Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas

Labai ačiū už patarimus, teks išbandyti bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Feline @ 2012 03 29, 22:25)



Ojei kokia graži mergaitė!! wub.gif Gal žinot šio modelio vardą, pavardę? Arba bent jau kokiai fotosesijai ar demonstravimui buvo sukurtas šis makiažas?
Atsakyti
[quote=žvarba,2012 04 05, 18:18]
na, tiesą sakant, ir aš manau, kad čia būtent yra reklama, pvz blakstienų priauginimo temoj, moderatoriai berods neleidžia jokių savo darbų foto kelti, nes tai iš tiesų yra savo darbo reklamavimas smile.gif čia, matyt, ta pati situacija smile.gif
Papildyta:

bet tema pavadinta paprastai Makiazai,tai ir keliam makiazu pavizdzius,ar ka kita reikia daryti tokioje temoje? juk nesakau:ateikit ir pasidarykit makiaza pas mane"!
tiesiog ikeliau makiazo pavizdi,tai va komentuokit,patinka nepatinka,kazkam gal tai nauja ideja sitaip pasidazyti ar pan.rodom,grozimes ir tiek
ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurga99: 05 balandžio 2012 - 17:24
QUOTE(De_Ja_Voo @ 2012 04 05, 18:22)
Ojei kokia graži mergaitė!!  wub.gif Gal žinot šio modelio vardą, pavardę? Arba bent jau kokiai fotosesijai ar demonstravimui buvo sukurtas šis makiažas?



Arba gal koks Povila$ daugmaž pakomentuotum, kaip buvo atliktas šitas makiažas? Mane domina, kokia čia galėtų būti šešėlių spalva, kaip vadintis? Ir kaip suprantu, čia dveji šešėliai, kažkokie pilkšvi per visą voką ir šviesūs kampučiuose? Ir ar naudotas čia šimeris? Nes labai subtiliai tas švytėjimas atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(De_Ja_Voo @ 2012 04 05, 18:39)

ne manęs klausėte, bet aš šimerį matau lūpų duobutėj, nosis gali švytėti dėl blico, bet gali būti ir patepta. ir ten akių kampučiuose gali būti. dėl šešėlių spalvų, deja, nežinau.
Atsakyti
QUOTE(jurga99 @ 2012 04 05, 18:01)
tai juk keliam savo makiazu pavizdzius,tam ir skirta tema.o kur tema reklamai????  g.gif ir kur cia reklama???
blink.gif
jau pasireisket temoje Vestuviniai makiazai,pasiraset ten ne i tema  protest.gif

Dieniniai ir vakariniai makiažai su nuotraukomis - toks temos pavadinimas, kur narės kelia nuotraukas savo darytų makiažų, komentuoja ką naudojo ir pan. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Diana24 @ 2012 04 05, 18:01)
Dėkui 4u.gif aš maniau, kad tai tas pats yra doh.gif Povilai, o kaip jūs sakot galima naudoti TIK skystą pudrą eilinėm dienom? nes kaip minėjau aš noriu tik pagyvint veidą ir suvienodint spalvą, tai gal net nereikia ant viršaus dar kraut birios pudros? unsure.gif

Aš vis tiek užtvirtinčiau tą kreminę pudrą dar biria, vien dėl to, kad geriau laikytųsi, nelįstų blizgesys. Juk yra visokiausių lengvų, permatomų tarkim MUFE HD smile.gif
Papildyta:
QUOTE(De_Ja_Voo @ 2012 04 05, 18:39)
Arba gal koks Povila$ daugmaž pakomentuotum, kaip buvo atliktas šitas makiažas? Mane domina, kokia čia galėtų būti šešėlių spalva, kaip vadintis? Ir kaip suprantu, čia dveji šešėliai, kažkokie pilkšvi per visą voką ir šviesūs kampučiuose? Ir ar naudotas čia šimeris? Nes labai subtiliai tas švytėjimas atrodo  smile.gif

Čia yra geras Photoshop'as smile.gif Patikėkit manimi, nėra jokių stebuklų ant jos uždėta. Tiesiog geras fotografas, kuris su retušavimu puikiai susitvarko. Makiažas tai tikrai eilinis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2012 04 05, 21:33)
Čia yra geras Photoshop'as smile.gif Patikėkit manimi, nėra jokių stebuklų ant jos uždėta. Tiesiog geras fotografas, kuris su retušavimu puikiai susitvarko. Makiažas tai tikrai eilinis biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Man atrodo ta mergaite ir be makiazo puikiai atrodo smile.gif Nes pats padazymas tai tikrai labai paprastas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana24 @ 2012 04 05, 17:01)



Jeigu oda neproblematiska ir norit jai suteikti vienoda spalva, dar vienas variantas galetu buti egipto zeme. Mokant ja teisingai naudotis, galima labai greitai veida ir kakla vos svelniai patamsinti. Ir papildomai nereikes nei krempudros, nei birios. Bet ne visos moka EZ naudotis.
Atsakyti
Esu nusipirkusi EZ, bet man ji visiškai nepatiko schmoll.gif Kaip ir minėjote, ja reikia mokėti naudotis, o man nelabai išėjo ją gražiai padengti ant veido doh.gif Žiūrėjau kažkokią laidą, kur rodė Valentaitę ir ją labai iš arti pritraukė, tai matėsi, kad jos oda irgi labai labai balta kaip mano, tai ji buvo labai gražiai pasidažius, veidas grynai kaip porcelianinis tik skruostai šiek tiek skaistalais parausvinti, tokio efekto ir aš norėčiau g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diana24: 06 balandžio 2012 - 13:32
QUOTE(De_Ja_Voo @ 2012 04 05, 18:22)
Ojei kokia graži mergaitė!!  wub.gif Gal žinot šio modelio vardą, pavardę? Arba bent jau kokiai fotosesijai ar demonstravimui buvo sukurtas šis makiažas?

Josephine Skriver
Atsakyti
QUOTE(Diana24 @ 2012 04 06, 13:24)
veidas grynai kaip porcelianinis tik skruostai šiek tiek skaistalais parausvinti, tokio efekto ir aš norėčiau g.gif
user posted image


Man tai ji cia kaip girta ir i nosi gavusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana24 @ 2012 04 06, 14:24)
tokio efekto ir aš norėčiau g.gif

Aš irgi įkvėpimo semiuosi iš A. Valentaitės, turiu tokią pat baltą odą ir beveik tokios pat spalvos plaukus.. Iš jos tikrai randu ko pasimokyti.

Štai keli makiažai, kurie man yra mėgdžiotini wub.gif Tiesa, pastebėjau akių "techinika" visur daugmaž vienoda, gal kas galėtų tiksliai pasakyti , kaip ji dažosi? blush2.gif
Tarkim, ant waterline ji brėžia rudu pieštuku, jei neklystu?

user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti