Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas

QUOTE(Zhaltvyksle @ 2012 01 15, 16:17)
Kartais pagalvoju, kad aš irgi taip norėčiau. Sėdžiu namie, padarau ant savęs makiažą, pafilmuoju, ką veikiu per dieną ir dar pinigų gaunu  rolleyes.gif Pasaka, o ne gyvenimas  biggrin.gif Tik kažin ar neatsibostų  g.gif

man tikriausiai niekad nepabostų...svajonė, ne gyvenimas biggrin.gif dažnai pagalvoju, kad ne savo rogėse dabar sėdžiu... reiktų grožio sritin persimest
Atsakyti
QUOTE(Kristi_25 @ 2012 01 15, 18:46)



Ilga laika buvau sita dviveide uzsiprenumeravus.. ziuredavau kasdien, kol neisrisau kas per viena.. taip pasikeite nuomone.. doh.gif doh.gif aferiste nelaiminga doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 01 15, 15:59)
Ilga laika buvau sita dviveide uzsiprenumeravus.. ziuredavau kasdien, kol neisrisau kas per viena.. taip pasikeite nuomone..  doh.gif  doh.gif aferiste nelaiminga doh.gif  doh.gif


nu nu, ką sužinojai? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2012 01 15, 18:59)
nu nu, ką sužinojai? mastau.gif



Ai vien zo long story lotuliukas.gif bet trumpai, kai ji panaikino savo seimos video, tipo del to, kad jas smeizia, ar patiria psichologine smurta, poto jau kitaip sake.. pati metos.. vienu zodziu paskaiciau komentarus, pasidomejau, dar intike yra psl trash guru, ten apie ja raso, tai vienu zodziu, ji istryne tuos video, kad vel pritraukt nauju subcriberiu ir .tt ir aplamai naudojosi savo prenumeratoriais.. niekad su jais nebendravo, kad as pastebejau, nors yra mln guru, kurie dar daugiau ju turi ir vis tiek brukstelna nors ka nors.. nu reik ten pasiskaityt, kad suprastum apie ka as, bet nutraukiau prenumerata, nes man logiski atrode tie paaiskinimai kitu zmoniu, kurie irgi atmerke akis pries ja.. biggrin.gif
Atsakyti
Nezinau ar jau buvo si, man ji labai grazi Caramorello bigsmile.gif jos antakiai tobuli
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ViShy: 15 sausio 2012 - 18:14
QUOTE(ViShy @ 2012 01 15, 18:13)
Nezinau ar jau buvo si, man ji labai grazi  Caramorello bigsmile.gif jos antakiai tobuli


Grazi tai grazi, bet jos video iki galo neiskenciu. biggrin.gif

Idomi mergaite ir fresh makeup, kuris man patiko smile.gif
http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
pasidalinkit kokiu sviesiaplaukiu vlogais smile.gif kazkaip pagal plauku spalva norisi paderinti makiaza.
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 01 16, 03:36)
pasidalinkit kokiu sviesiaplaukiu vlogais  smile.gif kazkaip pagal plauku spalva norisi paderinti makiaza.


Kiek mačiau tai Kristi_25 nuorodose beveik visos šviesiaplaukės. Čia keletu postų aukščiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2012 01 15, 18:51)
man tikriausiai niekad nepabostų...svajonė, ne gyvenimas  biggrin.gif  dažnai pagalvoju, kad ne savo rogėse dabar sėdžiu... reiktų grožio sritin persimest

Persimeskit. Nėra ko savęs kankinti nemylioj srity, bent pabandykit tai, kas patinka. mirksiukas.gif Apsipirkinėjimai, makiažai, pliotkai ir t.t. man yra pramogos ir nenorėčiau, kad tai virstų mano kasdienine, nuolatine veikla. Turbūt dėl to, kad dirbu savo mylimą darbą, ir į nieką jo nekeisčiau rolleyes.gif
O jūs, jeigu jaučiate, kad ne savo rogėse sėdite, tai pradėkite naują savo veiklą, man atrodo, kad gyvenimas prašviesėti turėtų. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhaltvyksle @ 2012 01 16, 11:39)
Persimeskit. Nėra ko savęs kankinti nemylioj srity, bent pabandykit tai, kas patinka.  mirksiukas.gif Apsipirkinėjimai, makiažai, pliotkai ir t.t. man yra pramogos ir nenorėčiau, kad tai virstų mano kasdienine, nuolatine veikla. Turbūt dėl to, kad dirbu savo mylimą darbą, ir į nieką jo nekeisčiau  rolleyes.gif
O jūs, jeigu jaučiate, kad ne savo rogėse sėdite, tai pradėkite naują savo veiklą, man atrodo, kad gyvenimas prašviesėti turėtų.  ax.gif

4u.gif
pliotkai džiaugsmo, manau, daug kam neteikia biggrin.gif
o vat grožio sritis.... gal kada pasirįšiu esminėms permainoms rolleyes.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laumė*: 16 sausio 2012 - 13:14
QUOTE(Prietarai @ 2011 12 31, 14:41)
gal man kazkas negerai, bet nieko juokingo as cia nematau schmoll.gif

nejuokinga ir man. g.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti