Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas

QUOTE(jurga99 @ 2012 01 31, 14:26)
pasigirsiu savo darytu makiazu  mirksiukas.gif


Neesu aš didelė ekspertė, bet atrodo šiek tiek "pigiai", todėl, kad ryškios akys pjaunasi su ryškiom oranžinio/koralinio atspalvio lūpom. Ir apskritai akių makiaže lyg kažkokie šviesiai žydri atspalviai išlenda, kurie dar labiau nedera su lūpom. Atrodot "prisimaliavojus" gerokai per daug ir neskoningai. Kartais mažiau ir blankiau yra geriau nei perdaug ir per ryškiai. Tiksliau dažniausiai taip būna smile.gif
Atsakyti
reikia patarimo ax.gif
ar naudojat kuri makiažo užtvirtintoją, jei taip, kokį rekomenduotumėt? man reikia, kad veidas kuo ilgiau neblizgėtų ir atrodytų "šviežiai" padažytas.
Dažausi palyginus nedaug, bet vistiek dienos bėgy gan greit norisi "atsižviežinti".. unsure.gif
aš žiūrėjau į Urban Decay De-Slick arba All Nighter, o beskaitydama komentarus apie juos radau išgirtą vą šį.. http://www.skindinav...eup-Finish.html
Atsakyti
Hmm. reik pagalbos..smile.gif Arteja nemaza svente - simtadienis.. Noretusi graziai pasidazyti, gan ryskiai:) nemegstu apkrauto apatinio voko, esu melynake, sviesiu plauku (lietuvisku pelenu sviesintu sruogelemis..)..smile.gif Gal galetumet imest kokiu pavyzdziu kas jums grazu ir atrodo man tiktu?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kap- @ 2012 02 07, 18:42)
atrodo man tiktu?smile.gif


g.gif o kodel tau paciai nepasiieskojus foto google? ir pasidarysi, koki nori tau patikusi makiaza... kas gali pasakyt, kas tau tiktu, nemates taves doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Becel @ 2012 01 10, 00:17)


mokausi piesti ant saves 4u.gif si schemute puiki, gal dar turite kokiu schemuciu. aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2012 02 08, 17:32)
mokausi piesti ant saves  4u.gif  si schemute puiki, gal dar turite kokiu schemuciu. aciu 4u.gif

pavyzdžiai
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 02 08, 17:36)



aciu didelis 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2012 02 03, 19:59)
reikia patarimo ax.gif
ar naudojat kuri makiažo užtvirtintoją, jei taip, kokį rekomenduotumėt? man reikia, kad veidas kuo ilgiau neblizgėtų ir atrodytų "šviežiai" padažytas.
Dažausi palyginus nedaug, bet vistiek dienos bėgy gan greit norisi "atsižviežinti".. unsure.gif
aš žiūrėjau į Urban Decay De-Slick arba All Nighter, o beskaitydama komentarus apie juos radau išgirtą vą šį.. http://www.skindinav...eup-Finish.html

As naudoju Victorios Secret, bet toki kur reikia tepti dar tik pries dedant visas pudras ir tt smile.gif na tepu po kremo. Siaip gal ir nieko visai, bet stebuklu nepastebiu biggrin.gif Gal kad VS smile.gif Nemokamai gavau, tai ir naudoju, siaip asmeniskai nepirkciau, bent jau VS firmos 4u.gif
http://www.victorias...name=vsdWrapper
Atsakyti
Tęsiame
Sena tema

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Dieniniai wub.gif
user posted image

user posted image

Čia rasit daugiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pigalica: 14 vasario 2012 - 16:45
user posted image

eiga:
1. user posted image

2. user posted image

3. user posted image

4. user posted image

5. user posted image


Papildyta:
6. user posted image

7. user posted image

8. user posted image

9. user posted image

rezultatas :
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2012 02 14, 23:29)



Labai wub.gif wub.gif
Atsakyti

 i 
Nuo šiol bus viena tema "Makiažas". Vis tiek  abejose temose kartodavos tai foto, tai klausimai.
Atsakyti