunku, iveikiau tik viena lapa siandien biggrin.gif

Edita atvedė prie altoriaus tėvelis o sveciai, gimines ir artimieji draugai-baznycioje jau lauke susirinke. Nors apsaugininkai ziniasklaidos zurnalistu neileido I sventoriu, veliau deja nebeturejo kito pasirinkimo. Vis delto zurnalistai tikejasi iamzinti Editos ir Roko jungtuviu akimirkas Dievo namuose, to padaryti neturejo galimybes-apsauginikai uzdare baznycios duris. I jos vidu ileido tik puotos svecius. Pasak patikimu saltiniu, buvusiu baznycios viduje tvirtinimu, ceremonija ivyko sklandziai ir nuosirdziai. Jaunavedziai “TAIP” istare vienas kitam garsiai ir uztikrintai. Vos kunigui sutuokus pora, Edita atsisuko I baznycioje susirinkusius vestuvininkus ir garsiai savo emocijas parode rankos gestu bei istartu zodeliu “YES”(is anglu. Klb. -”Taip” red. Pastaba).Po ceremonijos Edita kalbejo lakoniskai ir sake esanti labai laiminga. Zurnalistu paklaustas ar jauciasi laimingas vedes, R. kraujalis taip pat nebuvo kalbus ir tepasake “Ziauriai”. Po grazios ceremonijos, visi sveciai susirinko baznycios prieigose, kur vaisinosi gurmaniskais uzkandziais, putojanciu vynu, snekuciavosi. “Apsile” baznycios kiemelyje, sveciai patrauke I Bilvinu sodyba, kur linksmybes svente su artimaisiais ir draugais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adelita: 01 kovo 2012 - 23:03