Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 87 tema

QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 02 17, 22:31)
O aš niekaip nerandu sau tinkančios kreminės pudros..vis dar lieku ties Be-yu, nors ji tikrai nėra gera.. O kur ją pirkai, ramintėle? reiks gal ir man pasibandyt? kaina, spėju, irgi nemaža?smile.gif

pirkau is gamintojo psl kaina 28.70£
QUOTE(*Lelyte @ 2012 02 17, 22:35)
o yra tos pudros meginuku? siaip man jau is anksto nepatinka, kad ji tokia tirsta, na bet pabandyti noreciau ax.gif

nera megineliu schmoll.gif jo ji tokia tirstoka atitinka cream foundation pavadinima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 02 17, 21:12)
merginos, nežinau kur pasiklausti gal galite Jūs pakomentuoti ir padėti?
ieškau kokio jau natūralesnio kiek įmanoma pilkinančio šampūno.
čia Shikai šampūno sudėtis:
Water, aloe vera gel (aloe barbadensis)*, blue malva extract, (malva sylvestris), olefin sulfonate, cocamidopropyl hydroxysultaine, cocamide MEA, glycerin, panthenol, jojoba seed oil (simmondsia chinensis)*, amodimethicone, glycol distearate, sunflower (helianthus annuus) extract, guar powder, salt, citric acid, diazolidinyl urea, octyl methoxycinnamate, natural fragrance

kaip suprantu dar būtų nieko, bet diazolidinyl urea yra nemažas blogis, čia kaip suprantu sintetinis konservantas ar kažkas panašaus ir dar octyl methoxycinnamate. Čia didžiausi blogiukai?bet jie pabaigoje, gal dar kentet galima ax.gif  g.gif
ir Giovanni šampūnas:
sudėtis: Aqua (Purified Water), Sodium Cocoyl Isethionate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Acrylates Copolymer, Gluconolactone, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Aminomethyl Propanol, Glycerin, Panthenol, Sodium Chloride, Glycol Distearate, Sodium Benzoate, Amodimethicone, Hydroxyethylcellulose, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Cinnamidopropyltrimonium Chloride, Crocus Sativus Flower Extract, Ext. Violet 2, Curcuma Longa (Tumeric) Root Extract, *Rubus Idaeus (White Raspberry) Fruit Extract, *Juniperus Communis (Juniper) Fruit Extract, Lycium Barbarum (Goji) Fruit Extract, Red 33, Fragrance (Includes Essential Oil).
čia irgi įmatau 3-4 blogiukus  g.gif

gal labiau išmanančių gali patarti kuri sudėtis normalesnė ar abi labai jau Š...?  4u.gif



gali pasitikrinti internete pati mirksiukas.gif mirksiukas.gif
as shikai sampune raudoniems plaukams radau 1 blogiuka ir 2 nei gerus, nei blogus ingrd. tiesa, sudeti pasitikrinau jau po uzsakymo doh.gif doh.gif
Atsakyti
Merginos, ar naudojat antakiams piestukus? Jei taip, tai kokiu firmu? Noretusi iskart patikrinta ir isbandyta pirkt, nes jau su akiu piestukais [risieksperimentavau - tai per kietas, tai per minkstas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 02 19, 07:28)
Merginos, ar naudojat antakiams piestukus? Jei taip, tai kokiu firmu? Noretusi iskart patikrinta ir isbandyta pirkt, nes jau su akiu piestukais [risieksperimentavau - tai per kietas, tai per minkstas  doh.gif

atradai koki nors akiu piestuka, kad butu minkstas ir ryskiai dazytu?
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 02 19, 06:28)
Merginos, ar naudojat antakiams piestukus? Jei taip, tai kokiu firmu? Noretusi iskart patikrinta ir isbandyta pirkt, nes jau su akiu piestukais [risieksperimentavau - tai per kietas, tai per minkstas  doh.gif

aš naudoju sante antakių pieštuką, man tai jis thumbup.gif
tikrai labai gerai dengiasi, o jei padauginu su tuo šepetėliu kitame gale labai gerai pasitvarko, nemanau kad bandysiu kada kitokį, nes ir spalva man labai atitiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 02 19, 12:23)
atradai koki nors akiu piestuka, kad butu minkstas ir ryskiai dazytu?


Lily Lolo minkstas ir ryskus, bet man jis per minkstas. Atrodo pradedi plona linija brezt, o jis greitai nusibrezia ir gale jau stora gaunasi. doh.gif Nemoku su juo, tai guli nenaudojamas.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 02 19, 18:14)
Lily Lolo minkstas ir ryskus, bet man jis per minkstas. Atrodo pradedi plona linija brezt, o jis greitai nusibrezia ir gale jau stora gaunasi.  doh.gif Nemoku su juo, tai guli nenaudojamas.

O šešėlių tam reikalui nemėgsti? mirksiukas.gif EM wildflowers man visai patinka tam. O šiaip daugiau naudoju nenatūralią paletę
Atsakyti
Merginos, kas naudojat gal išduosit kokioje internetinėj parduotuvėj LT galima įsigyti Weleda Skin Food?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Candyfloss: 20 vasario 2012 - 15:20
o Marrakesh Original šampūnas (236ml) galima priskirti prie naturaliu?

Kanapių sėklų ekstraktas ir argano aliejus iš Maroko švelniai išplauna visų tipų plaukus. Drėkina pažeistus ir dažytus plaukus.
* Be sulfatų
* Be parabenų
* Be propileno glikolio
* Be dažiklių
Atsakyti
QUOTE(linivo @ 2012 02 20, 17:46)
o Marrakesh Original šampūnas (236ml) galima priskirti prie naturaliu?


Tai reikia sudeti ziuret, nes is tokio parasymo neaisku. Jei cia is tos serijos, kur aliejukas plaukams yra (SM'e daugkas pirko), tai man rodos nera sudetis ju gera.
Papildyta:
QUOTE(Etamcik @ 2012 02 19, 19:49)
O šešėlių tam reikalui nemėgsti? mirksiukas.gif EM wildflowers man visai patinka tam. O šiaip daugiau naudoju nenatūralią paletę


As retai ir tik apacioje pravedima darausi ir ant waterline praktiskai plonai tik, tai man seseliais nepavyktu. O ir siaip daznai nedraugauju su seseliais, nes akis sudirgina iskart sad.gif Turiu tik keleta, kuriuos galiu naudot ir pagrinde blizgus pas mane jie...
Atsakyti
Siandien gavau ecco verde siuntinuka. Pabandziau shap rose nagu laka. kaip greit isdziuvo wub.gif wub.gif maziau smirdi, negu yprasti nagu lakai, spalva grazi, tik kad sepetelis toks mazas, sunkoka tepti.
Veliau isbandysiu Benecos pudra ir Lily Lolo skaitalus- parasysiu atsiliepimus blush2.gif
Atsakyti
Isbanziau Benecos pudra, labai patiko, gerai maskuoja. Galima naudoti kaip makiazo pagrinda.
Lilly Lolo seseliai spalva Clementine labai patiko thumbup.gif wub.gif
Atsakyti