Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių plepesiai

smile.gif+2012 02 29, 19:31-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 02 29, 19:31)
Kodėl ne, jei ieškosi to paties ko ir visos - idėjų. ;]

Cia ideju tikrai ras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2012 02 29, 20:14)
Zmoniu zurnalo tipo laikrastuko ieskojo daugelis senose temose, bet bent kol kas neradau ne vienos, kuri butu idejus maketa bent jau cia, viesai. Gal jis ir buvo senajame pastuke, nezinau. Nuorodoje sunku ten kazka iskaityt. Bandziau didintis iki 250 proc - deja raides liejasi ir tik speliot gali...
Va galima ji uzsisakyt, tik kad vel tai kainuoja http://fotodovanos.b...b...ikraŔtukai



as irgi kai ieskojau nieko nerandu sakau gal pas jus rasiu,o del iskaitymo ir as nieko neiskaitau,didinau kiek imanoma,bet....jei kas atrasit duokit ir man zinot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Delfinaa @ 2012 02 29, 19:38)
as irgi kai ieskojau nieko nerandu sakau gal pas jus rasiu,o del iskaitymo ir as nieko neiskaitau,didinau kiek imanoma,bet....jei kas atrasit duokit ir man zinot smile.gif

Cia jauciu variantai du - arba kazkas is svociuciu gerai ivaldes fotosopa padarys savo ir bus tokia miela, kad pasidalins, arba kazkas nepagailes pirkto nuskanuot gera rezoliucija ne pdf faile... Visgi darbas velniskas yra... Suprantama, kodel tiek kainuoja.
Atsakyti
nesupykit, tikrai nenorejau nieko izeisti savo pasisakymu. tiesiog mano situacija yra tokia kokia yra, moteris, kuri noretumem, kad butu svocia pareiske, kad yra per daug uzsiemusi, kad suktu galva kaip ka kada pralinksminti, ir iskele salyga, kad duotumem scenariju ir visa reikalinga atributika (sake scenariju yra pirkti, tai as galvoju taupydama pinigus pati pasidarysiu). vestuves dar toli, tai jei nieko kito negausim teks sutikti. dar galvojom samdomus pirslius samdyti, bet vel..ir pinigai nemazi gaunasi, ir zmones visai nepazystami. o kas del tos simfonijos cia ne ji svarbiausia man, o kaip butu patiekiama, teko matyti drauges vestuviu irasa, kur is to padare toki cirka, kad abu jaunieji stovejo raudonuodami.zinoma islydint miegoti galima ir graziai ja iteikti. o i sia temute uzsukau tu paciu ideju, nes manau, kad tik cia renkasi sauniausios ir isradingiausios svociutes!
Atsakyti
žinoma kiekviena turim savo nuomonę ir susirinkom čia dalintis info. Tik išreiškiau savo nuomonę apie jaunosios scenarijaus kūrimą 4u.gif Aš su savo jaunaja susitinku kiekvieną savaitgalį, pastoviai diskutuojame, daviau net scenarijų paskaityti, tik ištryniau visus aprašymus apie dovanas bigsmile.gif Tarp kitko aš net neplanavau daryti laikraštuko, bet kalbantis jaunoji išreiškė norą, tai ir darau dabar
Atsakyti
QUOTE(mazyte_pastaptis @ 2012 02 29, 19:49)
nesupykit...

viskas cia gerai, nieks ant nieko nepyksta, o ir tavo situacija individuali ir tikrai suprantama. Lengviau bus paciai, jei kas svociaut pakvies - busi jau su patirtim mirksiukas.gif

Ir apskirtai - pasigendu as vis zaidimu. Pilna ju cia pas mane prikopinta. Nesumelavus, koks 100... Ar cia as kazkokia nesveikai isranki, ar kaip - na apart braskiu su agrastais ir gal dar poros, nerandu tinkamu... Labai patiko kazkada svociavusios Martynos mamos variantas - apelsinas ir krapstukai. Bet patiko ne pats zaidimas (jis tikrai senai naudojamas ir gal kiek pabodes), o antroji jo dalis - kai jaunikiui buvo istrauktas... melionas lotuliukas.gif Linksmas pokstas. Kazi kur tokiu daugiau rast g.gif Kocelai, batai, kamuoliukai, ranksluosciai jau taip pabode... Plunksnas pust smagu - ir linksma, ir galva sukasi, o gert nieko nereikia, bet ji mano jaunieji zino...

