Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių plepesiai

pritariu paskutiniai nuomonei.man butu net neidomu but pirsliene.as bent isivaizduoju,jei tave kviecia pirsliaut,pasitiki tavim 100% ir patiki tau buten tau savo svente.juk jaunieji ko nori patys nusisprendzia,o pirsliai tik iterpia akcentus 4u.gif nu as taip galvoju.o kaip viena minejo minigus,taip brangu pirsliaut,bet kitavertus jei negali sau to leistir nepirsliauji.arba kaip ir visos sukames is padeties,viena kitai pagelbim patarimais ,ir t.t va as kaip pavizduka iterpiu man issiuvynes balandzius o as dekupazuosiu sampana,barteriniai mainai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erikuza @ 2012 02 29, 11:50)
pritariu paskutiniai nuomonei.man butu net neidomu but pirsliene.as bent isivaizduoju,jei tave kviecia pirsliaut,pasitiki tavim 100% ir patiki tau buten tau savo svente.juk jaunieji ko nori patys nusisprendzia,o pirsliai tik iterpia akcentus 4u.gif  nu as taip galvoju.o kaip viena minejo minigus,taip brangu pirsliaut,bet kitavertus jei negali sau to leistir nepirsliauji.arba kaip ir visos sukames is padeties,viena kitai pagelbim patarimais ,ir t.t va as kaip pavizduka iterpiu man issiuvynes balandzius o as dekupazuosiu sampana,barteriniai mainai mirksiukas.gif

nebutinai nepasitiki, nors gal daugumoje ir taip. Musu jaunuju vestuvese bus vakaro vedejas, tai jaunieji sake, kad ne tai, kad nepasitiki, bet nori sventes visiems, o ne tai, kad darbas bus mums, nors is principo man patinka tokios sventes ir ju vedimas, bet tai ju valia, ju noras. is kitos puses daugiau investuosiu i renginio dalis, kurias su vedeju suderinsim, kaip skirtas mums, tiek scenarijaus esme, tiek daiktais , jam paivairinti. zinoma islydejimas is namu, gamta, antra diena, kad ir easy, bet bus mums pavesta. taigi va, kartais zmones patys viska organizuoja, noredami, kad ir liudininkai nedirbtu, o svestu ju sventeje;)
Atsakyti
Apie antrą galą....

Jau tai kad išlydim jaunuosius miegoti, čia ir yra užslėpta mintis apie antrą galą, kaip jums atrodo jie ten šaškėm žaisti eis?? Manau pagalvėlė su meilės simfonija tikrai tinka, subtiliai gražiai pateikiama, juk ne kokį vibratorių ar pūkuotus antrankius dovanojam doh.gif jei jau be tokių tradicijų (išleidimo miegoti), tai tada paprastas balius, amerikietiškas variantas tinka ir viskas. Taip pat galima interpretuoti bučinius kai visi bučiuojasi, vieni nusilaižo iki žemės nukritimo, tai jums irgi vulgaru?? negražu?? ir šitą išmesit tradiciją?

Atsakyti
Sveikos merginos, jungiuosi ir aš į Jūsų gausų būrį. Būsime prišliais gegužės 26 dieną. Vestuvės tradicinės, 2 dienų, šentė sodyboje, svečių 60.
Kol kas dar tik pradedu ieškoti idėjų, tikiuosi, kad pas Jus čia rasiu naujų, originalių minčių smile.gif ir dar tikiuosi, kad ir pati atnešiu gerų idėjų kitiems.
Atsakyti
Sveikos svociutes - jungiuosi ir as prie jusu smile.gif))) Nors jau trecia karta einu svociaut, bet jusu temeles paskaitinejus tiek naujienu radau thumbup.gif

Merginos, koks yra svociu pasto adresas ???? Slapuka is miskinkeles jau gavau, bet nezinau pacio adreso verysad.gif

QUOTE(fuksas @ 2012 02 17, 16:25)

Po to tėvų sutikimas su duona ir druska. Ir įeinant jau į vidų išdėliojau 3 kelius ir sakau kurį pasirinksi ir kiek žmona žingsnelių žengs, tiek tau bus neištikima. Tai jaunikis tik pasižiūrėjo į mane, sako nu jau ne, jaunąją į glėbį ir įnešė į vidų
Bet tik nesugalvoju kaip čia tuos kelius supančiot , ir į kur jie vesti turėtų....  blush2.gif


Raso 3 lapus - matriarchatas, patriarchatas ir demokratija. Kuriuo taku nueina, paskui pakomentuoti, kuris po kurio padu bus ir pan.

