Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas

QUOTE(firstlove @ 2012 01 05, 15:39)
Ne karta, o visus 19 metu gyveno smile.gif
Ji kazkada taj uzsimine, kad noretu daryti video lietuviskai, tik kad ner zmoniu, kas ziuretu.

As nieko pries rusus neturiu, na ir kas kad ji ruse. Lietuvoje uzaugo, gerbia savo sali, kalba smile.gif

idomu butu paziureti lietuvisku blogeriu.. deje, ju nera.

Nesuprantu kam daryti vedo anglu kalba, reikia kurti savo lietuviska bendrove. tegul jie savo Anglijoje ir Amerikoje patys anglu kalba filmuoja.


Kas antram sakinyje pati sau prieštaraujat fool.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2012 01 05, 16:43)
Kas antram sakinyje pati sau prieštaraujat fool.gif


lotuliukas.gif man atrodo ten pati ta blogere ir raso.. reziume: as asmeniskai LIETUVIAMS nesiulyciau savo video darytu rusu kalba.. sorry.. doh.gif cia jau kiti dalykai, bet jei tokiu budu norejo tapt populiari tarp rusu, tai tegu ten ir publikuojas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 05 sausio 2012 - 16:43
QUOTE(Emile. @ 2012 01 04, 20:33)
Ale tikrai nerealiai ohmy.gif

o ka jis ten naudojo kazin konturavimui kur tepe nuo lupu per visa veida iki ausies speneliu?
arba daugiau suprancios /-tys pasakys kas ten tepama,nebutinai kad kaip siame video?
Nerealiai ir man grazu!!

o kaip Youtubej Povila susirasti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2012 01 05, 18:55)
o kaip Youtubej Povila susirasti?  biggrin.gif



joa, galetu imest nuoroda.. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Povilas kol kas turi savo sąskaitoje tik vieną video, bet gyvena su viltimi, jog bus daugiau biggrin.gif VA
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2012 01 04, 23:30)

Tos merginos (Priscillos) makiazu tai net vakariniais nepavadinciau biggrin.gif ant zurnalu virseliu tiktu, taip mirksiukas.gif  O as asmeniskai net i kluba taip ryskiai pasidazius neiciau doh.gif lotuliukas.gif

man tai baisoki jos makiazai, labai neskoningi ir siaip man atgrasus tie su vaivorykstine coastal scents palete padaryti akiu makiazai, kai visos spalvos neonines biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2012 01 05, 21:00)
bigsmile.gif
Uzprenumeruota. laukiam daugiau video  biggrin.gif

kiek suprantu, tai nera asmeninis Povilo kanalas...
Atsakyti
gossmakeupartist labai patnka , labai informatyvus jo video, daug geru patarimu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(andorinha @ 2012 01 05, 21:30)
kiek suprantu, tai nera asmeninis Povilo kanalas...

bet tai gal kai bus naujų, grozioguru įkels rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2012 01 05, 21:52)
Povilas kol kas turi savo sąskaitoje tik vieną video, bet gyvena su viltimi, jog bus daugiau  biggrin.gif VA


Man tik keista, kad makiazo pagrindas buvo tepamas nuo visazisto rankos ant modelio veido... Mano kuklia nuomone antakiai gavosi per tamsus, o jau apie blakstienu ilgi patylesiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miss.elle @ 2012 01 05, 22:28)
man tai baisoki jos makiazai, labai neskoningi ir siaip man atgrasus tie su vaivorykstine coastal scents palete padaryti akiu makiazai, kai visos spalvos neonines  biggrin.gif

Ji toli gražu ne CS kosmetika naudoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nekieno @ 2012 01 05, 22:56)
Man tik keista, kad makiazo pagrindas buvo tepamas nuo visazisto rankos ant modelio veido... Mano kuklia nuomone antakiai gavosi per tamsus, o jau apie blakstienu ilgi patylesiu  4u.gif

O kodėl negalima nuo rankos pudros tepti? Tai vizažistams nieko ant rankos užsitepti negalima, ar kaip? Paaiškinkit smile.gif Antakiai tikrai nebuvo tamsesni už natūralią plaukų spalvą, tepiau rudus šešėlius. Čia su paprastu skaitmeniniu filmuota, tai gali būti, kad spalvas "pakraipė". Pridedu realią nuotrauką, netamsesni antakiai už plaukus? Dėl blakstienų aš irgi patyliu doh.gif

user posted image
Atsakyti