Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas

QUOTE(nifnifas @ 2011 12 21, 15:22)
As srityje dar visai naujoke, tai noreciau keletos patarimu. Prisiziurejau as youtube filmuku ir dbr dar lb pasimeciau  blush2.gif  Jus pirma tepat maskuojami kosmetini piestuka ir pudra ant virsaus ar atvirksciai?

Galima ir taip, ir taip. Nesijaudinkit ir darykit kaip jums patogiau/lengviau smile.gif
Atsakyti
man labai garzu kai taip blizga veidas, tik daznai nutoraukose atrodo, lyg riebalais istepti veidai..
Atsakyti
Nezinau ar matet kaip kiniete patampa angelina Jolie ax.gif as tej issiziojau ax.gif

http://www.youtube.c...h?v=gsqahGYl21w
Atsakyti
QUOTE(deepy @ 2011 12 21, 11:28)
o del akiu, pas ja neidubusios akis..


o prie ko cia idubusios akys ir uzkrite vokai? rolleyes.gif isvis apie skirtingus dalykus kalba
Papildyta:
QUOTE(Sonie @ 2011 12 22, 08:59)
Nezinau ar matet kaip kiniete patampa angelina Jolie  ax.gif as tej issiziojau  ax.gif



nerealu thumbup.gif swoon.gif isivaizduoju, koks vyrui turetu buti sokas, vakare uzmigus su jolie, ryte rasti kiniete biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *ElGuna: 22 gruodžio 2011 - 11:02
QUOTE(Sonie @ 2011 12 22, 08:59)
Nezinau ar matet kaip kiniete patampa angelina Jolie  ax.gif as tej issiziojau  ax.gif

http://www.youtube.c...h?v=gsqahGYl21w

oho, tik nosies kontura galejo geriau issklaidyti.
Atsakyti
QUOTE(andorinha @ 2011 12 22, 11:10)
oho, tik nosies kontura galejo geriau issklaidyti.

Tikrai kad daugiau issklaidymo reiketu,nes atrode kaip heroje is Avataro smile.gif
kad makiazas ja pagrazino tai taip, bet nelabai panasi tapo ji man i Jolie 4u.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ^^liutuke: 22 gruodžio 2011 - 12:38
QUOTE(^^liutuke @ 2011 12 22, 12:34)

Man sie makiazai atrodo tikri Kalediniai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(andorinha @ 2011 12 22, 13:47)
Man sie makiazai atrodo tikri Kalediniai  wub.gif

Man irgi, meginsiu kazka panasaus sventems wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2011 12 22, 12:52)
, bet nelabai panasi tapo ji man  i Jolie  4u.gif

O man panaši. laugh.gif gerai padirbėta
Atsakyti
as ka tik perziurejau tos pacios veikejos pasivertima i scarlett johansson, na baisu, nesuzavejo.
Atsakyti
kaip įdomiai ant voko juodą pravedimą pasidarė,truputį panaši į Jolie
Atsakyti