Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 87 tema

QUOTE(ZBITKA @ 2012 02 20, 20:46)
Isbanziau Benecos pudra, labai patiko, gerai maskuoja. Galima naudoti kaip makiazo pagrinda.
Lilly Lolo seseliai spalva Clementine labai patiko thumbup.gif  wub.gif

o nesigumuliuoja ją tepant?
gal tepat su šepetėliu ar ranka?
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 02 20, 22:40)
o nesigumuliuoja ją tepant?
gal tepat su šepetėliu ar ranka?


Mabn Benecos kreminė pudra tai tikras nesusipratimas..labai tiršta, lipni..
biri super, bet jau kreminė tai neduok tu dieve smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 02 16, 11:04)
Čia matyt SCI kaltas, nes nuo jo daug kam niežti g.gif


SCI buna nevienodi. As savo sampunui naudoju svelnesni.
Bet kokiu atveju jis svelnesnis uz sulfatus, manau.
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 02 20, 21:44)
Mabn Benecos kreminė pudra  tai tikras nesusipratimas..labai tiršta, lipni..
biri super, bet jau kreminė tai neduok tu dieve smile.gif

na va aš irgi tokių atsiliepimų girdėjusi, todėl ir prisibijau išbandyti ax.gif

o gal kas galite pasiūlyti, kokią kad gerai-lengvai dengtųsi, bet būtų pigesnė už DR.Hauskha? ax.gif ar tokios nėra? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Basari'a: 21 vasario 2012 - 10:44
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 02 20, 21:44)
Mabn Benecos kreminė pudra  tai tikras nesusipratimas..labai tiršta, lipni..
biri super, bet jau kreminė tai neduok tu dieve smile.gif



pas mane biri, tai liuks gali nenaudoti kremines thumbup.gif thumbup.gif
naudoju sepeteli tepimui, bet jis netikes, reikes isigyti kabuki
butent you tube buvau prisiziurejus, kad kremine nekokia, o biri labai gera ir gerai maskuojanti blush2.gif blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 02 21, 10:49)
pas mane biri, tai liuks gali nenaudoti kremines thumbup.gif  thumbup.gif
naudoju sepeteli tepimui, bet jis netikes, reikes isigyti kabuki
butent you tube buvau prisiziurejus, kad kremine nekokia, o biri labai gera ir gerai maskuojanti blush2.gif  blush2.gif  ax.gif

aaa, tai jūs irgi apie birią.
iš tikrųjų nesu gyvenime bandžiusi nei tos presuotos nei birios pudros, dabar jau kokia pusę metų renkuosi, bet neišsirenku niekaip ax.gif
o kur čia žiūrėjote?
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 02 21, 11:44)
na va aš irgi tokių atsiliepimų girdėjusi, todėl ir prisibijau išbandyti  ax.gif

o gal kas galite pasiūlyti, kokią kad gerai-lengvai dengtųsi, bet būtų pigesnė už DR.Hauskha?  ax.gif  ar tokios nėra?  biggrin.gif


Jei norit, galiu savo atiduoti. likę apie pusę, tai užteks ne tik pabandymui (jei tiks) smile.gif
Atsakyti
Noriu jusu pasiklausti, ka esate bandziusios nagams sustiprinti, nes maniskiai visai trapus, skylynejantys, reiktu gal kazka pateplioti:)
Atsakyti
QUOTE(Simoo7e @ 2012 02 21, 14:37)
Noriu jusu pasiklausti, ka esate bandziusios nagams sustiprinti, nes maniskiai visai trapus, skylynejantys, reiktu gal kazka pateplioti:)

Aš savo nagus dabar kas vakarą tepu ricinų aliejumi, nes pradėjo sluoksniuotis, bet ar padeda dar negaliu sakyt, kadangi neilgai naudoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 02 21, 14:26)
Aš savo nagus dabar kas vakarą tepu ricinų aliejumi, nes pradėjo sluoksniuotis, bet ar padeda dar negaliu sakyt, kadangi neilgai naudoju smile.gif

man nagu sluoksniavimasis baigesi tiesiog pakeitus dilde (i stikline) mirksiukas.gif Na, cia siaip paminejau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gladiola @ 2012 02 21, 16:00)
man nagu sluoksniavimasis baigesi tiesiog pakeitus dilde (i stikline) mirksiukas.gif  Na, cia siaip paminejau ax.gif

Apie šitą net nepagalvojau, nes naudodavau stiklinę, o paskutiniu metu vėl metalinę imdavau. Reikės pabandyt grįžt prie stiklinės dildės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 02 21, 11:27)
aaa, tai jūs irgi apie birią.
iš tikrųjų nesu gyvenime bandžiusi nei tos presuotos nei birios pudros, dabar jau kokia pusę metų renkuosi, bet neišsirenku niekaip  ax.gif
o kur čia žiūrėjote?



ziurejau you tube review apie ecco verde produktus (italiskai). kiek zinau merginos perka ir lietuvoje is ecco-verde puslapio blush2.gif
Atsakyti