QUOTE(miskininkele @ 2012 02 24, 13:36)
tai jau po 12 val kai islydesim miegot

nusipirkau purskiamu dazu baltu (ieskojau, kad tiktu ivairiems pavirsiams) atsispauzdinau ant lipnaus popieriaus nike zenkliuka, ispjausciau graziai raides, pasidariau toki trafareta, uzklijavau ant kalioso ir nupurskiau dazais, raso, kad per 24 val isdziusta, tai siandien vakare reiks ziuret kas gavosi, nes tarp raidziu labai tarpukai mazi, tai idomu ar nesusiliejo.
Papildyta:

user posted image
ivesk i google meiles simfonija ir ieskok kur vaizdai tai ivairiu varijantu rasi  mirksiukas.gif

lotuliukas.gif Klausykit, o ten gale meiles simfonijoje kur tryse, tai cia su pirsliu ????? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Idda @ 2012 02 29, 15:07)
Apie antrą galą....

Jau tai kad išlydim jaunuosius miegoti, čia ir yra užslėpta mintis apie antrą galą, kaip jums atrodo jie ten šaškėm žaisti eis?? Manau pagalvėlė su meilės simfonija tikrai tinka, subtiliai gražiai pateikiama, juk ne kokį vibratorių ar pūkuotus antrankius dovanojam  doh.gif jei jau be tokių tradicijų (išleidimo miegoti), tai tada paprastas balius, amerikietiškas variantas tinka ir viskas. Taip pat galima interpretuoti bučinius kai visi bučiuojasi, vieni nusilaižo iki žemės nukritimo, tai jums irgi vulgaru?? negražu?? ir šitą išmesit tradiciją?


Man tai ta mintis linksma. Jei zmones turi humoro jausma, manau, neisizeis.
Tik kiek skaiciau temeliu, tai visi ja daro... todel suabejojau, ar man daryti, gal jau bus matyta unsure.gif
Atsakyti
sveikos, svociausiu geguzes menesi,dabar uzsiemusi su laikrastuku,gal galit pagelbeti? smile.gif


va toki nusiziurejau,virseli pasidariau, gal turit,gal kuri toki daret,man patiko is cia tv programa,tik neiskaitau ka ten raso, o paciai siek tiek fantazijos truksta smile.gif

http://viskas-svente...9/725448936.jpg
Atsakyti
QUOTE(Skorpe @ 2012 02 29, 11:01)
na gi niekas ir nesako, kad visose vestuvese tik apie ana gala kalbeti:D o va ta simfonija tai tik islydint miegoti man ir atrodo tinkama, visur kitur man berysio;)



QUOTE(Jogvile @ 2012 02 29, 11:13)
as ta meiles simfonija iteiksiu jauniesiems prie seinant miegoti. Nieko labai smarkiai neakcentuosiu manau, o pagalvyte jaunieji apziures tik like dviese. Ir nematau cia nieko jau labai vulgaraus ar dar kazko tokio baisaus

thumbup.gif pritariu. Jaučiu net nenorėčiau dalyvauti tokiose vestuvėse, kuriose nesuprantamas jumoras doh.gif Ir ta pagalvėlė man atrodo vietoje ir visai nevulgaru

QUOTE(Delfinaa @ 2012 02 29, 16:06)
sveikos, svociausiu geguzes menesi,dabar uzsiemusi su laikrastuku,gal galit pagelbeti? smile.gif
va toki nusiziurejau,virseli pasidariau, gal turit,gal kuri toki daret,man patiko is cia tv programa,tik neiskaitau ka ten raso, o paciai siek tiek fantazijos truksta smile.gif

http://viskas-svente...9/725448936.jpg

neįskaitau ir aš nieko biggrin.gif o iš kur tu gavai maketą žurnalo. Aš čia kaip kvailė užsimaniau irgi to žurnalo, vieną svočiutę vos iš proto neišvedžiau, bet nieks nepadeda surasti tokio maketo
Atsakyti
as irgi tokio visur ieskau,nieko nerandu,pati dariausi..bet sugebejau tik pirma psl pasidaryt smile.gif
Atsakyti
Oi, merginos, turbut lai lieka kiekviena prie savo nuomones apie tas simfonijas doh.gif Juk naturalu, kad tos nuomones skiriasi, tai manau darom kas kaip sugalvoje ir nepamirstam pasigirt savo darbeliais smile.gif As busiu toji, kuri ta simfonija bent pabandys pakeist (kiek man leis mano, kaip "menininkes" gebejimai). Mat man pati simfonijos ideja patinka, tik nepatinka veiksmas joje, tai bandysiu ta veiksma pakeist lotuliukas.gif Butu mergvakaris, net neabejociau, daryciau tokia, kokia yra smile.gif

