Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 87 tema

QUOTE(ernesin @ 2012 02 17, 14:32)
O prausiklį galima naudoti su šia kempinėle? smile.gif

taip, galima smile.gif
Atsakyti
mergickos parekomenduokit gera sepeteli kreminiai tirstai pudrytei.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramint@ @ 2012 02 17, 15:17)
mergickos parekomenduokit gera sepeteli kreminiai tirstai pudrytei.... 4u.gif


mac 187, bet jeigu laaabai tikrsta, tuomet 190, tik tiek, kad tokio tirstumo sunku uztepti ir issklaidyti taip, kad butu flawless efektas ir nesimatytu, kaip kauke
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Lelyte: 17 vasario 2012 - 16:05
Gal galite rekomenduoti koki prausikli, kuris tikrai gerai nuplautu makiaza? Nes pudra pas mane tokia labai sunki, nusivalau su makiazo valikliliu, tada prausiuosi su kuo nors, ir vistiek po to valantis su toniku, vis dar matosi ant vatos nesvarumai, pudros pedsakai g.gif kaip tikrai svariai nuprausti oda g.gif
Atsakyti
Atsinesu atsiliepimus apie Philip Martin's cream foundation nr. 1 smile.gif NUOSTABIIIIIIIIII wub.gif Odele padaro persikine, sveikai svytincia, bet ne riebia,bliguciu neturi, maskuoja gerai, blizgesiuko tik biskuti nelaiko man T zonoj bet biskuti kompaktins ir wuolia bigsmile.gif spalvytes nera sviesios dar abejojau imti 1 ar 2 nr bet gerai kad emiau light nes ji tikrai nera sviesi schmoll.gif
lyginant kas turit hauschkos kremines 01 tai Philip martins ciut tamsesne, uz green people 1nr irgi tamsesne smile.gif bet visumoj labai vykes pirkinys thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Liorka @ 2012 02 17, 19:23)
Gal galite rekomenduoti koki prausikli, kuris tikrai gerai nuplautu makiaza? Nes pudra pas mane tokia labai sunki, nusivalau su makiazo valikliliu, tada prausiuosi su kuo nors, ir vistiek po to valantis su toniku, vis dar matosi ant vatos nesvarumai, pudros pedsakai g.gif kaip tikrai svariai nuprausti oda g.gif

argital thumbup.gif
Atsakyti
Ramint@, cia sita pudra tokios kremines teksturos?
Atsakyti
QUOTE(*Lelyte @ 2012 02 17, 20:02)
Ramint@, cia sita pudra tokios kremines teksturos?

aga smile.gif
Atsakyti
merginos, nežinau kur pasiklausti gal galite Jūs pakomentuoti ir padėti?
ieškau kokio jau natūralesnio kiek įmanoma pilkinančio šampūno.
čia Shikai šampūno sudėtis:
Water, aloe vera gel (aloe barbadensis)*, blue malva extract, (malva sylvestris), olefin sulfonate, cocamidopropyl hydroxysultaine, cocamide MEA, glycerin, panthenol, jojoba seed oil (simmondsia chinensis)*, amodimethicone, glycol distearate, sunflower (helianthus annuus) extract, guar powder, salt, citric acid, diazolidinyl urea, octyl methoxycinnamate, natural fragrance

kaip suprantu dar būtų nieko, bet diazolidinyl urea yra nemažas blogis, čia kaip suprantu sintetinis konservantas ar kažkas panašaus ir dar octyl methoxycinnamate. Čia didžiausi blogiukai?bet jie pabaigoje, gal dar kentet galima ax.gif g.gif
ir Giovanni šampūnas:
sudėtis: Aqua (Purified Water), Sodium Cocoyl Isethionate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Acrylates Copolymer, Gluconolactone, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Aminomethyl Propanol, Glycerin, Panthenol, Sodium Chloride, Glycol Distearate, Sodium Benzoate, Amodimethicone, Hydroxyethylcellulose, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Cinnamidopropyltrimonium Chloride, Crocus Sativus Flower Extract, Ext. Violet 2, Curcuma Longa (Tumeric) Root Extract, *Rubus Idaeus (White Raspberry) Fruit Extract, *Juniperus Communis (Juniper) Fruit Extract, Lycium Barbarum (Goji) Fruit Extract, Red 33, Fragrance (Includes Essential Oil).
čia irgi įmatau 3-4 blogiukus g.gif

gal labiau išmanančių gali patarti kuri sudėtis normalesnė ar abi labai jau Š...? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Basari'a: 17 vasario 2012 - 21:12
Basari'a, pirmame dar silikono yra (amodimethicone) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramint@ @ 2012 02 17, 19:42)
Atsinesu atsiliepimus apie Philip Martin's cream foundation nr. 1 smile.gif NUOSTABIIIIIIIIII wub.gif  Odele padaro persikine, sveikai svytincia, bet ne riebia,bliguciu neturi, maskuoja gerai, blizgesiuko tik biskuti nelaiko man T zonoj bet biskuti kompaktins ir wuolia bigsmile.gif spalvytes nera sviesios dar abejojau imti 1 ar 2 nr bet gerai kad emiau light nes ji tikrai nera sviesi schmoll.gif
lyginant kas turit hauschkos kremines 01 tai Philip martins ciut tamsesne, uz green people 1nr irgi tamsesne smile.gif  bet visumoj labai vykes pirkinys thumbup.gif
Papildyta:

argital thumbup.gif



O aš niekaip nerandu sau tinkančios kreminės pudros..vis dar lieku ties Be-yu, nors ji tikrai nėra gera.. O kur ją pirkai, ramintėle? reiks gal ir man pasibandyt? kaina, spėju, irgi nemaža?smile.gif
Atsakyti
o yra tos pudros meginuku? siaip man jau is anksto nepatinka, kad ji tokia tirsta, na bet pabandyti noreciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 02 17, 21:23)
Basari'a, pirmame dar silikono yra (amodimethicone)  ax.gif

ot neužmačiau doh.gif
nu vadinasi jį jau visai nurašau, gaila.
o kaip tas Giovanni? ax.gif
Atsakyti