Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių plepesiai

QUOTE(ziulyte @ 2012 02 25, 20:21)
Miskininkele, parasyk, kur tu tas savo sirdelines maikutes perki ir kiek moki, prasau  4u.gif Eisiu vadinas pergavot idejos su simfonijom  g.gif Paliksiu ja patalynei - ten jau galima taip pokstaut...


radau as jas cia, nuejau savo mieste i firma kur deda uzrasus tai daug pigiau tokias padaris thumbup.gif tai manau reiktu savo mieste eit ir klaust i ten kur uzrasus daro. Buvau siandien urmo bazej, po ilgu paiesko radau ilgus guminukus apie 80cm tai jei kam reikia tai ju yra 14 sandely ten uz raudono pasazo, uz tu sendaikciu toj rampoj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miskininkele: 25 vasario 2012 - 20:56
QUOTE(miskininkele @ 2012 02 25, 20:55)
radau as jas cia, nuejau savo mieste i firma kur deda uzrasus tai daug pigiau tokias padaris  thumbup.gif tai manau reiktu savo mieste eit ir klaust i ten kur uzrasus daro.

Aciu. Taip, as turiu sava firmuke, i kuria visad kreipiuosi tais klausimais. Tikrai padarys, tik reik idejos.
As vieniems savo jauniesiems dariau ju veidus sirduteje. Kitiems turejau vaikystes foto, tai paemiau abieju mazdaug to paties amziaus (darzelinukai) idejau jas i kvadraciukus ir uzrasiau taip (uzrasas buvo nedidukas, kokiu 4 cm aukscio:
vieno kvadraciukas + kito kvardaciukas = KML regis taip ar be L dabar. Na juk pamenat senus uzrasus mokyklu tulikuose smile.gif Vestuves buvo gero draugo, tai tikrai zinojom, kad sita bajeri jie supras ir priims teisingai. Taip ir buvo. Ilgai jie tas maikutes tampe ir patys zvenge. Bet vel gi - reik kad zmones suprastu tokius dalykus. Jei kyla abejoniu, geriau kazka paprasto. Bandau prisimint tretiem ka dariau - nebepamenu... Sakes... blush2.gif Tikrai kazka turejau daryt. Eisiu i foto archyva... Amnezija... Patiems pirmiem nedariau maikuciu. Jiems is vis maziausiai visko dariau, nes ten va tai visai netradicines vestuves buvo... Be baznycios, be tevu. Tik draugai ir jaunosios teta bei kriksto tevas.... Jokiu muzikantu... Zodziu... Ant balto brendzio butelio visi sveciai pasirase. Laiko ji po siai dienai, o jau 12 metu praejo blink.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikos. Dėl tos simfonijos tai manau , kad kaip ir į visus dalykus kiekvienas žmogus turi savo nuomonę. Vieniems seksas yra natūralus gyvenimo prieskonis, kitiems tai ištvirkavimas. ir nieko čia nepadarysi. Aš pati pritariu nuomonei, kad vestuvių metu apie intymius dalykus reiktų kalbėti subtiliau. mano jaunieji irgi nenorėjo atvirų užuominų apie seksą. jauniesiems dovanojau naktines kepuraites ilgas, o jų galus surišau. tipo, kad šukuosenos nesusiveltų. jaunuosius papuošiau dekoruotomis širdelėmis, dovanojau siaurą patalynės komplektą išmargintą meilės žodžiais, šampės butelį puoštą, dar prieš eidami miegoti skaitė meilės receptą. kadangi vestuvės buvo vienos dienos, tai einant miegoti jaunuosius siuntėm medaus mėnesio kelionėn. patiko ir jauniesiems, ir svečiams. juokėsi pamatę uždėtas kepures.
Atsakyti
QUOTE(seretide @ 2012 02 26, 08:44)
Vieniems seksas yra natūralus gyvenimo prieskonis, kitiems tai ištvirkavimas. ir nieko čia nepadarysi.

