Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas


Išvis manau čia visai kita mergina. Nes, pritariu Flos, smakras prieš ir po laabai skiriasi.
Atsakyti
QUOTE(andorinha @ 2012 01 02, 10:52)
tai del lesiu ir virsutinis vokas pasikelia?  biggrin.gif
na, gana, nera prasmes zaisti detektyvus.


Bet tada niekaip nesuprantu kokia logika dėti tą makiažą iš viso...
Tai geriau nusifotkint save vienoj nuotraukoj, o kitoj japonę, kuri laimėjo miss pasaulis ir sakyt čia aš su makiažu... lotuliukas.gif
Atsakyti
azijietes visiškai kitaip dažosi negu mes smile.gif turi jos tokius lipdukus vokams, klijuojasi kad pakeltu, vėliau prisideda blakstienas, ant jų dar baltą lipduką tokį, nežinau kodėl smile.gif ir šeip, daug jie triukų turi, kad padidint akis smile.gif
Atsakyti
Idomu, kodel lietuvaites nefilmuoja ?

Noriu pristatyti jusu demesiui pirma lietuvaite-blogere smile.gif
Dabar ji gyvena ir studijuoje Londone. jos filmukai rusu kalba, bet as kai suprantu tj man ji labai patinka smile.gif

Ji neturi daug makijazo pamokeliu, bet daro labai idomias apzvalgas smile.gif

Uzeikit - nepasigailesit smile.gif
http://www.youtube.c...Watermelonhater
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo firstlove: 04 sausio 2012 - 02:44
QUOTE(firstlove @ 2012 01 04, 02:44)
Idomu, kodel lietuvaites nefilmuoja ?

Noriu pristatyti jusu demesiui pirma lietuvaite-blogere smile.gif
Dabar ji gyvena ir studijuoje Londone. jos filmukai rusu kalba, bet as kai suprantu tj man ji labai patinka smile.gif

Ji neturi daug makijazo pamokeliu, bet daro labai idomias apzvalgas smile.gif

Uzeikit - nepasigailesit smile.gif
http://www.youtube.c...Watermelonhater

o rusų kalba dėl to, kad auditorija didesnė? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(firstlove @ 2012 01 04, 03:44)
Noriu pristatyti jusu demesiui pirma lietuvaite-blogere smile.gif
Dabar ji gyvena ir studijuoje Londone. jos filmukai rusu kalba, bet as kai suprantu tj man ji labai patinka smile.gif




Tai kad ji ruse ir yra.. vardas Aleksandra biggrin.gif gal ir buvus karta lietuvoj..nesamone biggrin.gif lietuve, gyvena UK, o video daro rusu k..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 04 sausio 2012 - 13:14
QUOTE(amber123 @ 2012 01 04, 14:07)
lietuve, gyvena UK, o video daro rusu k..

nu rimtai, geras biggrin.gif drinks_cheers.gif
tavo sitie zodziai primine viena pasakyma apie E.Sašenko. lietuvos lenkė, dainavusi anglišką dainą prancūzišku pavadinimu, Vokietijoje lotuliukas.gif cia apie eurovizija
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo koko_sa: 04 sausio 2012 - 13:20
QUOTE(koko_sa @ 2012 01 04, 14:15)
nu rimtai, geras biggrin.gif  drinks_cheers.gif



As nzn kodel cia taip suregavau, nieko pries rusus neturiu, bet si mergaite man is kart sukele priesiskus jausmus savo tokiu.. kaip cia pavadint.. biggrin.gif tikrai anglu k daugiau zm visam pasaulyje musu metu supranta, nei rusu.. as pati ir suprantu ir kalbu rusiskai, bet vis tiek man keista smile.gif man buvo kilus mintis paciai daryt tuos video, bet jei daryciau, tai tik angliskai.. cia aisku kiekvieno reikalas.
Atsakyti
Darykit ir jūs tuos video, lietuvaitės, bet tik LIETUVIŠKAI biggrin.gif
Atsakyti
Sorry, uzvedziau beprasmiska diskusija... nebuvo mano toks tikslas biggrin.gif
Povila$, imesk savo kelias favorites bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 01 04, 15:43)
Sorry, uzvedziau beprasmiska diskusija... nebuvo mano toks tikslas  biggrin.gif
Povila$, imesk savo kelias favorites bigsmile.gif


Ši mergaitė man patinka, daug naudingų patarimų duoda. Ypač įdomus ir negirdėtas buvo šešėlių tepimas pirštais biggrin.gif nurberxo

Čia profė ir ne kitaip! Bene geriausia visam youtube smile.gif PRISCILLA

Kadangi man visi Kim Kardashian makiažai idealiai padaryti, tai visada seku jos vizažisto Mario patarimus, video ir t.t. Štai vienas iš video, kur nerealus makiažas atliekamas (šįkart ne Kim cool.gif ) Mario Dedivanovic

Čia šiaip daugiau fotosesiniai makiažai, bet pasižiūrėti labai įdomu, pasisemti idėjų. Susidariau tokią nuomonę, jog Atelier kosmetika tikrai gera (gaila, bet ne pigi biggrin.gif ) Make-Up Atelier

Na dabar arabiškų makiažų mėgėjoms pristatau - Maria Maslarski. Visai nebloga profesionalė, teisingai dirba, gražiai, švariai viską atlieka. MARIA

Ir dar vienas arabiškų makiažų virtuozas. Profesionaliai atlieką darbą. Hagai Avdar

P.S. nuorodas sukėliau atsitiktinių makiažų, kiekvieno vizažisto darbų yra ir daugiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2012 01 04, 16:38)
Čia profė ir ne kitaip! Bene geriausia visam youtube smile.gif PRISCILLA



o pagal ka tu ta geruma nustatai? biggrin.gif pagl kiek turi prenumeratoriu ar kaip? nes daug mergaiciu yra panasiai dazanciu.. kai as esu perziurejus tukstancius video, tai tikrai ne ji viena tokia 4u.gif bet tikrai sutinku, graziai daro..
buk zmogus, gal zn kokia ten daina ten tam jos video bigsmile.gif
man sitas vyrukas patinka, matos zino, ka kalba
http://www.youtube.c...3ebFAAAAAAAAKAA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 04 sausio 2012 - 15:48