Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių plepesiai

QUOTE(miskininkele @ 2012 02 24, 13:36)
tai jau po 12 val kai islydesim miegot

nusipirkau purskiamu dazu baltu (ieskojau, kad tiktu ivairiems pavirsiams) atsispauzdinau ant lipnaus popieriaus nike zenkliuka, ispjausciau graziai raides, pasidariau toki trafareta, uzklijavau ant kalioso ir nupurskiau dazais, raso, kad per 24 val isdziusta, tai siandien vakare reiks ziuret kas gavosi, nes tarp raidziu labai tarpukai mazi, tai idomu ar nesusiliejo.
Papildyta:

user posted image
ivesk i google meiles simfonija ir ieskok kur vaizdai tai ivairiu varijantu rasi  mirksiukas.gif


Aciu smile.gif
Atsakyti
as jaunuosius islydint dovanosiu padekla medini, kad nestu i lova pusrycius vienas kitam, pasikeisdami, patalynes komplekta, pagalve su meiles simfonija, sampano, zvakes, taures (situs paskutinius gal busiu jau kambaryje nakvynes palikus), jaunikiui trumpikes, jaunajai pizama, tokius for fun, bet i itema;)

isventinant i seimininkus, ar kaip cia pavadinsi, bus laukneselis toks-prijuostes siuvinetos-abiems, kad pasipuose svecius priimtu, ir tik drauge;), kocelas su isdegintais uzrasais kiekvienam:D, maikes Just merried, kad i zmones turetu kuo apsirenge iseiti;), medini kauliukas su darbu pasiskirstymu savaitgaliui;) (dar sita galvoju gal desiu i laukneseli miegoti islydinti, kad kaip savaitgalinis rytinis ritualas butu, ir nereiktu pyktis, kam nesti pusrycius i lova, o kam kambarius tvarkytis) zodziu tas isvenintimas toks lygiavertis abiems bus, negaus nei vienas samcio, kitas kocelo, ar skareliu su skrybelemis, abu kaip po lygiaverciai partneriai visur;) draugiskai ir kartu- laimeje ir nelaimeje;) aisku kiekviena daikta apipasakosiu trumpai;) dar turiu keleta minciu kurias iki vestuviu sugeneruosiu galutinai;)

zidini uzsakiau ranku darbo, vienetini, vardini, idomu, salia jo ir angeliuka dovanosim- smilkaline;) tevai zidini iteiks, mes angela;) dar sveikinimu-nuotrauku albuma dovanosim. cia tokie pagrindiniai akcentai, dau nedarysime, bet ta ka darysim su prasme ir idomiai stengsimes;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaciuke2006: 24 vasario 2012 - 13:25
QUOTE(Skorpe @ 2012 02 24, 13:09)
jei tik viena kita tokia detale, ir tarkim islydint miegoti, kodel ne? nors siaip esu pries tokiose sventese, pries visokius vulgarumus ir va tokius dalykus, bet pagalveles, ar paklodes kokios su sia simfonija visai neblogai;)

Tai aš savo nuomonę parašiau. Pati asmeniškai nenorėčiau gaut ir tiek. Kam tinka, tas ir imas...
Atsakyti
QUOTE(Kaciuke2006 @ 2012 02 24, 14:23)
isventinant i seimininkus, ar kaip cia pavadinsi, bus laukneselis toks-prijuostes siuvinetos-abiems, kad pasipuose svecius priimtu, ir tik drauge;), kocelas su isdegintais uzrasais kiekvienam:D, maikes Just merried, kad i zmones turetu kuo apsirenge iseiti;), medini kauliukas su darbu pasiskirstymu savaitgaliui;) (dar sita galvoju gal desiu i laukneseli miegoti islydinti, kad kaip savaitgalinis rytinis ritualas butu, ir nereiktu pyktis, kam nesti pusrycius i lova, o kam kambarius tvarkytis) zodziu tas isvenintimas toks lygiavertis abiems bus, negaus nei vienas samcio, kitas kocelo, ar skareliu su skrybelemis, abu kaip po lygiaverciai partneriai visur;) draugiskai ir kartu- laimeje ir nelaimeje;) aisku kiekviena daikta apipasakosiu trumpai;) dar turiu keleta minciu kurias iki vestuviu sugeneruosiu galutinai;)

