Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių plepesiai

Sūriai, o ypač desertiniai, visada turi paklausą, nes būna svečių, nemėgstančių saldumynų, bet sūrius valgo kaip desertą. Buvom užsakę trijų skonių šį produktą ne vestuvėms, o kitai progai. tai jo neliko pirmiausia. valgė visi. o vestuvių metu pristatant sūri galima kažką pasakyti, kad jaunieji labai jau darbštūs ir labai stengėsi, kad sūris išeitų kuo gražesnis. ar kažkaip panašiai.
Atsakyti
lietuviai iprate suri toki matyti
user posted image

o galiam ir tokia kompizicija padaryti is suriu ivairiu rusiu user posted image

Įvairiausi sūriai smile.gif
Papildyta:
Dar radau svociuciu senuose plepesiuose, cia apie antra diena

Šiandien prie stalo ..... ir ..... atėjo kaip vyras ir žmona. Prabėgo kaip akimirka pirmoji jūsų vedybinio gyvenimo naktis. Praėjusios dienos buvo vėjavaikiškos, o nuo šiandien – jūs rūpestingi vyras ir žmona.
Taigi, dar vakar buvote panelė ir kavalierius, šiandien jau ponas ir ponia, sveikiname su naujomis pareigomis
(Uždėti skrybėles ir įteikti cigara ir vėduoklę)
SVOČIA: Išleidžiant ..... ir ...... į ilgą kelią, norime Jiems dovanoti dalį smulkaus inventoriaus:

Kad nagai ilgi blizgėtų,
Vyrą pažymėt galėtų,
Dovanojame dildę kietą.
( įteikiama dildė )

PIRŠLYS: Kad alutis vis putotų,
Dovanojame bokalą.
( įteikiamas bokalas )

SVOČIA: Nuo šios dienos abu
Krausite turtus sykiu.
Paltus, kostiumus, suknias
Klasikines eilutes
Sukabinkit iš pradžių va ant šitos
pakabos.
( įteikiama pakaba )

Atsakyti
Tai jau taip, siais laikais pasirinkimas labai didelis ir galima rinktis nuo... iki.
To tikrojo sventinio varskes surio as turbut nebesirinkciau, nes butent jo lieka. Jis klasikinis su kmynais, surus. Tikrai desertinis ir atrodo graziau, ir skanesnis, o kodel jis spalvingas tikrai galima sukurt (jaunieji meniskos sielos lotuliukas.gif ). Keptas ar rukytas suris mano galva irgi visai i tema ir turetu but ir valgomas neprastai (jaunieji taip stengesi, kad net dumai ruko, uztai suris rukytas arba net karsta buvo, todel suris iskepe ir prieskonius sunaudojo lotuliukas.gif ). Zodziu, variantu pilna smile.gif Netgi pascha manau cia visai tiktu - man ji tokia grazi smile.gif

Keptas
user posted image

Desertinis
user posted image

Pascha
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 28 vasario 2012 - 21:18
Man tas Pascha skaniai nuteikė gomurį biggrin.gif Prieš 5 metus kai piršliavom irgi ėmėm desertinė sūrį, ir kaip ir visur - neliko nei lašo
Atsakyti
Dėkui parašiusioms už nuomonę 4u.gif
Beveik apsisprendžiau pasirinkt desertinį, nes bijau eksperimentuoti su kepimu ax.gif
Nors tokį koks nuotraukoj bigsmile.gif tai mielai manau skanautų visį. Šaunuolės kepėjėjės .
Atsakyti
QUOTE(erikuza @ 2012 02 24, 18:39)
gerbiamoji nuotaka.arba jus nuotaka siaubune arba as nzn.bet reiktu tik dziauktis kad svociutes stengias daro ir t.to ne pinigais skaiciuoti,matuoti. ax.gif


biggrin.gif

QUOTE(A.d. @ 2012 02 25, 13:14)
O  būtent kas  Jus taip šokiravo ir nepatiko?Būtų įdomu sužinoti nuotakos nuomonę, kad negluminti savos nuotakos g.gif


Mano nuomonė jums nebūtinai bus naudinga, nes kiekvieni jaunieji skirtingi smile.gif Bet pvz., jei man per vestuves įteiktų tą meilės simfoniją, nežinočiau nė ką su ja daryti ir tikrai pasijusčiau nepatogiai, nes svočiutė tiek stengėsi, siuvinėjo ar piešė, o tokio daikto nei kam rodyti, nei naudoti unsure.gif Kaip ir žaidimas su samčio barškinimu į keptuvę - teko matyti jį gyvai. Vaikinai raudo, merginos visos dengėsi veidus, o nuotaka vos nepravirko, kai muzikantai bandė prie jos rišti tą keptuvę. Smagu buvo tik tetulėms, dar gyvenančioms tais laikais, kai sexas buvo tabu, o vestuvės buvo praktiškai vienintelė proga apie jį pašnekėti. Pošlybes, jei jau labai norisi, verčiau palikti mergvakariams/bernvakariams.

Dar nelabai patiko saldainiai su jaunųjų portretais, nes nenorėčiau, kad mano nuotrauka, suplėšyta ir suglamžyta, nukeliautų į šiukšliadėžę. Gal geriau kokie gražūs žodžiai ar pan. smile.gif Arba visokie seilinukai, muštukai, kitos smulkmenos - atrodo menkniekiai, bet iš tikro brangiai kainuoja, o dėmesį atkreipia tik akimirkai ir vėliau keliauja į sandėliuką ar šiukšlyną.
Dėl šito šiaip nieko nesakyčiau, bet ne kartą girdėjau kaip į vestuves piršliauti kviesti žmonės, vietoje pasidžiaugimo, vėliau skundžiasi, kiek brangiai viskas kainavo. Čia ne bridezilliškas pinigų skaičiavimas, o rūpinimasis savo brangiausiais žmonėmis, nes būtent juos kviečiam tą dieną būti arčiausiai wub.gif

Tiek neigiamų dalykų prirašiau, kad dabar tikrai siaubūnė atrodysiu biggrin.gif Bet buvo ir tikrai daug žavių idėjų - bučinių dėžutės, dovanojami praktiškai panaudojami daikteliai, subtiliai apžaidžiama pirmosios nakties tema, žaidimuose panaudojamos sąsajos su jaunųjų pomėgiais, skanūs sūriai smile.gif
Nuotaką pradžiuginti iš esmės labai paprasta - viską darydamos galvokite apie savo jaunuosius, o ne apie tai, kas madinga, labiausiai patinka jums pačiai ar "taip turi būti" 4u.gif

QUOTE(salamandra07 @ 2012 02 27, 00:46)
Taigi - reikia žiūrėt kokia publika ir pateikti viską tinkamai

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Velykute @ 2012 02 22, 16:32)
Gsl pasikartosiu kaip gauti prisijungimo prie pasto?
Labai labai prasau pagelbėti  ax.gif

sveiki, domina ir mane prisijungimo duomenys prie pasto.busiu svocia geguzes menesi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Con_ti @ 2012 02 28, 23:00)
biggrin.gif
Mano nuomonė jums nebūtinai bus naudinga, nes kiekvieni jaunieji skirtingi smile.gif Bet pvz., jei man per vestuves įteiktų tą meilės simfoniją, nežinočiau nė ką su ja daryti ir tikrai pasijusčiau nepatogiai, nes svočiutė tiek stengėsi, siuvinėjo ar piešė, o tokio daikto nei kam rodyti, nei naudoti  unsure.gif Kaip ir žaidimas su samčio barškinimu į keptuvę - teko matyti jį gyvai. Vaikinai raudo, merginos visos dengėsi veidus, o nuotaka vos nepravirko, kai muzikantai bandė prie jos rišti tą keptuvę. Smagu buvo tik tetulėms, dar gyvenančioms tais laikais, kai sexas buvo tabu, o vestuvės buvo praktiškai vienintelė proga apie jį pašnekėti. Pošlybes, jei jau labai norisi, verčiau palikti mergvakariams/bernvakariams.

