Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas

QUOTE(Tutia @ 2012 01 18, 23:57)

i sita tai ypac supanasejo laugh.gif

labai grazus makiazai ideti. nors man ne tiek makiazai kiek tobulos odos pakeri rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2012 01 19, 15:01)
labai grazus makiazai ideti. nors man ne tiek makiazai kiek tobulos odos pakeri  rolleyes.gif


Va butent, jau tas odos lygumas, skaistumas, gaivumas. Turint tokia oda manau ir pats kukliausias makiazas atrodys graziai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2012 01 19, 05:21)
Va butent, jau tas odos lygumas, skaistumas, gaivumas. Turint tokia oda manau ir pats kukliausias makiazas atrodys graziai  rolleyes.gif


Kiekvienos is jusu nuotrauka padailinta photoshopu ir pan. ir vuala! - Tobula oda. 4u.gif
Atsakyti
O man atrodo, kad labai daug cia tos pudros ir tt ir gyvai paziurejus i tokia "lele", tai nelabai kaip atrodo... Negaliu pakest, kai matosi visi tie dazymu dalykai. Beje, teko man del modelio foto darytis makiaza (ne, as ne modelis smile.gif ), tai patiketik manim, kiek visko pritepe, kad matytusi spalvu ryskumas, odos lygumas ir tt doh.gif Man tai grazu kuo naturaliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuzi_šoka @ 2012 01 19, 17:41)
Kiekvienos is jusu nuotrauka padailinta photoshopu ir pan. ir vuala!  - Tobula oda.  4u.gif


Be abejo, dauguma o gal ir visos foto yra pakoreguotos iki tobulybes, bet yra ir realybei mergaiciu su tokia lygia oda wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Becel @ 2012 01 10, 00:17)

Gal yra galinčių ir norinčių mane apšviesti su kokiom būtent priemonėm reiktų tamsinti ir šviesinti tas vietas, kaip kad parodyta? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MėlynaUgnis: 21 sausio 2012 - 15:24
Youtube Geek Tv (man lb patinka, kaip ji moko dazytis) rode, kaip derinti lupdazi prie seseliu, tai ji sake, jei akys siltos, tai skaistalai ir lupdazis salti, jei saltos akys (seseliai), tai lupos siltos. Nes kitaip gaunasi per daug siltas/saltas veidas. Bet ziuriu Lt straipsniai tai raso atvirksciai, kad siltos akys ir siltas lupdazis... doh.gif kaip jus dazotes? Kaip/prie ko derinat lupdazi ir skaistalus?
Atsakyti
QUOTE(MėlynaUgnis @ 2012 01 21, 16:24)
Gal yra galinčių ir norinčių mane apšviesti su kokiom būtent priemonėm reiktų tamsinti ir šviesinti tas vietas, kaip kad parodyta?  blush2.gif  ax.gif

tamsinti bronzatu- sviesinti highlighteriu- priemone suteikiancia svytejimo, arba sviesa atspindinciu daleliu turinciu maskuokliu,sviesesniu vienu, dviem, tonais uz odos spalva pvz. YSL TOUCHE ÉCLAT Radiant Touch
(Nors visazinstai tai naudoja sviesesne ir tamsesne pudras)
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2011 12 31, 13:10)
http://www.youtube.c...feature=related  gera juoko dozė makijažo tema  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



Kažkaip šlykščiai man atrodo ta moteris ar ten pana..
Atsakyti
QUOTE(Feline @ 2012 01 21, 16:56)
tamsinti bronzatu- sviesinti highlighteriu- priemone suteikiancia svytejimo, arba sviesa atspindinciu daleliu turinciu maskuokliu,sviesesniu vienu, dviem, tonais uz odos spalva pvz. YSL TOUCHE ÉCLAT Radiant Touch
(Nors visazinstai tai naudoja sviesesne ir tamsesne pudras)

Ačiū smile.gif
Skruostus su bronzantu tamsindavau ir su highlighter'iu šviesindavau. Bet kažkaip neįsivaizduoju tų pačių priemonių ant nosies, smakro, kaklo... Atrodo, kad veidas bus vienas didelis blizgutis g.gif
Atsakyti
QUOTE(MėlynaUgnis @ 2012 01 21, 18:08)
Ačiū  smile.gif
Skruostus su bronzantu tamsindavau ir su highlighter'iu šviesindavau. Bet kažkaip neįsivaizduoju tų pačių priemonių ant nosies, smakro, kaklo... Atrodo, kad veidas bus vienas didelis blizgutis  g.gif

tai taip, prikaluso ir nuo priemoniu, bei odos tipo smile.gif jeigu highlighterio svytejimas labai intensyvus, tai visam veidui nelabai tiks. Jiegu oda riebi, tai tas pats, ant riebios t zonos jokiu blizgalu nesinori, del to geriausia kombinuoti- ant skruostikauliu, antakio kaulo ta intensyvesni highlighteri, o ant kaktos, po akim ta dideli plota sviesesne pudra-maskuokliu
Atsakyti
My Webpage
Atsakyti