Na aš sutuoktinių sekso šiap jau nelaikau ištvirkavimu, būtų čia jau "virš visko" :]], tiesiog nusistebėjau kodėl pas mus taip verčia tą kūrinuką, kai jo realus pavadinimas kitas. O dėl pateikimo subtilumo tai ir išsiskiria tie požiūriai, aš taip kaip matėt - už jį. Mėgstu subtilumą ne tik čia tema. Kai atrodo nepasakai "nieko tokio, nieko tiesiai", o viskas visiems aišku. :]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 26 vasario 2012 - 22:31
smile.gif+2012 02 26, 23:28-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 02 26, 23:28)
Na aš sutuoktinių sekso šiap jau nelaikau ištvirkavimu, būtų čia jau "virš visko" :]], tiesiog nusistebėjau kodėl pas mus taip verčia tą kūrinuką, kai jo realus pavadinimas kitas.  O dėl pateikimo subtilumo tai ir išsiskiria tie požiūriai, aš taip kaip matėt - už jį. Mėgstu subtilumą ne tik čia tema. Kai atrodo nepasakai "nieko tokio, nieko tiesiai", o viskas visiems aišku. :]

Būtent viskas priklauso nuo to kaip pateiksi.
Bet teko pabuvot vestuvese kur viskas vis baigdavos ties "anuo galu", na žinokit ne kas. Tai ir dabar kai paziurejom po 2 metu video - mano vidurinioji sako " ko tu visa laiką susiraukus, kai kiti juokiasi?".
Vestuves vede muzikantai, buvo tik pirsliai Del vaizdo. Na bet jauniesiems buvo smagu...
Taigi - reikia žiūrėt kokia publika ir pateikti viską tinkamai
Atsakyti
Taip, merginos, pilnai su jumis sutinku. Viskas priklauso ne tik nuo turinio, bet ir nuo jo pateikimo 4u.gif
Mano jaunieji labai manes prase nieko poslo nedaryt ir neorganizuot, todel simfonijos ant maikuciu arba visai nedesiu, arba ja perdarysiu. Juk galima tas natas sudeliot taip, kad jos soka, buciuojasi, persasi ir pan, o ne visur dulkinasi smile.gif Netgi i prancuzu kalba galimas isverst kaip Meiles simfonija - Symphonie d'Amour (man kazkodel noris nelietuviskai rasyt, bet cia dar klausimas...) Turiu dar laiko siek tiek apmastymam, tai ziuresiu, kas cia is viso to issirutulios, o jau rezultatu pasidalinsiu su jumis smile.gif
Buvau siandiena Saldziuose majuose - pilna ten sirduciu ivairaus tipo (saldaininiu), yra pastiles metalinej dezutej After sex (vel gi i posluma, bet jei tai ideta i jiems skirta laukneseli, tai gal ir nieko). Aplankiau Tiimari parduotuve Panoramoj, ten visokiu niekniekiu vis pilna, bet si kart apart keliu sirdutes formos dekoraciju, nieko neuztikau. Na nebent kam reiktu is putu polistirolo sirdutes kokiem papuosimam daryt, tai yra ten tokiu - tik sugalvok kaip puot ir dekoracija salei ar kokiai masinai jau yra. Skaitineju dar senas temukes - visgi daug ten gero prideta, verta pasedet, jei tik yra laiko.
Mano darba biski palengvino jaunieji - apsisprende visgi daryt paprastas vestuves su daugeliu tradiciju (ka as ir itariau - tas noras netradiciniu kazkaip isgaruoja po pirmu pokalbiu). Nebus tik keliu dalyku - nuometu ir rutu vainikeliu, gandru laisku, pasizadejimu, islydejimas is namu bus kiek kitoks na ir antroji diena kiek kitokia - tik su suriu ir keliom dovanelem. Be to yra jaunosios teta, labai norinti daryti palinkejimu knyga. Valio, man jau vienas rupestis atkrinta. Jaunuju teveliai zidiniu rupinasi patys. Vel valio. Muzikantas organizuos komendantu rinkima - man tik reik issiaiskint ar visus jis rinks (ne retai matau muzikantai renka tik kai kuriuos). Zodziu, vaizdas po truputi skaidreja. Reik sest prie rankdarbiu, nes ju esu uzsimojus padaryt visa kruva... Nu negaliu prisiverst moket pinigus kitiems, jei pati ta moku smile.gif
Atsakyti
4u.gif gal galėtų svočiutės patarti, kokio dydžio sūrį užsisakyti? Kaip jūs darot? Labai didelius ar ne?
Atsakyti
Oi, zinok labai priklauso nuo kompanijos. Faktas tas, kad ispudingai suris atrodo nuo kokiu triju kilogramu, bet... jo nieks nesuvalgo. Va ir rinkis dabar - uzsakyt maza, ispudzio tokio nebus, bet suris bus suvalgytas, ar uzsakyt dideli, padaryt ispudi, bet rizikuot, kad dalis jo bus ismesta... g.gif Kazkurioj temoj radau vienos svociutes pasisakyma, jog suri (jis nebuvo desertinis - surus buvo) iskepe orkaiteje ir jo neliko ne trupinelio...
Kadangi vasara pati gan daznai salia saslyku kepu varskes surius lauze, tikrai zinau, kad skonis geras. Tai butu super ideja tiems, kas dovanoja priekonius jaunuosius lydint miegot, nes kepant varskes suri reikalingi prieskoniai. Zodziu, vel gi kaip ir visur - reikia bandyt atspet sveciu skoni ir rinktis.
Atsakyti
Dėkui už atsakymą. ax.gif Rizikuosiu ir kokių 3 kg. užsakysiu, gal nebus labai mažas g.gif
Atsakyti
QUOTE(A.d. @ 2012 02 27, 22:45)
Dėkui už atsakymą. ax.gif Rizikuosiu ir kokių 3 kg. užsakysiu, gal nebus labai mažas  g.gif

Akropoliu Maximose tikrai yra tu suriu (bent dabar). Pasidomek ju svoriais ir matysi vaizda. Tada galesi sprest tinka jis ar ne
Atsakyti
QUOTE(A.d. @ 2012 02 27, 22:45)
Dėkui už atsakymą. ax.gif Rizikuosiu ir kokių 3 kg. užsakysiu, gal nebus labai mažas  g.gif

Galiu drąsiai tave užtikrinti, kad 3 kg sūris tikrai nebus per mažas. Ir atrodys labai įspūdingai. thumbup.gif Pieno žvaigždės tokiems atvejams siūlo didelį sūrių pasirinkimą - tai ir desertinis proginis su žele ar su aguonom, yra ir saldaus pieno sūris, taip pat galima užsakyti ir parūkytą su česnakais ar su kmynais. Čia jau kaip kas nori... mirksiukas.gif Tik reikia kreiptis į jų firminę parduotuvę, nes ne visos maximos turi tuos sūrius asortimente. Asmeniškai aš, užsakysiu desertinį proginį su žele ir aguonom 3 kg, ir skanus ir atrodo thumbup.gif Ir niekada nei po vestuvių, nei po gimtadienių nėra buvę, kad jo liktų... Pasikartosiu jis laaaabai skanus. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(solkra @ 2012 02 28, 00:48)
Galiu drąsiai tave užtikrinti, kad 3 kg sūris tikrai nebus per mažas. Ir atrodys labai įspūdingai.  thumbup.gif  Pieno žvaigždės tokiems atvejams siūlo didelį sūrių pasirinkimą - tai ir desertinis proginis su žele ar su aguonom, yra ir saldaus pieno sūris, taip pat galima užsakyti ir parūkytą su česnakais ar su kmynais. Čia jau kaip kas nori...  mirksiukas.gif  Tik reikia kreiptis į jų firminę parduotuvę, nes ne visos maximos turi tuos sūrius asortimente. Asmeniškai aš, užsakysiu desertinį proginį su žele ir aguonom 3 kg, ir skanus ir atrodo  thumbup.gif  Ir niekada nei po vestuvių, nei po gimtadienių nėra buvę, kad jo liktų... Pasikartosiu jis laaaabai skanus.  ax.gif


Pam mane vestuvėse kurios vyko prieš 5 metus irigi buvo sladus sūris su aguonomis ir želė, neliko jo nė trupinėlio, visi buvo nustebę, kad sūris gali būti vestuvėse ir ne sūrus o saldus, labai patenkinti liko drinks_cheers.gif
Atsakyti