Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas

QUOTE(jurga99 @ 2012 04 04, 20:32)
mano darbelis,modeliukas,panele is maskvos buvo  ax.gif

bigsmile.gif Labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jurga99 @ 2012 04 04, 19:32)
mano darbelis,modeliukas,panele is maskvos buvo  ax.gif


wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jurga99 @ 2012 04 04, 20:32)
mano darbelis,modeliukas,panele is maskvos buvo  ax.gif

Jurga, ši tema nėra skirta reklamai ar savo darbeliams dėti doh.gif
Atsakyti
Tikriausia daugiau apie makiažą išmanantiems žmonės juokingas toks klausimas, bet aš, kadangi esu žalia šioje srityje drįstu paklausti unsure.gif aš, kai rytais darausi savo dieninius "makiažus" tai man svarbiausia, kad būtų geras maskavimas, todėl nenaudoju nei skaistalų, nei ten kokių kitų mandrybių tik skystą pudrą ir kompaktinę. Bet pagalvojau, gal vietoj skystos reikėtų naudoti tą vadinamą maskuoklį? unsure.gif ar tas maskavimo daiktas yra tas pats, kas skysta pudra? doh.gif nu atsiprašau už tokį durnoką klausimą, bet nesusigaudau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana24 @ 2012 04 05, 17:44)

maskuoklis daugiau skirtas pavienėms vietoms maskuoti - spuogeliams, paakiams, ko skysta pudra nepaslepia, jo ir kiekis mažesnis. jei jūsų oda graži ir mažai trūkumų, tai kiekvieną dieną gal ir nereikia tos skystos pudros.
Atsakyti
Ji nėra problematiška, pakankamai lygi bet aš esu laaabai balta, o dar kai mano plaukai tamsūs, tai dažnai atrodau kaip vaikščiojantis lavonas doh.gif biggrin.gif todėl skystą pudrą naudoju, kad veidui suteikčiau daugiau gaivumo, skaistumo, gražesnį atspalvį įgaučiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana24 @ 2012 04 05, 17:44)
Tikriausia daugiau apie makiažą išmanantiems žmonės juokingas toks klausimas, bet aš, kadangi esu žalia šioje srityje drįstu paklausti unsure.gif aš, kai rytais darausi savo dieninius "makiažus" tai man svarbiausia, kad būtų geras maskavimas, todėl nenaudoju nei skaistalų, nei ten kokių kitų mandrybių tik skystą pudrą ir kompaktinę. Bet pagalvojau, gal vietoj skystos reikėtų naudoti tą vadinamą maskuoklį? unsure.gif ar tas maskavimo daiktas yra tas pats, kas skysta pudra? doh.gif nu atsiprašau už tokį durnoką klausimą, bet nesusigaudau doh.gif

Ne tas pats, maskuokliai paprastai būna tirštesni, žymiai didesnės pigmentacijos, skirti mažiems plotams maskuoti, paprastai skirti 100% paslėpti kažkokį defektą, taip pat kitokios sudėties vien dėl to, jog būna naudojami daug judančioms odos dalims maskuoti (tarkim paakiai), kur reikia išlaikyti idealų laikymąsi, nesubėgimą į raukšleles. smile.gif Jeigu jums pakankamai gerai maskuoja pudra, tai kam ieškoti kažko kito smile.gif ? Ir toliau naudokite, ir nesukite sau galvos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2012 04 05, 17:33)
Jurga, ši tema nėra skirta reklamai ar savo darbeliams dėti  doh.gif