Va cia super mintis thumbup.gif
Atsakyti
va man irgi labai patinka prijuostes,maikutes... thumbup.gif jauciu ir man reiks panaudoti rolleyes.gif o ka siuvinejote ant prijuosciu? gal kokius uzrasus kaip "siandien pietus gaminu AS" ir "siandien indus plaunu AS".. visai neblogai skamba biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krisiule: 24 vasario 2012 - 14:45
Sveikos, svočiutės smile.gif Labai smagu, kad yra tiek daug entuziastingų moterų, kurioms svočios pareigos ne prievolė, o malonumas mirksiukas.gif
Aš ne svočia, o būsimoji nuotaka, bet didžiąją dalį programos dėliosiuosi pati kartu su savo liudininke, todėl jau kilo truputį įkvėpimo pasiskaičius jūsų idėjų. Tiesa, buvo ir tokių idėjų, nuo kurių plaukai šiaušėsi arba tiesiog buvo gaila išleistų pinigų ir energijos... rolleyes.gif
Atsakyti
gerbiamoji nuotaka.arba jus nuotaka siaubune arba as nzn.bet reiktu tik dziauktis kad svociutes stengias daro ir t.to ne pinigais skaiciuoti,matuoti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erikuza @ 2012 02 24, 18:39)
gerbiamoji nuotaka.arba jus nuotaka siaubune arba as nzn

biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, noriu paklausti kaip su tuo bučinių žaidimu darote. Supratau, kaip jis žaidžiamas, bet ką daryti jei ištraukia moteris , kuri neturi vyro, tai ką tada daryti.
Atsakyti
QUOTE(Daiviss1 @ 2012 02 25, 10:40)
Merginos, noriu paklausti kaip su tuo bučinių žaidimu darote. Supratau, kaip jis žaidžiamas, bet ką daryti jei ištraukia moteris , kuri neturi vyro, tai ką tada daryti.


as tai kai siusiu dezute pasakysiu, kad gali pasirinkti arba partneri is kaires ar is desines ;D
Atsakyti
QUOTE(Con_ti @ 2012 02 24, 16:24)
Sveikos, svočiutės smile.gif Labai smagu, kad yra tiek daug entuziastingų moterų, kurioms svočios pareigos ne prievolė, o malonumas  mirksiukas.gif 
Aš ne svočia, o būsimoji nuotaka, bet didžiąją dalį programos dėliosiuosi pati kartu su savo liudininke, todėl jau kilo truputį įkvėpimo pasiskaičius jūsų idėjų. Tiesa, buvo ir tokių idėjų, nuo kurių plaukai šiaušėsi arba tiesiog buvo gaila išleistų pinigų ir energijos...  rolleyes.gif

O būtent kas Jus taip šokiravo ir nepatiko?Būtų įdomu sužinoti nuotakos nuomonę, kad negluminti savos nuotakos g.gif
Atsakyti
As jauciu visgi liksiu prie receptu knygos vietoj prijuostes, na o vyrui galima ne plyta, o plytute dovanot ir ne bet kokia, o vardine wink.gif Ji tikrai nebus sunki, o ziurek, gal net vieta kada ras namuose http://www.printshop...?SECTION_ID=162 5-ta preke nuo virsaus.
Nu jus cia dabar mane subalamutijot su ta meiles simfonija... Ir vertimu jos is prancuzu kalbos (aciu, kas isvertet - geriau dabar nei kai daiktas jau padarytas). Parasysiu kodel. Mano ideja buvo ta simfonija originalo kalba uzvadinta det ant maikuciu... Nu bet kai toks jos pavadinimas ir nuomones... gal visgi to nedarysiu...
Maikutes iteikineju visiems savo jaunavedziams, ot buciau pavarius... doh.gif lotuliukas.gif blink.gif
Miskininkele, parasyk, kur tu tas savo sirdelines maikutes perki ir kiek moki, prasau 4u.gif Eisiu vadinas pergavot idejos su simfonijom g.gif Paliksiu ja patalynei - ten jau galima taip pokstaut...
Vieniems savo jauniesiems esu iteikus didelius marskinius, kur tilpo abu, aprasytus mergaiciu ir berniuku vardais (galeciau jauciu net foto paknisus surast). Su intencija, jog per nakti turi issirinkti busimu vaiku vardus.
Esu labai arsi PRIES PINIGU vestuviu metu rinkima, todel net jei jaunieji pageidauja speti vaikuciu lyti, sukuosi is padeties kitaip - padalinu sveciam sokoladiniu pinigeliu ir jie juos meta i viena ar kita sliauztinuka ar kelniapuse wink.gif Bet cia mano nusistatymas toks... Gal kitiems tas pinigu rinkimas ir nieko, man tai kazkoks kosmaras, atgyvena, kartais net pasityciojimas is sveciu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 25 vasario 2012 - 20:26