Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas

QUOTE(Sunreja @ 2012 04 03, 19:48)
Aciu, isidejau i favorites  4u.gif
doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif Ir ne vienoje temoje šitokie "išsamūs" komentarai
Papildyta:
Į temą:
user posted image
Atsakyti
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Nesukelsiu visų i supermamas, tai pažiūrėkit pačios, daug albumų smile.gif. Pamokelės, straipnsiai, Lietuvos vizažistų kontaktai...
Milijonai makiažų pavyzdžių
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo makeup: 03 balandžio 2012 - 23:05
QUOTE(mrs.mama @ 2012 04 03, 21:20)

Paskutinis kontūras labai gražiai atrodo wub.gif taip natūraliai atrodo. Kaži čia su pieštuku piešta? rolleyes.gif

QUOTE(Sunreja @ 2012 04 03, 21:22)
Ir netingek tu taip laika gaisti  doh.gif  biggrin.gif

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif tiesą pasakius, man labai nepatinka tokie komentarai, jokios naudos iš jų. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhaltvyksle @ 2012 04 04, 09:20)
Paskutinis kontūras labai gražiai atrodo  wub.gif taip natūraliai atrodo. Kaži čia su pieštuku piešta?  rolleyes.gif

aš manau čia gali būti su bet kuo piešta - pieštuku, geliniu eyelineriu, skystu pravedimu ax.gif aš jau įgudau tokį pat eyelinerį su visom šiom priemonėm išgaut biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2012 04 04, 10:37)
aš manau čia gali būti su bet kuo piešta - pieštuku, geliniu eyelineriu, skystu pravedimu  ax.gif aš jau įgudau tokį pat eyelinerį su visom šiom priemonėm išgaut  biggrin.gif

Aš abejoju kad su šiais galima, nes čia dažyta ir vidus voko (nežinau kaip vadinti) su pieštuku tik greičiausiai taip galima pasidaryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mrs.mama @ 2012 04 04, 11:41)
Aš abejoju kad su šiais galima, nes čia dažyta ir vidus voko (nežinau kaip vadinti) su pieštuku tik greičiausiai taip galima pasidaryti  smile.gif

Na apačia galbūt taip.. Arba gal galima šešėliais tamsiais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mrs.mama @ 2012 04 04, 11:41)
Aš abejoju kad su šiais galima, nes čia dažyta ir vidus voko (nežinau kaip vadinti) su pieštuku tik greičiausiai taip galima pasidaryti  smile.gif

manau , kad piestuku brezta. laineriu neisgausi tokios svelnios linijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(koko_sa @ 2012 04 04, 12:58)
manau , kad piestuku brezta. laineriu neisgausi tokios svelnios linijos smile.gif

Būtent, aš dar su tokiu šepetuku liniją sušvelninu (akis ne mano) biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2012 04 04, 11:37)
aš manau čia gali būti su bet kuo piešta - pieštuku, geliniu eyelineriu, skystu pravedimu  ax.gif aš jau įgudau tokį pat eyelinerį su visom šiom priemonėm išgaut  biggrin.gif

Man tai misija neįmanoma doh.gif Niekaip neišmokstu gražiai, lygiai nusibrėžti linijos cool.gif

QUOTE(mrs.mama @ 2012 04 04, 14:25)
Būtent, aš dar su tokiu šepetuku liniją sušvelninu (akis ne mano) biggrin.gif

Aha, aš irgi taip mėgstu sušvelninti liniją ir dar visi nesklandumai pranyksta, nes išsisklaido pieštukas biggrin.gif
Atsakyti
mano darbelis,modeliukas,panele is maskvos buvo ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurga99 @ 2012 04 04, 19:32)
mano darbelis,modeliukas,panele is maskvos buvo  ax.gif

gražu 4u.gif su kuo konturavote?
Atsakyti