tai juk keliam savo makiazu pavizdzius,tam ir skirta tema.o kur tema reklamai???? g.gif ir kur cia reklama???
blink.gif
jau pasireisket temoje Vestuviniai makiazai,pasiraset ten ne i tema protest.gif
Atsakyti
Dėkui 4u.gif aš maniau, kad tai tas pats yra doh.gif Povilai, o kaip jūs sakot galima naudoti TIK skystą pudrą eilinėm dienom? nes kaip minėjau aš noriu tik pagyvint veidą ir suvienodint spalvą, tai gal net nereikia ant viršaus dar kraut birios pudros? unsure.gif
GammaOrionis, pudrą stengiuosi naudoti, kad labai nesiskirtų nuo tikros mano veido spalvos, nes man patinka šviesi oda ir tikrai nesistengiu dirbtinai save patamsint keliais tonais. Tik, kad be makiažo atrodau kaip serganti tas baltumas nesveikas, todėl skysta pudra tai priemonė, kuri tą baltumą padaro gražesnį. Na čia sumaliau gal neaiškiai, bet tikiuosi suprasit, ką noriu pasakyti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diana24: 05 balandžio 2012 - 17:04
QUOTE(Diana24 @ 2012 04 05, 17:54)
Ji nėra problematiška, pakankamai lygi bet aš esu laaabai balta, o dar kai mano plaukai tamsūs, tai dažnai atrodau kaip vaikščiojantis lavonas doh.gif  biggrin.gif  todėl skystą pudrą naudoju, kad veidui suteikčiau daugiau gaivumo, skaistumo, gražesnį atspalvį įgaučiau unsure.gif

jei nėra problematiška ir spalva lygi balta, tai galima pagalvoti apie kitas alternatyvas - skaistalus, šimerį, kad pagyvint veidą. ar čia Jūs norit tamsesnio veido? aš pudrą naudoju, kad sulyginčiau veido spalvą, paslėpčiau raudonį, spuogelius ir t.t. turėčiau lygią ir gražią odą, tai užtektų ir truputį sausos pudros ar mineralinės kartu su skaistalais (va be jų tai aš kaip lavonas atrodau lotuliukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GammaOrionis: 05 balandžio 2012 - 17:03
QUOTE(Madam Butterfly @ 2012 04 04, 21:30)
gražu  4u.gif  su kuo konturavote?


viskas su seseliais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurga99 @ 2012 04 05, 17:01)
tai juk keliam savo makiazu pavizdzius,tam ir skirta tema.o kur tema reklamai????  g.gif ir kur cia reklama???


na, tiesą sakant, ir aš manau, kad čia būtent yra reklama, pvz blakstienų priauginimo temoj, moderatoriai berods neleidžia jokių savo darbų foto kelti, nes tai iš tiesų yra savo darbo reklamavimas smile.gif čia, matyt, ta pati situacija smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Diana24 @ 2012 04 05, 17:01)
Dėkui 4u.gif aš maniau, kad tai tas pats yra doh.gif Povilai, o kaip jūs sakot galima naudoti TIK skystą pudrą eilinėm dienom? nes kaip minėjau aš noriu tik pagyvint veidą ir suvienodint spalvą, tai gal net nereikia ant viršaus dar kraut birios pudros? unsure.gif
GammaOrionis, pudrą stengiuosi naudoti, kad labai nesiskirtų nuo tikros mano veido spalvos, nes man patinka šviesi oda ir tikrai nesistengiu dirbtinai save patamsint keliais tonais. Tik, kad be makiažo atrodau kaip serganti tas baltumas nesveikas, todėl skysta pudra tai priemonė, kuri tą baltumą padaro gražesnį. Na čia sumaliau gal neaiškiai, bet tikiuosi suprasit, ką noriu pasakyti 4u.gif

aš ne Povilas, bet pamasčiau- Jūsų vietoj, naudočiau skystą pudrą (minėjot, kad norit veido spalvą suvienodinti) kaip ir iki šiol, o tada veidui pagyvinti pabandyčiau kokius kreminius skaistalus, kad gaivumo suteikti taip neapsunkinsit veiduko, o jei oda nėra riebi, tai ir birios pudros kasdien visai nebūtina tepti, jei veidukas neatrodo gyvas kreminė plius biri, manau to gyvumo tikrai neprideda... jei neturit ko stipriai maskuoti, tai ir nemaskuokit maskuokliu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 05 balandžio 2012 - 17:19