Dar nelabai patiko saldainiai su jaunųjų portretais, nes nenorėčiau, kad mano nuotrauka, suplėšyta ir suglamžyta, nukeliautų į šiukšliadėžę. Gal geriau kokie gražūs žodžiai ar pan. smile.gif Arba visokie seilinukai, muštukai, kitos smulkmenos - atrodo menkniekiai, bet iš tikro brangiai kainuoja, o dėmesį atkreipia tik akimirkai ir vėliau keliauja į sandėliuką ar šiukšlyną.
Dėl šito šiaip nieko nesakyčiau, bet ne kartą girdėjau kaip į vestuves piršliauti kviesti žmonės, vietoje pasidžiaugimo, vėliau skundžiasi, kiek brangiai viskas kainavo. Čia ne bridezilliškas pinigų skaičiavimas, o rūpinimasis savo brangiausiais žmonėmis, nes būtent juos kviečiam tą dieną būti arčiausiai  wub.gif

Tiek neigiamų dalykų prirašiau, kad dabar tikrai siaubūnė atrodysiu  biggrin.gif  Bet buvo ir tikrai daug žavių idėjų - bučinių dėžutės, dovanojami praktiškai panaudojami daikteliai, subtiliai apžaidžiama pirmosios nakties tema, žaidimuose panaudojamos sąsajos su jaunųjų pomėgiais, skanūs sūriai  smile.gif
Nuotaką pradžiuginti iš esmės labai paprasta - viską darydamos galvokite apie savo jaunuosius, o ne apie tai, kas madinga, labiausiai patinka jums pačiai ar "taip turi būti"  4u.gif
drinks_cheers.gif



as taip pat esu busima nuotaka, is pradziu galvojom apie maza tik mudvieju svente, bet jau pamazu imame planuoti nemenka baliuka, taigi pilnai sutinku su siais pasisakymais. buciau labai nepatenkinta tokia "staigmena" kaip ta meiles simfonija, mergvakariui - kodel gi ne, visai kitas reikalas. na bet meiles simfonija su grazia mintimi, kaip, kad buvo mineta, kur natos soka, persasi, begioja ar dar ka pns veikia manau butu nepakartojama bigsmile.gif man lb patiktu tokia gauti. kas del pirsliu, tai labai palengvinsiu jiems darba, pati surasysiu scenariju, ir reikiama inventoriu supirksiu, jiems reikes tik pasipuosti ir pravesti svente. man geriau jau taip, kai zinosiu visa eiga ir nebus jokiu nemaloniu staigmenu, o ir mb man pritaria. beje, rudens pabaigoje ir pati svociausiu, tik scenarijaus man nieks neduos, cia man palikta kurybine laisve 4u.gif tai tikrai zinau, jog nuotakos negluminsiu ir jokiu pasisakymu apie antra gala nebus, na nebent islydint miegoti ka nors santuriai, graziai pasakysiu (pvz gal jaunajam iteiksiu termometra jaunosios kuno temperaturai matuoti, o jaunajai ranksluosti jaunojo prakaitui sluostyti g.gif )
Atsakyti
QUOTE(mazyte_pastaptis @ 2012 02 29, 09:54)
as taip pat esu busima nuotaka, is pradziu galvojom apie maza tik mudvieju svente,  bet jau pamazu imame planuoti nemenka baliuka, taigi pilnai sutinku su siais pasisakymais. buciau labai nepatenkinta tokia "staigmena" kaip ta meiles simfonija, mergvakariui - kodel gi ne, visai kitas reikalas. na bet meiles simfonija su grazia mintimi, kaip, kad buvo mineta, kur natos soka, persasi, begioja ar dar ka pns veikia manau butu nepakartojama bigsmile.gif  man lb patiktu tokia gauti. kas del pirsliu, tai labai palengvinsiu jiems darba, pati surasysiu scenariju, ir reikiama inventoriu supirksiu, jiems reikes tik pasipuosti ir pravesti svente. man geriau jau taip, kai zinosiu visa eiga ir nebus jokiu nemaloniu staigmenu, o ir mb man pritaria. beje, rudens pabaigoje ir pati svociausiu, tik scenarijaus man nieks neduos, cia man palikta kurybine laisve  4u.gif  tai tikrai zinau, jog nuotakos negluminsiu ir jokiu pasisakymu apie antra gala nebus, na nebent islydint miegoti ka nors santuriai, graziai pasakysiu (pvz gal jaunajam iteiksiu termometra jaunosios kuno temperaturai matuoti, o jaunajai ranksluosti jaunojo prakaitui sluostyti g.gif )

