Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas

QUOTE(amber123 @ 2011 12 18, 23:59)
man sita visai patiko.. bent jau principas aiskus  4u.gif o seip youtube suveskit makeup for hooded eyes ir ismes daugiau.. pas mane pacia uzkrite.. tai stengiuos voka kelt aukstyn, tamsindama rauksle
http://www.youtube.c...u/0/8fL-xQ40Ia8

ar čia pas ją vokas užkritęs??
...bet jau lūpdažio bjaurumas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2011 12 19, 22:27)
ar čia pas ją vokas užkritęs??
...bet jau lūpdažio bjaurumas blink.gif



nu taip..uzkrite.. ne pas visus kaip pas sarpeju uzkrite buna, gi visokiu tu uzkritimu buna. Kai ji ziuri tiesiai, nesimato jos voku
ne lupdazi mes cia aptarinejam mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 20 gruodžio 2011 - 00:01
QUOTE(amber123 @ 2011 12 19, 23:59)
ne pas visus kaip pas sarpeju uzkrite buna,


prajuokinai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 12 20, 00:59)
nu taip..uzkrite.. ne pas visus kaip pas sarpeju uzkrite buna, gi visokiu tu uzkritimu buna. Kai ji ziuri tiesiai, nesimato jos voku
ne lupdazi mes cia aptarinejam  mirksiukas.gif

o man pasirode, kad ne vokai uzkrite, o akis tiesiog idubus... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2011 12 20, 17:53)
o man pasirode, kad ne vokai uzkrite, o akis tiesiog idubus...  blush2.gif


ten, kur ideta nuotrauka be makiazo is arti, labai aiskiai matosi, kad vokai uzkrite.
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2011 12 20, 18:53)
o man pasirode, kad ne vokai uzkrite, o akis tiesiog idubus...  blush2.gif



doh.gif pirma issiaiskinkit tada ka reiskia hooded eyes (uzkrite vokai)..ten anglu k jei suprantat aiskiai kokie buna uzkritimai ir t.t
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 12 20, 01:59)
nu taip..uzkrite.. ne pas visus kaip pas sarpeju uzkrite buna, gi visokiu tu uzkritimu buna. Kai ji ziuri tiesiai, nesimato jos voku
ne lupdazi mes cia aptarinejam  mirksiukas.gif

tai kad per ta bjauru lupdazi net uzkritusiu voku nesimato biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 12 20, 20:26)
doh.gif pirma issiaiskinkit tada ka reiskia hooded eyes (uzkrite vokai)..ten anglu k jei suprantat aiskiai kokie buna uzkritimai ir t.t

kaip suprantu klysti nezmogiska doh.gif
Atsakyti
norėčiau pasimokyti kaip dažyti truputį labiau užkritusį voką ax.gif
Atsakyti
Toliau tęsiame pokalbius apie makiažą, dalinamės patirtimi, technika ir patarimais. good.gif

Senoji tema

user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
nebaisus tas lupdazhis:D lietuvoj pilna su tais balinanciais lupdazhiais vaiksto..

o del akiu, pas ja neidubusios akis.. vat mano idbusios ir man toks makiazhas entiktu.. as atrodyciau, kaip uztinus...
siaip ant jos atrodo ok, bet netinka..
is tikruju, makiazhai gali buti keliu rushiu...
as darau dienini su seseliais ri piestuku, vakarinis makiazhas, tai smokey eyes effect.. vat sito dar nemoku.. bet sakau, mano akys idubusios.
Atsakyti
As srityje dar visai naujoke, tai noreciau keletos patarimu. Prisiziurejau as youtube filmuku ir dbr dar lb pasimeciau blush2.gif Jus pirma tepat maskuojami kosmetini piestuka ir pudra ant virsaus ar atvirksciai?
Atsakyti