Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas

Tikrai, pas ta brazile atrodo labai sunkus makiazas smile.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Diana24 @ 2012 02 26, 15:57)
O man tos brazilės make-up'as nepatiko schmoll.gif Pastebėjau, kad visi jos makiažai labai jau braziliški, skirti tikrai ne dienai, o eit į karnavalą doh.gif  Kažkaip neskoningai atrodo, o ir oda kaip minėjo, greičiausiai, problematiška, todėl didelis sluoksnis pudros sukuria sunkų efektą. Ir akys nelabai gražiai padažytos g.gif

OHO. Man cia i karnavala toli grazu nenesa g.gif Grynai vakarinis, i klubus ir pan skirtas makiazas. Na aisku ne i labdaros vakara biggrin.gif Man kaip tik atrodo ne per daug pridazyta. Matyt kad as pripratus prie siek tiek kitokiu makiazu, kuriuos matau savo aplinkoje g.gif smile.gif
Atsakyti
Na aš pažiūrėjau jos kitus makiažus, tai pakraupau. Labai dirbtinai atrodo, manau, makiažas turi veidą padaryti gaivų, sukurti natūralumo efektą, kad akivaizdžiai nesimatytų tona pudros ir visa dėžutė šešėlių doh.gif Toli gražu nepavadinčiau to profesionaliu makiažu schmoll.gif Gal, žinoma, visažistai kitaip pasakytų, bet man tokie make up'ai toli gražu neatrodo skoningai g.gif na pvz čia http://www.youtube.c...mp;feature=plcp tikrai nemanau, kad dieną taip reikėtų būti išsidažius biggrin.gif doh.gif Jei atvirai, tai man baisu biggrin.gif
Atsakyti
as tai nesuprantu,ko jus taip "varot" ant tos braziles,matosi mergina nekukli,makiaza megsta,tuo labiau brazilu kultura visai kitokia nei pas mus,Lietuvoj biggrin.gif be to, nemanau,kad ji taip dazosi kasdiena,juk ji daro video ir isbando ivairius makiazo stilius,spalvas,technikas,kad zmonem duoti ideju,o ne parodyti "kaip ji dazosi kasdiena" biggrin.gif kad ir paskutinis man tikrai nera baisus,o visai grazus makiazas,prisiderinus tinkamai progai visai super butu.skirtingu zmoniu skirtingi poreikiai,vienos isgyvena apskrtitai be makiazo smile.gif o siai merginai,matosi,tai patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrune0916 @ 2012 02 28, 17:17)
as tai nesuprantu,ko jus taip "varot" ant tos braziles,matosi mergina nekukli,makiaza megsta,tuo labiau brazilu kultura visai kitokia nei pas mus,Lietuvoj biggrin.gif be to, nemanau,kad ji taip dazosi kasdiena,juk ji daro video ir isbando ivairius makiazo stilius,spalvas,technikas,kad zmonem duoti ideju,o ne parodyti "kaip ji dazosi kasdiena" biggrin.gif kad ir paskutinis man tikrai nera baisus,o visai grazus makiazas,prisiderinus tinkamai progai visai super butu.skirtingu zmoniu skirtingi poreikiai,vienos isgyvena apskrtitai be makiazo smile.gif o siai merginai,matosi,tai patinka smile.gif

Esmė, kad makiažai yra negražūs. Juk ir ryškus makiažas gali būti gražus, deja pas ją kuo ryškesnis - tuo baisesnis. Matosi, jog pudros prikrauta be proto daug, veidas atrodo purvinas, tamsesnis už kaklą (kas iš karto sukuria senumo, nešvarumo įspūdį). Matosi, jog nenaudoja jokios skaistinimo priemonės. Akys irgi tikrai nėra gerai dažomos. Naudoja blogus šešėlių atspalvius - voką dengia arba purvo spalvos, daug pilkumo turinčiais šešėliais, arba visiškai nesuderinamomis elektrinėmis spalvomis. Žodžiu, galutinas vaizdas gaunasi tikrai negražus schmoll.gif
Atsakyti
Povilai drinks_cheers.gif Na jei taip sako visažistas, tai manau ir aš nenusišneku, nors apie kosmetiką daug ir neišmanau. Genialumas paprastume.
Atsakyti
na kiekvienas turi savo nuomone smile.gif nemanau,kad jei jos makiazai butu visiems tokie negrazus,ji turetu beveik 200 subscriberiu biggrin.gif nereikia tap kategoriskai kritikuoti
Atsakyti
Tai taip žinoma, kiekvienam savo smile.gif O, kad yra kam patinka, tai net nesistebiu... juk ir Lietuvoj paaugliukės mėgsta neskoningai išsidažyt arba rusų zviozdos kaip išdažomos biggrin.gif , o dar užėjus į kokią mokyklą visokių "grožių" prisižiūrėt galima doh.gif
Atsakyti
saunu,kad pacios skonis be galo islavintas biggrin.gif
Atsakyti
Kam ta ironija? smile.gif Aš nesistengiu ko nors pažeminti tik pasakiau savo nuomonę, jeigu man negražu, neskoninga, tai ką sakyti "kokia gražuolė, kaip nuostabiai pasidažė"?
Atsakyti
ne,bet nereikia ir taip kategoriskai sakyti "cia baisu",nes tikrai nera baisu,cia tik jusu nuomone.as tikiu,kad tas,kurios naudoja tik blakstienu tusa ir vazelina,tai sokiruoja jos makiazai,bet man idomu ir grazu paizureti,be to,pati mergina stulbinamo grozio smile.gif
Atsakyti