Oi, Enenes, kad tu zinotum kiek mano jaunieji eigoj visko uzsimane. Pirmas musu pokalbis buvo toks - netradicines, be jokiu pribumbasu, reik liaudi uzimt lauke. Paskui po kokio gero menesio kai susitikom ir as pradejau klausinet ar jie zino, kas yra tradicines ir kas ne, supratau, kad ne velnio jie nezino. Tada ir prasidejo... Finale bus tradicines be keliu detaliu. Kaip pradzioj jie nenorejo nieko, tai paskui uzsimane beveik visko lotuliukas.gif kitas susitikimas si sestadieni... Kazi kas po jo pasikeis lotuliukas.gif Iki birzelio dar ojoj kiek laiko...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 29 vasario 2012 - 20:06
biggrin.gif
Atsakyti
hmm tikrai galetu,atsiras kurie galetu nuskanuoti smile.gif
Atsakyti
Gal galima paklaust Ziulyte kaip tie žaidimai žaidžiasi? blush2.gif Tas su apelsinu, ir su tom plunksnom? ax.gif

Ir dar norėjau paklaust, o kada jauniesiems dovanojamos tos dekoruotos taurės, ar jas ištraukti išvykus į gamtą, prie tilto ar grįžus į pobūvio vietą? O gal gamtoje naudojamos paprastos taurės? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solkra: 29 vasario 2012 - 23:41
QUOTE(solkra @ 2012 02 29, 23:39)
Gal galima paklaust Ziulyte kaip tie žaidimai žaidžiasi?  blush2.gif  Tas su apelsinu, ir su tom plunksnom? ax.gif

Ir dar norėjau paklaust, o kada jauniesiems dovanojamos tos dekoruotos taurės, ar jas ištraukti išvykus į gamtą, prie tilto ar grįžus į pobūvio vietą? O gal gamtoje naudojamos paprastos taurės? g.gif


Mano jaunieji turi nusipirke raudonas taures, jas naudos sodyboje,o aš savo ruožtu padarysiu gražias taures važinėjant kad turėtų iš ko gerti 4u.gif
Atsakyti
Laba ryta

mes gamtoj gersim is tu vienkartiniu sampaniniu tauriu, o prie stalo iteiksiu jau grazias taures. Sjdeco ziurineju, visai neblogu ideju (bent jau man) ir kaina nebloga.
o tos vienkartines sampanine staures nuotraukose atrodo, kaip tikros stiklines biggrin.gif

Tai va smile.gif
jau islydejima is namu pilnai pasirasiau ax.gif kitas scenarijus kaip ir parasytas, bet dar braukai, irasineju, taisau ir vel braukau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2012 02 29, 21:14)
Lelija, adresas gmaile. Pradzia svociuciupastas  mirksiukas.gif


ACIU DIDZIAUSIAS yahoo.gif

Dar susiduriau su tokiu keblumu. Pasirodo, pas mus vestuveje sveciai sedes prie atskiru stalu... g.gif kazkur po 10 zmoniu prie vieno stalo, tai viso 6 stalai.
TAi man atkrenta ir tas zaidimas, kur buteliuka siuncia i skirtingas puses ir pas kuri pirma grizta ir bucinuku siuntimas. O tas zaidimas su buteliuku taip gerai prajudina zmones baliaus pradzioj... ech... verysad.gif

Merginos, gal dar pas ka nors taip? Padekit, gal kokiu minciu ideju turit, kaip ijungti visus zmones sedincius prie atskirtu stalu....?
Papildyta:
QUOTE(ziulyte @ 2012 02 29, 22:01)

Ir apskirtai - pasigendu as vis zaidimu. Pilna ju cia pas mane prikopinta. Nesumelavus, koks 100... Ar cia as kazkokia nesveikai isranki, ar kaip - na apart braskiu su agrastais ir gal dar poros, nerandu tinkamu... Labai patiko kazkada svociavusios Martynos mamos variantas - apelsinas ir krapstukai. Bet patiko ne pats zaidimas (jis tikrai senai naudojamas ir gal kiek pabodes), o antroji jo dalis - kai jaunikiui buvo istrauktas... melionas  lotuliukas.gif Linksmas pokstas. Kazi kur tokiu daugiau rast  g.gif Kocelai, batai, kamuoliukai, ranksluosciai jau taip pabode... Plunksnas pust smagu - ir linksma, ir galva sukasi, o gert nieko nereikia, bet ji mano jaunieji zino...



Klausimas del tu agrastu ir braskiu. Tiek daug visi apie ji snekejo, taip suintrigavo, kad akis isvarvinau, kol galu gale n-tojoj temoj radau aprasyma, kaip jis zaidziasi.... ir kazkaip suabejojau... ar yra jau, kas bandet ji zaist?Ar uzsikabina liaudis ji zaisti ir tuos pritupimus daryti? Beda tame, kad pulko as visai nepazistu ir nezinau, kas per zmones susirinks.... tai ir galvoju, ar pasiteisina ir ar lengvai zaidziasi jis unsure.gif
Atsakyti