na gi niekas ir nesako, kad visose vestuvese tik apie ana gala kalbeti:D o va ta simfonija tai tik islydint miegoti man ir atrodo tinkama, visur kitur man berysio;)
Atsakyti
as ta meiles simfonija iteiksiu jauniesiems prie seinant miegoti. Nieko labai smarkiai neakcentuosiu manau, o pagalvyte jaunieji apziures tik like dviese. Ir nematau cia nieko jau labai vulgaraus ar dar kazko tokio baisaus
Atsakyti
QUOTE(mazyte_pastaptis @ 2012 02 29, 11:54)
as taip pat esu busima nuotaka, is pradziu galvojom apie maza tik mudvieju svente,  bet jau pamazu imame planuoti nemenka baliuka, taigi pilnai sutinku su siais pasisakymais. buciau labai nepatenkinta tokia "staigmena" kaip ta meiles simfonija, mergvakariui - kodel gi ne, visai kitas reikalas. na bet meiles simfonija su grazia mintimi, kaip, kad buvo mineta, kur natos soka, persasi, begioja ar dar ka pns veikia manau butu nepakartojama bigsmile.gif  man lb patiktu tokia gauti. kas del pirsliu, tai labai palengvinsiu jiems darba, pati surasysiu scenariju, ir reikiama inventoriu supirksiu, jiems reikes tik pasipuosti ir pravesti svente. man geriau jau taip, kai zinosiu visa eiga ir nebus jokiu nemaloniu staigmenu, o ir mb man pritaria. beje, rudens pabaigoje ir pati svociausiu, tik scenarijaus man nieks neduos, cia man palikta kurybine laisve  4u.gif  tai tikrai zinau, jog nuotakos negluminsiu ir jokiu pasisakymu apie antra gala nebus, na nebent islydint miegoti ka nors santuriai, graziai pasakysiu (pvz gal jaunajam iteiksiu termometra jaunosios kuno temperaturai matuoti, o jaunajai ranksluosti jaunojo prakaitui sluostyti g.gif )

nenoreciau tavo vestuvese pirsliauti. Koks bus tau idomumas dalyvauti savo vestuvese kai viska zinosi. Cia aisku tik mano nuomone. Va pati einu i pirslius ir jaunieji leido viska patiems kurti bei daryti. Nes jie pasitiki mumis
O kas liecia antra gala tai jug visad gali savo nuomone pasakyti ko nori per savo vestuves ir panasiai.
Mes jaunuju klauseme ko nori per savo vestuves ir visu kitu smulkmenu.
Mano nuomone ne jaunosioms rupintis vestuviu scenarijais. Jug joms ir taip daug kitu rupesciu yra. Sakau tai is savo patirties.
Atsakyti
QUOTE(ok11 @ 2012 02 29, 12:27)
nenoreciau tavo vestuvese pirsliauti. Koks bus tau idomumas dalyvauti savo vestuvese kai viska  zinosi. Cia aisku tik mano nuomone. Va pati einu i pirslius ir jaunieji leido viska patiems kurti bei daryti. Nes jie pasitiki mumis
O kas liecia antra gala tai jug visad gali savo nuomone pasakyti ko nori per savo vestuves ir panasiai.
Mes jaunuju klauseme ko nori per savo vestuves ir visu kitu smulkmenu.
Mano nuomone ne jaunosioms rupintis vestuviu scenarijais. Jug joms ir taip daug kitu rupesciu yra. Sakau tai is savo patirties.

Simtu procentu pritariu drinks_cheers.gif Tokiose vestuvese pirsliauti ir as nenoreciau schmoll.gif
Atsakyti