Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas

QUOTE(Feline @ 2012 01 21, 20:57)
tai taip, prikaluso ir nuo priemoniu, bei odos tipo  smile.gif  jeigu highlighterio svytejimas labai intensyvus, tai visam veidui nelabai tiks. Jiegu oda riebi, tai tas pats, ant riebios t  zonos jokiu blizgalu nesinori, del to geriausia kombinuoti- ant skruostikauliu, antakio kaulo ta intensyvesni highlighteri, o ant kaktos, po akim ta dideli plota sviesesne pudra-maskuokliu

O kas galėtų tamsinti, bet ne blizginti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(MėlynaUgnis @ 2012 01 22, 00:11)
O kas galėtų tamsinti, bet ne blizginti? g.gif

Rinkitės matinį bronzantą.
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2012 01 22, 00:49)
Rinkitės matinį bronzantą.

Dėkoju, pasiieškosiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MėlynaUgnis: 22 sausio 2012 - 00:56
Nežinau, ar tikrai čia pataikiau, bet vis tiek paklausiu. biggrin.gif Reikia Jūsų patarimo. Jūsų nuomone, ar verta darytis makiažą šimtadieniui? Nebūtų problema, jei pati mokėčiau dažytis, bet man praktiškai visos makiažo priemonės išskyrus tušą ir elementariausią pieštuką (ir tai tik apačioj moku padažyt biggrin.gif ) yra kosmosas. Nemėgstu labai ryškaus makiažo, bet vis dėlto yra proga, norėčiau ne taip kasdieniškai atrodyti. Man labai gražus padumavusių akių efektas. Manau, man tiktų, nes veido bruožai tamsūs, bet pabandžiau pati pasidaryti, remiantis įvairiais video, tai Jezau Marija, net išsigandau! lotuliukas.gif doh.gif
Taigi, laukiu nuomonių. Ačiū!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karolina_22: 22 sausio 2012 - 15:00
na jeigu yra didelis noras ir nevarzo finanasai - aisku darykites 4u.gif
Atsakyti
tai gal draugiu kokiu turit, korios geriau nusimano tokiam reikale smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolina_22 @ 2012 01 22, 14:59)
Nežinau, ar tikrai čia pataikiau, bet vis tiek paklausiu.

Manyčiau verta, nes šimtadienis trunka ne valandą ir ne dvi - prof. visažistė naudos geras priemones ir makiažas išliks ilgai, be to vakarinėj daly tikrai norisi kad makiažas būtų ne kažkoks įprastas, o ryškesnis, vakarinis, bet tuo pačiu ir subtilus, o ir nuotraukose visai kitaip atrodo prof. padažytas veidelis.
Tokiai progai manau tikrai verta. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Estela_: 22 sausio 2012 - 16:23
As tai truputi skeptike esu del visu tu proginiu makiazu. Ziurint i isleistuviu nuotraukas, tai negaliu atsidziaugti, kad pati daziausi, nes tiesiog baisu matyti klasiokes atrodancias 10 metu vyresnem. Visu daryti makiazai, mano skoniui buvo ziauriai perspausti ir visai netinkami pagal amziu, nors bet kokiam amziui man jie ne kazka. Makiazas turi atrodyti naturaliai ir lengvai, o dauguma tu vietiniu meistriu tai atrodo nupiesia veida ant taves, antakiai, konturavimai, pudros, viskas matosi kaip ir kur buvo daryta. O baisiausia, kad daugumai paneliu ir patinka tas perspaustumas, nes gi didele proga doh.gif Aisku neneigiu, kad yra ir geru visazisciu, bet sunku jas atsirinkti ir surasti, o tada ir kaina atitinkama butu manau smile.gif
Geriausia butu pries svente nueiti pas kokia rekomenduota visaziste ir pasibandyti koki makiaza, jeigu lesos leidzia, tada zinosi ar tinka ir patinka. O jei ne, tai as visgi tavo vietoj pati pasidazyciau.
P.S. apatines blakstienu linijos nepatarciau su piestuku brezti, nors aisku skonio reikalas smile.gif
Atsakyti
uzejo tema apie simtadieniu makiazus, tai pasisakysiu blush2.gif
nedarykit, mergaites, tu sventiniu makiazu. cia dar tas amzius, kai grozis tiesiog is vidaus svyti. tikrai pakakt turetu lengvo, jaunatvisko make-up.
senokai manasis simtadienis buvo, bet vat prisimenu - renkasi klasiokes viena po kitos i klase su salonuose darytais makiazais, tortais ant galvu biggrin.gif , o bernai (klasiokai) sedi ant palangiu ir linksniuoja kiekvienai - "+10 metu, + 15 metu" lotuliukas.gif . na, gal ir nebera jau tos mados kuo daugiau visko,- tuo kroociau. ir aciu dievui.
Atsakyti
Mano manymu, optimaliausias variantas būtų dar pasipraktikuoti prieš veidrodį pačiai, palavinti ranką, žinoma naudojant vaizdines priemones smile.gif na arba paprašyti pagalbos draugės, kuri bent kiek daugiau nusimano šioje srityje. Nes nelabai verta tokiame amžiuje daug išleisti vienkartiniam makiažui, kuris, greičiausiai, bus gražus, tačiau sendins. Retas atvejis, kad iš karto rasi puikią visažistę, kuri labai puikiai priderins makiažą prie tavęs unsure.gif
O tai, ką išmoksi pati, juk visada panaudosi mirksiukas.gif

Tiesa, savo šimtadieniui, pamenu, makiažą dariausi pati ir nuotraukose matytu rezultatu buvau patenkinta rolleyes.gif iš visos laidos tada pas kirpėjas ir visažistes nuėjo vos kelios. Ir jos tikrai neatrodė geriau už kitas likusias g.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MėlynaUgnis: 22 sausio 2012 - 18:39
Ir aš tokios nuomonės, kad profesionalaus makiažo šimtadieniui nelabai ir reikia, nebent oda labai problematiška. Net ir tokiu atveju užtektų, kad visažistė sulygintų odos spalvą, pakontūruotų švelniai, be jokių ryškių akių makiažų.. Pati nesidariau nei šimtadieniui, nei išleistuvėms, nes nebuvo nei noro nei finansinių galimybių. Tikrai, kaip minėjo kažkuri, galbūt kuri iš draugių moka gražiai padažyt smile.gif Šiuo atveju nekasdieniškai atrodytų ir švelnių spalvų šešėlių + gero tušo variantas 4u.gif
Atsakyti
Gal geriau butu merginai ne pas visazite daryti, o paprasyti drauges, mamos, tetos ar panasiai kad padazutu ta proga, kaip supratau jei pati nesidazo kasdien tai ir tam reikiamu priemoniu neturi. O jas susipirkti gautusi nemaza suma, gal tada geriau su visazites tartis del labai naturalaus ir jaunatvisko make up su gera kosmetika, kuri nenuplauks nuo veido vakaro metu.
Atsakyti