Na, o jaunosios, planuojancios savo svente turbut irgi naturalu. Deja, bet ne visoms pakliuna geros svociutes, ne visos nori staigmenu. Labai dziaugiuosi, kad visi penki mano jaunieji pasitikejo manimi ir nesikiso. Jei kas pateiktu savo scenatriju, o man reiktu tik "vaidint" - nepykit, jaunosios, neiciau... Esu pakankamai kurybingas ir inicatyvus zmogus ir man tai nebutu priimtina, bet juk visaip buna, taip, kad planuojam kas sau ir bandom padet viena kitai mirksiukas.gif

Lelija, adresas gmaile. Pradzia svociuciupastas mirksiukas.gif
Beje, skaitydama senas temas matau, kad pries tai buves pastas, kuriame kazkas pakeite slaptazodi netycia ar tycia, turejo gerokai daugiau visko... Nieko, sukursim ir mes graziu dalyku smile.gif

Zmoniu zurnalo tipo laikrastuko ieskojo daugelis senose temose, bet bent kol kas neradau ne vienos, kuri butu idejus maketa bent jau cia, viesai. Gal jis ir buvo senajame pastuke, nezinau. Nuorodoje sunku ten kazka iskaityt. Bandziau didintis iki 250 proc - deja raides liejasi ir tik speliot gali...
Va galima ji uzsisakyt, tik kad vel tai kainuoja http://fotodovanos.b...b...ikraŔtukai

Beje, vakar Big prekybcentry Ukmerges g. Vilniuje atradau puikia parduotuvyte. Jei neklystu, vadinasi Hello. Kiek ten ivairiu smulkmenu kurybai... Jau gatavi diplomu lapai, dekoruoti lapai ir t.t. Nusipirkai toki, perleidai per gera printeri ir vualia. Teikia jie ir spausdinimo paslaugas - spalvota kopija 1 vnt. - 1 Lt. Spausdiniesi PATI - stovi didelis ekranas, kisi usb, cd ar is vis is interneto trauki ir spausdini. Surenki ka atspausdini ir eini i kasa - vietoje yra galimybe ir pasitvarkyt, jei kokia klaida pamatai. Zodziu, super. Tikrai dar ten grisiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 29 vasario 2012 - 19:25
QUOTE(erikuza @ 2012 02 29, 11:50)
pritariu paskutiniai nuomonei.man butu net neidomu but pirsliene.

Jetus mergos, nu atsipalaiduokit, nu kad ir kaip norėtųsi, bet ne svočios, o jaunieji vestuvėse svarbiausi ir jei jie taip nori kodėl gi ne, jų šventė jiem ir jiem spręst kiek nori prisidėt prie organizavimo ar apskritai jame "suvadovaut". Nugi gražu, kai žmonės ir patys kitiem šventę nori padaryt, o ne tik, kad juos kas stebintų dvi paras. Kiti nori kitaip, nu ir ok. Viskas čia gerai.

QUOTE(ziulyte @ 2012 02 29, 19:14)
Nieko, sukursim ir mes graziu dalyku smile.gif

Kiek man atrodo, tai ten plius minus viskas tame naujame ir atstatyta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 29 vasario 2012 - 19:30
smile.gif+2012 02 29, 19:25-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 02 29, 19:25)
Jetus mergos, nu atsipalaiduokit, nu kad ir kaip norėtųsi, bet ne svočios, o jaunieji vestuvėse svarbiausi ir jei jie taip nori kodėl gi ne, jų šventė jiem ir spręst kiek nori prisidėt prie organizavimo. Nugi gražu, kai žmonės ir patys kiiem šventę nori padaryt, o ne tik, kad juos kas stebintš dvi paras. Kiti nori kitaip, nu ir ok. Visas čia gerai.

Aisku, kad gerai, tik jaunosios bus ne i ta tema pataike lotuliukas.gif Cia matyt daugiau tu, kurioms nepavadovausi tema lotuliukas.gif

smile.gif+2012 02 29, 19:27-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 02 29, 19:27)
Kiek man atrodo, tai ten plius minus viskas tame naujame ir atstatyta...

Vakar pasigedau keliu dalykeliu, ai bet smulkmena...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 29 vasario 2012 - 19:29
QUOTE(ziulyte @ 2012 02 29, 19:29)
Aisku, kad gerai, tik jaunosios bus ne i ta tema pataike  lotuliukas.gif

Kodėl ne, jei ieškosi to paties ko ir visos - idėjų. ;]
Atsakyti