Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas

Rodau savo antakius kokius isgaunu tamsaus seselio pagalba smile.gif I blakstienas tai demesio nekreipkit doh.gif
user posted image
Atsakyti
aš kadangi mėlynos gerbėja, blush2.gif man čia akys gražu blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikos, gal ir truputį ne į temą, bet net nižinau kur klausti. Turiu tokį klausimą: koks esminis skirtumas tarp originalo ir analogo su kvepalais ir tušu? ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Gabriele- @ 2012 04 02, 22:11)
Sveikos, gal ir truputį ne į temą, bet net nižinau kur klausti. Turiu tokį klausimą: koks esminis skirtumas tarp originalo ir analogo su kvepalais ir tušu? ačiū  4u.gif

esminis skirtumas- KOKYBĖ
Atsakyti
QUOTE(Balalaika. @ 2012 04 03, 00:21)
esminis skirtumas- KOKYBĖ

ir kaina.bet kokybe pirmiau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(-Gabriele- @ 2012 04 02, 23:11)
Sveikos, gal ir truputį ne į temą, bet net nižinau kur klausti. Turiu tokį klausimą: koks esminis skirtumas tarp originalo ir analogo su kvepalais ir tušu? ačiū  4u.gif

biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos hi.gif norėjau paklaust, ar būtų naudinga sukurti temą pvz apie bandytus makiažo produktus, bet kad būtų su nuotraukomis? ax.gif man tai pvz labai patiktų pažiūrinėt kas ką nusiperka ir kaip atrodo ant žmogaus veido, akių, lūpų ir pan. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2012 04 03, 12:08)
Sveikos  hi.gif norėjau paklaust, ar būtų naudinga sukurti temą pvz apie bandytus makiažo produktus, bet kad būtų su nuotraukomis?  ax.gif man tai pvz labai patiktų pažiūrinėt kas ką nusiperka ir kaip atrodo ant žmogaus veido, akių, lūpų ir pan.  ax.gif

Labas 4u.gif Man atrodo, kad būtų naudinga ir įdomu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2012 04 02, 23:08)
Sveikos  hi.gif norėjau paklaust, ar būtų naudinga sukurti temą pvz apie bandytus makiažo produktus, bet kad būtų su nuotraukomis?  ax.gif man tai pvz labai patiktų pažiūrinėt kas ką nusiperka ir kaip atrodo ant žmogaus veido, akių, lūpų ir pan.  ax.gif


Pritariu tokios temos sukurimui. Ir pati, manau, deciau nuotraukas. ax.gif
Atsakyti
Einu sukurti tada 4u.gif aš irgi turėsiu ką įdėt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2012 04 03, 12:33)
Einu sukurti tada  4u.gif aš irgi turėsiu ką įdėt  blush2.gif


Idekit paskui nuoroda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2012 04 03, 12:57)
Idekit paskui nuoroda  4u.gif

NUORODA 4u.gif
Atsakyti