Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas

gal man kazkas negerai, bet nieko juokingo as cia nematau schmoll.gif
Atsakyti
Nematau čia jokio pasišaipymo iš mirusio žmogaus blink.gif Man juokinga tai, kaip kelių pleistriukų pagalba toks pasikeitimas doh.gif Jau geriau negu skaityt temoje mergaičių pasišaipymus apie nevykusius makiažus doh.gif Čia ypatingai paskutinis atvejis buvo, nors nuotraukos nemačiau, bet jau komentarai doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2011 12 31, 13:42)
Nematau čia jokio pasišaipymo iš mirusio žmogaus  blink.gif Man juokinga tai, kaip kelių pleistriukų pagalba toks pasikeitimas  doh.gif Jau geriau negu skaityt temoje mergaičių pasišaipymus apie nevykusius makiažus  doh.gif  verysad.gif



tas tai tiesa.. atsiprasau, as jautri sitos zmogaus atzvilgiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 12 31, 12:45)
tas tai tiesa.. atsiprasau, as jautri sitos zmogaus atzvilgiu unsure.gif

man šitas žmogus irgi labai patiko, nieko preš jį neturiu, žiauriai talentingas buvo, gaila, kad taip trumpai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2011 12 31, 13:47)
man šitas žmogus irgi labai patiko, nieko preš jį neturiu, žiauriai talentingas buvo, gaila, kad taip trumpai  verysad.gif



unsure.gif beja, o ta pana/vyras tikrai panasus i MJ, ypac is akiu biggrin.gif
Atsakyti
Siulau alterrnatyva tom, kurios suka galva, kaip priklijuot blizgucius ant akiu, kad nesubegtu ir t.t paprasciausias varijantas, nusipirkti skysta pravedima blzizganti.. as asmeniskai turiu Golden rose.. superiniai!!! visokiu spalva, juodi su aukso blizguciais, sidabriniai ir t.t ir tepi keliais sluoknsiais.. 1 uztepi, nudziuna, tada dar ir dar.. kiek norit ir nepajudes is vietos 4u.gif atrodo super
Atsakyti
Dar viena triuka isbandziau su juosta permatoma.. ziauriai gerai gaunas kampas.. ko as seniau nebandziau biggrin.gif svarbu tik kampa atitaikyti klijuojant.. o taip tai dedi ta tamsia spalva, skaidai, valai, vel dedi.. ir vis tiek vienodai nesigauna, o cia tik snai, uzklijuoji, padazai, nuklijuoji-svaru, grazu ir greitai!
Atsakyti
Sveiki smile.gif nelabai išmanau apie makiažą, dar mokaus dažytis smile.gif turiu klausimą, dėl presinės pudros. Ar ją (pvz tokią, kaip nuotraukoje) galima pudruoti iškart ant odos, t.y. be kreminės pudros? blush2.gif pavyzdys
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jūros_akmenėlis: 01 sausio 2012 - 20:10
QUOTE(amber123 @ 2011 12 28, 23:51)
Zekit kaip japonai daro makiazus..  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif eina sau..
http://www.vovacka.n...ai-31-foto.html
ir taip ziurejau ir taip.. nu lyg ta pati.. bet neitiketina  blink.gif


Aš vis tiek nesuprantu kas čia su tom akim padaryta? Lešiai čia kažkokie ar kas, kad ta rainelė didesnė?
Ar čia su kompu pažaista? Bet tada nesuprantu tų nuotraukų prieš ir po dėjimo esmės...
Atsakyti
QUOTE(Driade @ 2012 01 01, 21:56)
Aš vis tiek nesuprantu kas čia su tom akim padaryta? Lešiai čia kažkokie ar kas, kad ta rainelė didesnė?
Ar čia su kompu pažaista? Bet tada nesuprantu tų nuotraukų prieš ir po dėjimo esmės...

Man tai tos merginos smakras baisiausiai užkliuvo. Prieš labai apvalus, po to jį kontūravo, bet net foto kur pakreipus galvą smakras labai smailas.
O vyzdį gali didinti su kontaktiniais lęšiais - kad ir user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flos: 02 sausio 2012 - 08:22
tai del lesiu ir virsutinis vokas pasikelia? biggrin.gif
na, gana, nera prasmes zaisti detektyvus.
Atsakyti
QUOTE(andorinha @ 2012 01 02, 11:52)
tai del lesiu ir virsutinis vokas pasikelia?  biggrin.gif
na, gana, nera prasmes zaisti detektyvus.

Manau, kad gal tik optiskai ir pakelia... ax.gif
Atsakyti