Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 87 tema

QUOTE(gerapanycka @ 2012 04 28, 19:38)
Gal galit patarti kokį veiksmingą antiperspirantą/ priemonę nuo prakaito?
Nes šiandien išėjau į karštį ir supratau, kad vien mineralinio akmenuko toli gražu neužtenka  unsure.gif  schmoll.gif

Na, kaip žinia ekologiškų priemonių, kurios stabdytų prakaitą nėra. O prakaito kvapą man puikiai panaikina Marmozel dezodorantas (nors dar jį neilgai naudoju) smile.gif Šiaip dar yra tema apie dezodorantus, ten forumietės irgi daug atsiliepimų prirašę yra (yra ir receptų, kaip pasigaminti) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gerapanycka @ 2012 04 28, 19:38)
Gal galit patarti kokį veiksmingą antiperspirantą/ priemonę nuo prakaito?
Nes šiandien išėjau į karštį ir supratau, kad vien mineralinio akmenuko toli gražu neužtenka  unsure.gif  schmoll.gif

Aš ilgai ieškojau ekologiško efektyvaus dezodoranto, bandžiau labai daug, net ir išgirtasis acorelle su rožių vandeniu netiko. Natūrali priemonė neužkemša prakaito liaukų, tad pažastys vistiek gali sušlapti, tačiau man labai patiko alva intensive, panaikina prakaito kvapą, užtenka pasitepti vieną kartą ryte ir, aišku, palaukti kol nudžius arba padžiovinti džiovintuvu. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Higa: 29 balandžio 2012 - 12:31
Kuo saugote savo veidus nuo saulės? blush2.gif Viskas, ką imi šiol bandžiau, man kemša (ir gerokai) poras doh.gif O visą laiką vengti saulės dienos metu neišeina...
Atsakyti
QUOTE(gerapanycka @ 2012 04 28, 19:38)
Gal galit patarti kokį veiksmingą antiperspirantą/ priemonę nuo prakaito?
Nes šiandien išėjau į karštį ir supratau, kad vien mineralinio akmenuko toli gražu neužtenka  unsure.gif  schmoll.gif

Acorelle su rozemis man veiksmingas ir svarbiausia po kurio laiko neatsiranda alergija, kas atsitiko su kt naturaliais bandytais doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 04 29, 15:19)
Kuo saugote savo veidus nuo saulės? blush2.gif Viskas, ką imi šiol bandžiau, man kemša (ir gerokai) poras doh.gif O visą laiką vengti saulės dienos metu neišeina...

pabandyk john masters spf 30 sunscreen kremuka, man visai patiko smile.gif o siaip visad pirkdama ziuriu kad kremukas butu su spf
Atsakyti
QUOTE(Ramint@ @ 2012 04 29, 16:07)
pabandyk john masters spf 30 sunscreen kremuka, man visai patiko smile.gif o siaip visad pirkdama ziuriu kad kremukas butu su spf


Ačiū 4u.gif Aš šiaip kremų nenaudoju, nes geriausiai tinka gryni aliejai. Va todėl būtent ir ieškau.
Atsakyti
QUOTE(Higa @ 2012 04 29, 12:30)
tačiau man labai patiko alva intensive, panaikina prakaito kvapą, užtenka pasitepti vieną kartą ryte ir, aišku, palaukti kol nudžius arba padžiovinti džiovintuvu.  wub.gif


Norėjau kaip tik jį rekomenduoti, naudoju jau antrą ir manau kito neieškosiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramint@ @ 2012 04 29, 15:07)
Acorelle su rozemis man veiksmingas ir svarbiausia po kurio laiko neatsiranda alergija, kas atsitiko su kt naturaliais bandytais doh.gif

Na čia jau turbūt individualiai, man nei nuo vieno natūralaus alergija neišsivystė, tiesiog arba buvo veiksmingi arba ne mirksiukas.gif
Man veiksmingiausi net esant karštiems orams šie: Bioturm ir alūno akmenėlis, prieš tai du metus naudodavau tiesiog laimą, bet kaip kam karštais orais jis gali graužti, ypač jei su juo nepripratinę odos vėsesniais orais smile.gif
Atsakyti
Gal kam pravers akcija www.ecoland.lt ax.gif

