Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 87 tema

QUOTE(Etamcik @ 2012 02 24, 20:01)
Naudojau pusiau maišydama su erškėtrožių al. tam kartui.
Po 30ml fitolio buteliuko sunaudojimo tikrai buvau pastebėjusi nemenką efektą 4u.gif


O su tamanų aliejumi tiktų maišyt? Kaip tik turiu. Ar geriau su jojobos tarkim? 4u.gif Koks efektas? Man aktualu sumažint raudonį, veidas beveik visada šiek tiek paraudęs ir kelis gan ryškius kapiliarus turiu.
Atsakyti
Aš pati nenaudojau, tik žinau, kad tinka. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Green tea* @ 2012 02 24, 20:45)
O su tamanų aliejumi tiktų maišyt? Kaip tik turiu. Ar geriau su jojobos tarkim?  4u.gif Koks efektas? Man aktualu sumažint raudonį, veidas beveik visada šiek tiek paraudęs ir kelis gan ryškius kapiliarus turiu.

Tamanų galima dėti kažkurį procentą, pati dėčiau iki 20. O likusius tarkim 30 maišyčiau su jojoba.
Nedidelį kiekį pradžiai pasidaryk, visumoj kokius 5-10ml ir matysit ar patinka wink.gif

Efektas kokio ir siekta-kapiliarai mažiau pastebimi, odos spalva lygesnė mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 02 24, 15:36)
Medetkų fitolis.
Alva tušo neturiu, bet Borlind antrą kartą nepirkčiau. Labai skystai padažo, vos matosi ant akių. Iš šepetėlis ne itin koks.


Hmm.. tada gal pabandysiu Alva nusipirkt, nors kaina didele, bet is meginuko patiko smile.gif
Atsakyti
Gal kas galėtumėt palyginti Annemarie Borlind ir Hauschka lūpdažius? Kurie vertesni dėmesio?

Annemarie domina Coral Reef ir Rasin Cream spalvos, o Hauchka novum lipstick Orange (02) ir Nature Shimmer (04).
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 02 25, 21:13)
Gal kas galėtumėt palyginti Annemarie Borlind ir Hauschka lūpdažius? Kurie vertesni dėmesio?

Annemarie domina Coral Reef ir Rasin Cream spalvos, o Hauchka novum lipstick Orange (02) ir Nature Shimmer (04).


Turiu Borlind ir būtent Coral Reef. Man patinka ir spalva, ir tekstūra - viskas. Manau, kad kartosiu.
Atsakyti
O spalva tokia labiau oranžinė ar labiau raudona?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 02 25, 22:13)
Gal kas galėtumėt palyginti Annemarie Borlind ir Hauschka lūpdažius? Kurie vertesni dėmesio?

Annemarie domina Coral Reef ir Rasin Cream spalvos, o Hauchka novum lipstick Orange (02) ir Nature Shimmer (04).

Turėjau Hauchka novum lipstick Nature Shimmer (04). Tikėjausi, kad duos daugiau blizgesio nei spalvos, nes parduotuvėje taip buvo pasirodę, tačiau kai gavau, lūpdažis pasirodė esantis toks į rudumą, net į vario spalvą kažkiek, turintis nemažai perlamutro, tai pardaviau, nes man netinka rudi lūpdažiai. Šiaip patiko ir tekstūra, ir dengimas, ir išsilaikymas, ir kvapas.
Atsakyti
O tai jis ne veido spalvos? Aš galvojau, kad jis toks beveik kaip nude bus... g.gif Noriu neutralios spalvos.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 02 26, 03:57)
O tai jis ne veido spalvos? Aš galvojau, kad jis toks beveik kaip nude bus...  g.gif Noriu neutralios spalvos.

Na, žiūrint dar kokios spalvos veido oda smile.gif Aš viesi, geltono atspalvio, tai man tas rudumas visiškai ne į temą, nes lūpdažis turi gana ryškų rudą atspalvį, o, kaip ir sakiau, pirkdama tikėjausi, kad jis bus tiesiog blizgus ir neutralaus atspalvio, nes visi kiti iš Novum tai labai labai ryškūs ir tokių keistų spalvų lūpdažiai
Atsakyti
Jau kelinta diena testuoju Argital našlaičių kremą. Kolkas labai labai labai patinka: super taupus (nesuvokiu, kaip tokio nedidelio kiekio gali užtekti, bet kai bandžiau daugiau nepatiko), oda nesausėja, jokių bėrimų, kaip buvo nuo Hauschka svarainių (dėjau tiek pat mažai, bet vistiek bėrė). Jei taip ir toliau, tai kremas bus kartojamas (tik neįsivaizduoju kada biggrin.gif , nes kiekis toks didelis, o reikia tiek mažai) thumbup.gif
Atsakyti