Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas

Ziemos makiazo tendencijos 4u.gif
http://gyvenimas.del...s.d?id=53689427
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 01 04, 16:46)
o pagal ka tu ta geruma nustatai?  biggrin.gif pagl kiek turi prenumeratoriu ar kaip? nes daug mergaiciu yra panasiai dazanciu.. kai as esu perziurejus tukstancius video, tai tikrai ne ji viena tokia  4u.gif  bet tikrai sutinku, graziai daro..
buk zmogus, gal zn kokia ten daina ten tam jos video bigsmile.gif
man sitas vyrukas patinka, matos zino, ka kalba
http://www.youtube.c...3ebFAAAAAAAAKAA


Ne ne, niekad nežiūriu į tas prenumeratas ir pan. Tik į DARBUS smile.gif Jos makiažų tikslumas, preciziškumas, spalvų suderinimas neprilygsta jokiam kitam youtube'riui.

Jo, Goss'as irgi visai gerai pakalba.
Atsakyti
jau keli metai narsau you tube, nesuprantu, kaip man praslydo tokie Povilo uzrodyti talentai g.gif
man patinka NosebleedBaby's Channel
nesidazau taip, bet paziureti progos nepraleidziu
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 01 04, 16:46)
buk zmogus, gal zn kokia ten daina ten tam jos video bigsmile.gif


ne man klausimas, bet gaudyk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2012 01 04, 16:52)
Ne ne, niekad nežiūriu į tas prenumeratas ir pan. Tik į DARBUS smile.gif Jos makiažų tikslumas, preciziškumas, spalvų suderinimas neprilygsta jokiam kitam youtube'riui.



skonio reikalas.. mane labiau domina labiau kasdieniniai makiazai.. o cia tokie parodomieji arba vakariniai smile.gif
Atsakyti
Sveiki.
Bandžiau šiandien pati pasidaryti tokį makiažą. Senokai jau buvau radusi šį video ir pagaliau išdrįsau pabandyti.

Gaila, neturėjau tokio ryškesnio blizgučio. Bet bendrai rezultatas gavosi gana neblogas, na mano pačios manymu biggrin.gif Deja, nepavyko su telefonu nufotografuoti taip, kad kažkas aiškiau matytųsi. Ir užtrukau daugiau laiko nei darant ryškesnį dūminį su pravedimais.
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2012 01 04, 15:38)
Ši mergaitė man patinka, daug naudingų patarimų duoda. Ypač įdomus ir negirdėtas buvo šešėlių tepimas pirštais biggrin.gif nurberxo

super thumbup.gif ir kaip anksčiau nebuvau šios mergaitės radus unsure.gif . paprasti ir kartu nuostabūs makiažai wub.gif

QUOTE(amber123 @ 2012 01 04, 15:46)
man sitas vyrukas patinka, matos zino, ka kalba
http://www.youtube.c...3ebFAAAAAAAAKAA

šis vyrukas superinis - konkretus ir aiškus. senokai jo video stebiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2012 01 04, 14:38)
Kadangi man visi Kim Kardashian makiažai idealiai padaryti, tai visada seku jos vizažisto Mario patarimus, video ir t.t. Štai vienas iš video, kur nerealus makiažas atliekamas (šįkart ne Kim cool.gif ) Mario Dedivanovic

Jo ir as daznai makiazus pasiziuriu wub.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(amber123 @ 2012 01 04, 20:15)
skonio reikalas.. mane labiau domina labiau kasdieniniai makiazai.. o cia tokie parodomieji arba vakariniai  smile.gif

Tos merginos (Priscillos) makiazu tai net vakariniais nepavadinciau biggrin.gif ant zurnalu virseliu tiktu, taip mirksiukas.gif O as asmeniskai net i kluba taip ryskiai pasidazius neiciau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 01 04, 22:15)
skonio reikalas.. mane labiau domina labiau kasdieniniai makiazai.. o cia tokie parodomieji arba vakariniai  smile.gif


O aš ir nesakiau, kad jie dieniniai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2012 01 05, 00:24)
O aš ir nesakiau, kad jie dieniniai  tongue.gif



ne ne as supratau drinks_cheers.gif as cia su savim diskutuoju biggrin.gif
Papildyta:
Sitas grazus, tik as nedeciau to dvigubo pravedimo, tik virsuj.. man ta zalia spalva kokia wub.gif Wet n wild paletei pan yra, tai su juoda nerealiai atrodo wub.gif ir su ta lipnia juosta kaip patogu.. pati isbandziau, tai super thumbup.gif
http://www.youtube.c...k...der&list=UL
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 05 sausio 2012 - 13:38
QUOTE(amber123 @ 2012 01 04, 14:07)
Tai kad ji ruse ir yra.. vardas Aleksandra  biggrin.gif gal ir buvus karta lietuvoj..nesamone biggrin.gif  lietuve, gyvena UK, o video daro rusu k..


Ne karta, o visus 19 metu gyveno smile.gif
Ji kazkada taj uzsimine, kad noretu daryti video lietuviskai, tik kad ner zmoniu, kas ziuretu.

As nieko pries rusus neturiu, na ir kas kad ji ruse. Lietuvoje uzaugo, gerbia savo sali, kalba smile.gif

idomu butu paziureti lietuvisku blogeriu.. deje, ju nera.

Nesuprantu kam daryti vedo anglu kalba, reikia kurti savo lietuviska bendrove. tegul jie savo Anglijoje ir Amerikoje patys anglu kalba filmuoja.
Atsakyti
QUOTE(firstlove @ 2012 01 05, 14:39)
Ne karta, o visus 19 metu gyveno smile.gif
Ji kazkada taj uzsimine, kad noretu daryti video lietuviskai, tik kad ner zmoniu, kas ziuretu.

As nieko pries rusus neturiu, na ir kas kad ji ruse. Lietuvoje uzaugo, gerbia savo sali, kalba smile.gif

(1) idomu butu paziureti lietuvisku blogeriu.. deje, ju nera.

(2) Nesuprantu kam daryti vedo anglu kalba, reikia kurti savo lietuviska bendrove. tegul jie savo Anglijoje ir Amerikoje patys anglu kalba filmuoja.

(1) užtat ir nėra
(2) Rusijoje lai savo kalba ir filmuoja

reziume - taip ir nesupratau - lietuve ji, ar ruse g.gif

na, bet į lankas mes jau čia....
Atsakyti