Kad mūsų mamos visada šypsotųsi...
Motinos diena – metas atsidėkoti mamoms bei močiutėms už jų beribę meilę, neišsenkančią kantrybę ir nuoširdų rūpestį. Ecoland LT siūlo nudžiuginti svarbiausias savo gyvenimo moteris dovanojant joms grožį ir sveikatą puoselėjančias priemones. Gražiausios pavasario šventės proga visoms prekėms taikoma 15% nuolaida. Pasinaudokite šia išskirtine galimybe ir dar kartą parodykite savo šilčiausius jausmus ir rūpestį.

Akcija vyksta gegužės 2 - 8 dienomis ir tik įvedus nuolaidos kodą MYLIU MAMA*

* Nuolaidos koduką būtina įvesti užsakymo metu.
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 04 29, 14:19)
Kuo saugote savo veidus nuo saulės? blush2.gif Viskas, ką imi šiol bandžiau, man kemša (ir gerokai) poras doh.gif O visą laiką vengti saulės dienos metu neišeina...


nuo saules deja naudoju nenaturalias priemones, nes kazko naturalaus su spf 50 ir daugiau dar neradau, ypac kas tiktu riebiai odai. verysad.gif verysad.gif
gal geriau siek tiek sintetikos negu pigmentines demes, nes man pernai vasara ju atsirado (naudojau spf 30)
Atsakyti
Sveikos merginos,
Gal kas turėjote ir galite palyginti Sante ir Alva kompaktines pudras? Arba kuri geriau maskuoja ir išsilaiko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Candyfloss: 03 gegužės 2012 - 12:03
Merginos as pas jus su tokia bedele verysad.gif
Jau daugiau nei metus buvau sau nusistaciusi sausa dehidratavusia oda, naudojau priemones skirtas tokiai odai, taip pat geriau daug daug vandens, bet maciau kad vistiek tai mano odai truksta dregmes, nuejau pas kosmetologe, tai ji man isaiskino kad mano oda toli grazu ne sausa, o riebi ir aisku dehidratuota, nes visur lupasi, traukia ja nezmoniskai. Kadangi geriu daug vandens, o oda vistiek dehidratuoja, vadinasi ji neislaiko dregmes kazkodel.
Tai dabar visus savo kremus metu lauk ir odos prieziura keiciu is esmes. Gal kas susidure su tokiu odos tipu ir gali rekomenduoti krema, tonika ir visus kitus gerius, kurie padetu oda islaikyti matine, puikiai drekintu, sutrauktu poras ir dar gerai butu kad butu nuo rauksliu, nes man jau kaip ir 30 ant nosies unsure.gif
Tikiuosi merginos pasidalinsit savo patirtim ir man pagelbesit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asmodeja @ 2012 05 03, 16:27)
Merginos as pas jus su tokia bedele verysad.gif

Tikiuosi merginos pasidalinsit savo patirtim ir man pagelbesit 4u.gif


Ir aš anksčiau tokių pat problemų turėjau. Man viskas susitvarke, kai pradėjau natūralią kosmetiką naudoti. Tai dabar vakarais net kremo nebetepu, tik nusiprausiu su prausikliu ir tonikas. Man labai tiko lakshmi vata veido prausiklis. Jis kreminis, neputoja, bet makiažą gerai nuplauna. Po prausimo naudoju toniką. Anksčiau irgi lakshmi vata avokadu tonika naudojau. Po jo nesijaučia jokio odos tempimo.
Ryte toniką ir kremą naudoju. Natūralių kremų esu labai daug visokių firmų naudojusi ir pati gaminusi. Kai susitvarkė oda, tai visai nereikli pasidarė ir kremai visokie pradėjo tikti.
Atsakyti