Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas

user posted image
Atsakyti
kaip man grazu taip padazytos akys thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Feline @ 2012 03 25, 22:40)

antakiai kokie wub.gif
Papildyta:
QUOTE(sufle @ 2012 03 26, 07:54)
kaip man grazu taip padazytos akys thumbup.gif

drinks_cheers.gif labai gražu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Čia kaip suprantu, padažyta su vienu šešėliu, taip? Man irgi labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhaltvyksle @ 2012 03 26, 10:40)
Čia kaip suprantu, padažyta su vienu šešėliu, taip? Man irgi labai gražu  wub.gif


man atrodo deta priekyje kazkokio blizgaus dar.. bet pvz galima det ant judancio voko ir ciut per mm auksciau juoda kokia, o ciut virs blendint su ruda.. graziai labai gaunas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhaltvyksle @ 2012 03 26, 09:40)
Čia kaip suprantu, padažyta su vienu šešėliu, taip? Man irgi labai gražu  wub.gif

ne tikrai ne vienu,- manau trimis, akies vidinis kampas tikrai šviesintas blizgiais šešėliais, man atrodo virš raukšlės esantis "brow bone" (nežinau kaip lietuviškai pavadint smile.gif antakio kaulas kažkaip ne taip skamba biggrin.gif ) taip pat "šiltintas" su natūralaus atspalvio šiltais rusvais šešėliais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 26 kovo 2012 - 11:30
QUOTE(amber123 @ 2012 03 26, 11:39)
man atrodo deta priekyje kazkokio blizgaus dar.. bet pvz galima det ant judancio voko ir ciut per mm auksciau juoda kokia, o ciut virs blendint su ruda.. graziai labai gaunas bigsmile.gif

Aha, aš irgi įžvelgiau, kad dar kažkokio blizgaus dėta. Reiks pabandyt šitą būdą, kur parašei bigsmile.gif

QUOTE(žvarba @ 2012 03 26, 12:27)
ne tikrai ne vienu,- manau trimis, akies vidinis kampas tikrai šviesintas blizgiais šešėliais, man atrodo virš raukšlės esantis "brow bone" (nežinau kaip lietuviškai pavadint smile.gif antakio kaulas kažkaip ne taip skamba biggrin.gif ) taip pat "šiltintas" su natūralaus atspalvio šiltais rusvais šešėliais smile.gif

Šitą aš matau, kad šviesintas, bet iš pradžių pasirodė, kad ant voko tik vienas šešėlis teptas g.gif Gal ir ne, bet man kilo tokia mintis pabandyti pasidažyti su vienu šešėliu rolleyes.gif
Atsakyti
Feline labai grazus jusu idetas wub.gif
kur galima rasti dar tokiu make up kur nupiesta zinksnelis po zinksleni.idekite dar kas tokiu 4u.gif
Atsakyti
Feline įdėtas makiažas yra iš šio lenkiško puslapio:
makiazas

Man labai patinka beveik visi ten sudėti makiažai, o ir priemones galima pamatyti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(_sala_ @ 2012 03 26, 12:55)
Feline įdėtas makiažas yra iš šio lenkiško puslapio:
makiazas

Man labai patinka beveik visi ten sudėti makiažai, o ir priemones galima pamatyti wink.gif

kiek grožių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2012 03 26, 17:06)
kiek grožių wub.gif

drinks_cheers.gif wub.gif
gaila, kad lenkiskai, gaila, kad nera angliskai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(_sala_ @ 2012 03 26, 13:55)
Feline įdėtas makiažas yra iš šio lenkiško puslapio:
makiazas

Man labai patinka beveik visi ten sudėti makiažai, o ir priemones galima pamatyti wink.gif

labai graziu makiazu prideta wub.gif , tikrai vertas demesio puslapiukas thumbup.gif
Atsakyti