Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 87 tema

Gal galit parekomenduot kokią gerą drėkinančią ar atstatančią veido kaukę? Dr H. netinka, nes kiek bandžiau, kemša man poras
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2012 04 27, 17:29)
Gal galit parekomenduot kokią gerą drėkinančią ar atstatančią veido kaukę? Dr H. netinka, nes kiek bandžiau, kemša man poras


As esu bandžiusi ir Dr. H. ir JOM drekinačias kaukes, tai man jos nepatiko: irgi kimšo poras, o JMO užsitepus atrodo, kad oda nekvėpuoja. Išbandžiau Argital šveitiklį-kaukę. Skubas yra labai švelnus, o ilgiau palaikius veikia kaip drėkinati kaukė. Mano oda yra jautri, žiema šerpetoja, tai man jis wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(anj @ 2012 04 27, 18:30)
As esu bandžiusi ir Dr. H. ir JOM drekinačias kaukes, tai man jos nepatiko: irgi kimšo poras, o JMO užsitepus atrodo, kad oda nekvėpuoja. Išbandžiau Argital šveitiklį-kaukę.  Skubas yra labai švelnus, o ilgiau palaikius veikia kaip drėkinati kaukė. Mano oda yra jautri, žiema šerpetoja, tai man jis  wub.gif  wub.gif

Turiu šitą, man trūksta drėkinimo po jo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anj @ 2012 04 27, 17:30)
Išbandžiau Argital šveitiklį-kaukę.  Skubas yra labai švelnus, o ilgiau palaikius veikia kaip drėkinati kaukė. Mano oda yra jautri, žiema šerpetoja, tai man jis  wub.gif  wub.gif

Aš taip pat prisidedu tik su geriausiais atsiliepimais apie šią kaukę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 04 26, 20:07)
Bandžiau tik šią plaukų kaukę, jokio įspūdžio nepaliko, tai daugiau ką mėginti nekilo ranka rolleyes.gif

Aciu ernesin 4u.gif
O gal kuriai teko isbandyti ju veido kremus?
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2012 04 27, 17:29)
Gal galit parekomenduot kokią gerą drėkinančią ar atstatančią veido kaukę? Dr H. netinka, nes kiek bandžiau, kemša man poras

http://www.nimfali.l.......=63&lang=lt
Atsakyti
QUOTE(Ramint@ @ 2012 04 25, 18:27)
Yra biggrin.gif man visai patikes Inika, o db naudoju Terre d'oc thumbup.gif

Kaip tau tie primeriai? Ar nekemša porų? Ir jie tik užtvirtina makiažą ar dar kokį stebuklą padaro?

QUOTE(jurguze @ 2012 04 27, 18:29)
Gal galit parekomenduot kokią gerą drėkinančią ar atstatančią veido kaukę? Dr H. netinka, nes kiek bandžiau, kemša man poras

Man geriausiai drėkina Laveros rožių kaukė (tokiuose mažuose pakeliuose parduodama) - labai skalsi, puikaus kvapo ir tikra drėgmės bomba wub.gif
Argital scrubas-kaukė irgi fainas, neblogai drėkina ir Aubrey Organics kaukės
Atsakyti
Sakykit, ar tinka citrinžolės eterinis aliejus dantims balinti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 04 28, 17:05)
Kaip tau tie primeriai? Ar nekemša porų? Ir jie tik užtvirtina makiažą ar dar kokį stebuklą padaro?

Stebuklu tikrai nedaro, poru nesutraukia, odos nepatempia biggrin.gif bet makiazas laikosi tikrai ilgiau smile.gif Inikos baltos ji spalvos, Terre d'oc persikines todel ji galima naudoti kaip kremuka su spalvyte, aplygina odos spalvyte abu, abu tokie vidutinio riebumo smile.gif naudoju nedaznai kazkaip nepastebejau kad kimstu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 04 28, 18:13)
Sakykit, ar tinka citrinžolės eterinis aliejus dantims balinti? ax.gif

netinka.. kodel manot, kad sis EA turetu balinti? balinimui citrinu EA tinka..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2012 04 28, 18:47)
netinka.. kodel manot, kad sis EA turetu balinti? balinimui citrinu EA tinka..

Nežinau, kodėl taip pagalvojau blush2.gif
Atsakyti
Gal galit patarti kokį veiksmingą antiperspirantą/ priemonę nuo prakaito?
Nes šiandien išėjau į karštį ir supratau, kad vien mineralinio akmenuko toli gražu neužtenka unsure.gif schmoll.gif
Atsakyti