Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(picco @ 2012 02 15, 22:23)

labai gražu ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
uzsuku paklausti. kas turit Coastal Scents Prism palete, ar ten yra blizgiu spalvu? ax.gif
Atsakyti
Merginos !
Nauji makiažo kursai, ka tik baigiau mokytis ten, nerealiai patiko !

http://www.zygimantugrozionamai.lt/

Šauni dėstytoja labai, viską taip nuosekliai išaiškina, visokių triukų išmokau. smile.gif
Atsakyti
Turiu aš čia tokią problemėlę. Mano akys siaubingai apvalios ir ką beteptum, jos atrodo vis apvalesnės ir apvalesnės. Ir taip norisi ką nors užsitept, kad ir šešėlius, nu negaliu ir viskas. Prisižiūrėjau jutubėj visokių makiažo pavyzdžių ( http://www.youtube.c...h?v=pxox_MFpy7c ) ir ką jūs sau manot? Pačiai to padaryti neįmanoma! Nieko panašaus nesigauna, nors pasiusk. Braukiau linijas nuo kraštinio akies voko šimtus kartų ir vis tiek nepagaunu kaip čia kas ir su kuo.
Žiūrėkit, mano apatinė voko dalis atrodo būtent taip:
user posted image
Akių linija beprotiškai užkilusi aukštyn. Tai kaip dabar man derėtų brėžti liniją?
user posted image
Gal kas nusimano ir galės tart gražų žodį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pegasiukas @ 2012 02 16, 20:52)

nepretenduoju į tų išmanačiųjų nuomonę, bet gal vertėtų pabandyti dažytis tą patį akies kampą atsimerkus - tarkim, tada matysit, kiek reikia ir kur pratęsti šešėlius/eyeliner'į, aš anksčiau tarkim eyeliner'į brėždavau visą iki galo užmerkus akį, dabar pusę nubrėžiu užmerkus, kitą pusę, kur link ausies, atsimerkus ir nekeliu labai aukštai, kartais net ištempiu, kad atrodytų pailgesnės akys. nežinau, ar supratot lotuliukas.gif dar galit pabandyt padaryt kaip pirmoj ir trečioj šios temos pirmos žinutės nuotraukose - ten kampučiuose kaip ir 2 tokie užbaigimai, apačioje ir viršuje, gal padėtų ax.gif jie vizualiai ilgina akis rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GammaOrionis: 16 vasario 2012 - 21:05
picco is kur sita nuotrauka? tobulas veidas. lupos nerealios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Muscade @ 2012 02 16, 21:18)
picco is kur sita nuotrauka? tobulas veidas. lupos nerealios wub.gif


iš kažkokios panelės blogo, kurį vakar visą praskaičiau ir neišsisaugojau adreso biggrin.gif
Atsakyti
google dabar ieško informacijos pagal paveikslėlius, tai aš įkėliau ir radau jos blogą biggrin.gif
http://ancacondrache...01_archive.html
štai. na bet panelė graaaažuuuumoooo wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Nuostabiai grazi mergina bigsmile.gif
Atsakyti
tai jau tikrai wub.gif ir kokia oda ispuoseleta wub.gif bei jos plaukai ir antakiai na tobuli man bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mr nobody: 17 vasario 2012 - 02:26
QUOTE(GammaOrionis @ 2012 02 16, 22:03)
QUOTE(pegasiukas @ 2012 02 16, 20:52)

nepretenduoju į tų išmanačiųjų nuomonę, bet gal vertėtų pabandyti dažytis tą patį akies kampą atsimerkus - tarkim, tada matysit, kiek reikia ir kur pratęsti šešėlius/eyeliner'į, aš anksčiau tarkim eyeliner'į brėždavau visą iki galo užmerkus akį, dabar pusę nubrėžiu užmerkus, kitą pusę, kur link ausies, atsimerkus ir nekeliu labai aukštai, kartais net ištempiu, kad atrodytų pailgesnės akys. nežinau, ar supratot lotuliukas.gif dar galit pabandyt padaryt kaip pirmoj ir trečioj šios temos pirmos žinutės nuotraukose - ten kampučiuose kaip ir 2 tokie užbaigimai, apačioje ir viršuje, gal padėtų ax.gif jie vizualiai ilgina akis rolleyes.gif


Aha, jau pabandžiau. Žymiai geriau sekėsi. Tik dabar galvoju ar toks pasidažymas neatrodys juokingai. Stengiuosi neraityt stipriai tų linijų, bet kažkaip dažniausiai kitos merginos eyeliner'iu brėžia nuo voko pradžios iki galo. O aš čia... vos ne iki ausų blush2.gif
Atsakyti