Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas

Man ta mergaitė gan gabi atrodo, ir aš tikrai dar daaug iš jos pasimokyt galėčiau ax.gif
Kitas gal jūsų darbus pažiūrėjęs tą patį pagalvotų.. Kiekvienas savaipsuvokia grožį 4u.gif ir nereikia visų tik per savo prizmę vertint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 12 17, 00:59)
lotuliukas.gif Povilui kaip paciam netoli tiek, tai jam visos labai senos atrodo  lotuliukas.gif  tongue.gif ne, jei rimtai, tai kuo zmogus jaunesnis, tuo jam visi vyresni atrodo..

Turbūt mano aplinkos žmonės visgi jaunai atrodo, kad man ši mergaitė ant žyyymiai vyresnės "neša" rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(SaiMita @ 2011 12 17, 01:07)
Man ta mergaitė gan gabi atrodo, ir aš tikrai dar daaug iš jos pasimokyt galėčiau  ax.gif
Kitas gal jūsų darbus pažiūrėjęs tą patį pagalvotų.. Kiekvienas savaipsuvokia grožį  4u.gif  ir nereikia visų tik per savo prizmę vertint smile.gif

Tai aš sakau kaip galvoju. Savo nuomonės niekam neperšu, pasiliekat juk teisę savąją turėti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2011 12 17, 01:19)
Turbūt mano aplinkos žmonės visgi jaunai atrodo, kad man ši mergaitė ant žyyymiai vyresnės "neša"  rolleyes.gif



pajuokavau, neisizeisk.. 4u.gif tik niekad to nesakyk i akis moteriai, nes gausi i nosi da lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 12 16, 18:44)
Man sitos rusaites dar makiazai labai patinka.. man ji labai graziai akis dazos jei kokiai progai  wub.gif  wub.gif
http://www.youtube.c...lushsupreme#g/u


Man ji pati labai grazute bigsmile.gif
QUOTE(Povila$ @ 2011 12 16, 23:38)
Tai Amerikoj lotuliukas.gif Esmė, kad tos panelės makiažai jau paprasta kamera filmuoti artodo cakey, tai tikrovėje išvis... Be to, veido modeliuoti nemoka, o kitoms dar patarinėja doh.gif

pritariu, nepatiko man jos darbai, yra geresniu pvz rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 12 16, 18:44)
Man sitos rusaites dar makiazai labai patinka.. man ji labai graziai akis dazos jei kokiai progai  wub.gif  wub.gif
http://www.youtube.c...lushsupreme#g/u

drinks_cheers.gif labai miela mergaitė thumbup.gif peržiūrėjau dauguma jos video.
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2011 12 18, 23:16)
drinks_cheers.gif labai miela mergaitė thumbup.gif peržiūrėjau dauguma jos video.


Ir man ji - tobula!!! rolleyes.gif
Atsakyti
ieskau merginos, kurios akiu vokai butu uzkrite ir kuri darytu grazius makiazus, gal uzmatete? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 12 18, 23:13)
ieskau merginos, kurios akiu vokai butu uzkrite ir kuri darytu grazius makiazus, gal uzmatete? bigsmile.gif



man sita visai patiko.. bent jau principas aiskus 4u.gif o seip youtube suveskit makeup for hooded eyes ir ismes daugiau.. pas mane pacia uzkrite.. tai stengiuos voka kelt aukstyn, tamsindama rauksle
http://www.youtube.c...u/0/8fL-xQ40Ia8
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 19 gruodžio 2011 - 00:00
QUOTE(amber123 @ 2011 12 16, 22:59)
lotuliukas.gif Povilui kaip paciam netoli tiek, tai jam visos labai senos atrodo  lotuliukas.gif  tongue.gif ne, jei rimtai, tai kuo zmogus jaunesnis, tuo jam visi vyresni atrodo..

na as pagalvojau va dabar apie savo metus, tai jei liko 6 iki 30, tai gal man paciai ir neatrodo tas veidas kaip 30 lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir pastebejau beje tendencija, kuo vyresne moteris (bent uzsieny), tuo jauniau ji atrodo blink.gif aisku, povila$ gal daugiau visokiu subtilybiu izvelgia ziuredamas i moters veida, nei as unsure.gif 4u.gif o as labai daznai apsigaunu su moteru amziumi, nes va butent tos, kurios virs 30, atrodo super graziai ir jaunai is veidu blink.gif visai kas kita jaunos merginos, kurios darosi sendinancius makiazus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Povila$ @ 2011 12 16, 22:38)
Tai Amerikoj lotuliukas.gif Esmė, kad tos panelės makiažai jau paprasta kamera filmuoti artodo cakey, tai tikrovėje išvis... Be to, veido modeliuoti nemoka, o kitoms dar patarinėja doh.gif

apie makiaza tai tikrai nieko nesakau neismanydama daug. tiesiog cia is sono ivertinau kaip atrodo del metu biggrin.gif
Atsakyti
aciuka, amber123 4u.gif uzsiprenumeruosiu ja, ziuresiu bigsmile.gif mano vokas nera labai uzkrites, akip kad buna, bet su tokia tendencija, tai irgi bandau tamsinti ta raukslele, bet kadangi oda labai sviesi ir smulkus veido bruozai, tai cia reikia labai atsargiai, ypac su dieniniu, kad nepadaugintum netycia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 12 19, 11:43)
aciuka, amber123 4u.gif  uzsiprenumeruosiu ja, ziuresiu bigsmile.gif  mano vokas nera labai uzkrites, akip kad buna, bet su tokia tendencija, tai irgi bandau tamsinti ta raukslele, bet kadangi oda labai sviesi ir smulkus veido bruozai, tai cia reikia labai atsargiai, ypac su dieniniu, kad nepadaugintum netycia biggrin.gif



nebedaro ji jau kazkodel nauju .. verysad.gif bet yra ir taip ka ziuret biggrin.gif man ne visi jos makeup patinka, bet perziurejau visus.. yra nemazai video apie inglot ir t.t ji australe wub.gif kas man irgi wub.gif wub.gif o del tamsinimo, tai nebutinai tas tamsinimas turi but ryskus, uztenka ir seseli toki kaip ir padaryt.. bet aisku ir tas gali matytis dienos metu
Papildyta:
QUOTE(liekna @ 2011 12 19, 09:33)
na as pagalvojau va dabar apie savo metus, tai jei  liko 6 iki 30, tai gal man paciai ir neatrodo tas veidas kaip 30  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



bukit rami, bent man jusu veidas atrodo net jaunesnis nei jums yra metu 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 12 19, 11:07)
bukit rami, bent man jusu veidas atrodo net jaunesnis nei jums yra metu  4u.gif  wub.gif

aciu amber uz nuomone blink.gif 4u.gif ir i mane "tu", juk jau man atrodo esu sakius kazkada seniai lotuliukas.gif
gaila as rusiskai nieko nesuprantu doh.gif
Atsakyti